Dark Evo P60 8 GB 6 inç akıllı telefonu almalı mıyım?

• Cevaplar:27
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 29

24.Şub.2015 16:04:21 via Website

teşekkürler arkadaşlar güzel dilekleriniz için ALLAH razı olsun fakat son dakika gelişmem var :(
değerli arkadaşlar ben benim için işte çift sim kart- en az 6 inç ekran olacak die bu özellkllerde dark tam benim istediğim gibi bir telefon olarak çıktı karşıma fakat ben bugün bi özelliği unuttuğumu farkettim :( ki o da radyo özelliği kesinlikle olması lazım alacağım telefonda..çok önemli bu sebepten darktan şuanlık vazgeçmiş gibiyim..bütçemi de en fazla 850 tl ye kadar çıkardım..asus zenfone ideal gibi görünüyor ama onda da radyo özelliği yok arkadaşlar napcam ben ?uffffff önerebileceğiniz marka modeller var mı bu kriterlerde? :(

• Forum girişleri 29

24.Şub.2015 16:25:07 via Website

arkadaşlar bu asus zenfone nin radyo özelliği kesin var mı?yoksa yok mu? kliksada var yazıyor ama anlamadım :(

• Forum girişleri 323

24.Şub.2015 23:02:23 via App

Zenfone'da radyo var ama Türkiye'de bandrol parası vermemek için kapalı oluyor. Aynı şeyi GM, Huawei ve LG de yapıyor.
Ancak genelde root ile radyoyu açabilirsin. İnternetten araştır. Büyük ihtimal radyoyu açabilirsin.
Dark evo'yu bilmiyorum.

• Forum girişleri 29

25.Şub.2015 12:53:51 via Website

sevgili yasin kardeşim haklısın :) ohhh bee diorum asus zenfone de radyo özelliği dediğin gibi açılabliyormuş root ederek..ben pek anlamam da bu root sanırım bi dosya falan indirip kuruyosun telefona o şekilde oluyor..Bazı arkadaşlar linkte vermişler zaten :D ONU hallederimde inşallah peki kardeşim benim senden bi ricam olacak ben araştırdım ama bişi bulamadım sende bi bakar mısın?Aynı şekilde DARK EVO P 60 TA DA bunu yapmak mümkün müdür?Sana zahmet bi de sen araştırsan sana minnettar kalırım kardeşim :D şuan içi n asus zenfone6 %60 la önde gidiyor dark ise %40....Darka radyosunun açılıp açılmayacağına göre kararımı verecem :D

• Forum girişleri 323

25.Şub.2015 17:18:51 via App

İnternetten baktım ama dark evo'nun radyosu var mı yokmu bilmiyorum bulamadım :/

• Forum girişleri 29

25.Şub.2015 17:34:49 via Website

tamam yasin kardeşim-olmadı mı ben dark müşteri hizmetlerini aricam öylece öğrenebilirim inşallah :D herşey için sağolasın kardeş sen ve diğer yotumlarıyla bana bilgi veren öteki arkadaşlara da sonsuz teşekkrler :D Eğerki darktada radyo özelliğini açabiliyorsak dark alcam yok eğer olamazsada artık kesinlikle zenfone 6 kırmızı renk alcam mart ayında :D tek bulmam gereken kapıda ödemeli güvenilir bir alışveriş sitesi..hepsiburada iyi ama ondada sadece kırmızı renk seçeneği yok yaa :(