AndroidPIT uygulamasını nasıl buldunuz?

• Cevaplar:58
  • StickyCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 1.784

20.Şub.2015 12:38:51 via Website

Bildiğiniz gibi sitemiz ciddi bir gelişim süreci içerisinde yeni editör kadromuzla sitemizi üst seviyelere taşımaya devam ediyoruz . Tabi ki bu konuda yinede en büyük destekçilerimiz siz emektar okuyucularımız sayesinde gerçekleşmektedir.

Androidpit.com.tr uygulaması hakkında ki düşünceleriniz bizim için oldukça önemli. Uygulamanın geliştirilmesi kullanımı daha basit hale getirilmesi için yorumlarınızı bekliyoruz. Hala uygulamayı indirmemiş iseniz bu başlık altında uygulamayı indirebilirsiniz.

AndroidPİT uygulamasını indir

Androidpit.com.tr sosyal medya üzerinden takip etmek isterseniz Facebook ve Twitter hesabımızı da takip edebilir yine bizlere bu konuda destek sağlayabilirsiniz.

Twitter hesabını takip etmek için tıklayınız

Facebook hesabını takip etmek için tıklayınız

Değerli yorumlarınızı bizden esirgemediğiniz için şimdiden hepinize teşekkür ederim.

— değiştirilme tarihi 22.Şub.2015 12:50:22

Facebook sayfamız : https://www.facebook.com/AndroidPIT.tr

Twitter adresimiz : https://twitter.com/tr_androidpit

This is Android, note joke.

Devre dışı bırakılan hesap
  • Mod
  • Forum girişleri 162

20.Şub.2015 14:19:41 via Website

bencede gayet güzel

İnternet bağımlısı olduğumu söylüyorlar, çokta Wi-Fi.

• Forum girişleri 144

20.Şub.2015 15:43:16 via App

Güzel çok uzun bir süre önce kullanmıştım. Geçenlerde tekrar yükledim. :)

• Forum girişleri 159

20.Şub.2015 22:38:21 via App

abi muthis bi site her soruna her zaman bir cevap cozum bulursun.

• Forum girişleri 27

22.Şub.2015 20:09:10 via Website

Play storeden indiremedim malesef ülkemizde bu uygulama kullanılmamaktadır diyor sizin siteden direk apk plarak indirdim çalışıyor sūper olmuş emeği geçenlere teşekkür ediyorum. .

— değiştirilme tarihi 23.Şub.2015 18:55:25

• Forum girişleri 323

22.Şub.2015 21:57:48 via App

Orbay Boran

Yasin Öz

Uygulama harika. Kesinlikle indirmenizi tavsiye ederim.

Teşekkür ederim Yasin bey.

Rica ederim :)

• Forum girişleri 200

23.Şub.2015 21:18:13 via Website

yorum yaparken yoruma resim ekleme konuya resim ekleme birde kullanıcıları görebilme olabilseydi iyiydi ama gayet güzel bir uyglama konu görüntülemelri görülebiliyor.kullanıcıları görebilme derken profil gibi bir şey varya o işte kullanıcı aktivitesinin falan bulunduğu kısım

— değiştirilme tarihi 23.Şub.2015 21:19:09

• Forum girişleri 200

24.Şub.2015 18:40:00 via App

biraz önce wipe data yapacaktım uygulamaya giriyorum hiç bir şey yüklenmiyor konular açilmiyor cooklu pemcere calismiyor. sarki takila takila calisyor. cildirmak uzere idim.son uygulamlar falan acilmiyor silinmiyordu.
fakat yeniden baslatdim bildirim penceresindeki seçenekleri kaydirdim.veeeeee güç tasarrufunu açik unutmusum dedim. kapatdim ve her sey eski haline döndu artik klavye takılmadan yaziyor..:D yani sorun uygulamada deyil benim gece açdigim guc tasarrufundaymiş.:D