Samsung Galaxy Note 2 — Bazi sorunlarim var root format ve servise vermeden ;

• Cevaplar:7
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 79

19.Şub.2015 18:00:51 via App

kendim halledebilirmiyim size madde yazacağım cevap verirseniz sevinirim

1. uygulama durduruldu hatasi çok ta olmasa çıkıyordu pek onemsemiyordum bugün android durduruldu hatasi verdi telefon çok zor açıldı , acar açmaz kapandi , tüm tercihleri varsayılan a çektim uygulama yoneticisinden düzeldi

2. Bazen şebeke gidiyor batarya full dolu olsa bile şebeke gidiyor geri gelmiyor kapatıp acarak sorun düzeliyor bu sorun sık olmaya başladı.

3.Batarya , örneğin 83 iken telefon kapatıp açınca birden 50 veya 40 a düşüyor sebebsiz yere.

1. sd card da olan uygulamalar i bazen görmüyor kapatip acinca düzeliyor.

telefonum note 2 root yok ve garanti var, üzerinde yasal nova yüklü hafıza karti dolu değil sizce garantiye vermeden duzeltebilirliyim süresi uzun geliyor format atmadan duzelmez derseniz bari yedek alip format atayim.

sevgiler Teşekkürler

• Forum girişleri 1.784

19.Şub.2015 19:15:25 via Website

Sizin genel probleminiz pilden kaynaklanıyor. Bence servise verin derim. Data Factory reset atmanız bir nebzede olsa fayda edecektir ama bu geçici bir çözüm olacaktır. Siz en iyisi mi telefonu garantiye verin.

Facebook sayfamız : https://www.facebook.com/AndroidPIT.tr

Twitter adresimiz : https://twitter.com/tr_androidpit

This is Android, note joke.

• Forum girişleri 79

19.Şub.2015 20:57:44 via App

Tamam teşekkür ediyorum en kisa zamanda veriyorum

• Forum girişleri 79

20.Şub.2015 18:54:58 via App

dun aksam her zaman calisan uygulama olan boinc uygulamasini kapattim , su an itibari ile % 57 de gün icinde bir cok konuşma da yaptım , bu arada tasinabilir cihaz ile şarj etmem bir sikinti dogurmus olabilir mi ne dersiniz codegen marka kaliteli birseye benziyor hb den almistim

• Forum girişleri 202

23.Şub.2015 23:24:50 via Website

Merhaba

Servis sağolsun birgünde halletti batarya degisti panel komple degismis ekran karti degismis alt usb port degismis ekranda ölü pixel kasada soyulmalar vardı hepsini halletmisler