Samsung Galaxy S4 — lolipop 5.0.1 5.0.2 olur mu?

• Cevaplar:6
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 61

02.Mar.2015 15:42:20 via Website

merhaba herkese iyi forumlar. ben rusya lolipop sürümünü kullanıyorum. bazı hatalar veriyor bazen rehber durduruldu, kişiler durduruldu gibi. onun dışında idare ediyor. bildiğim kadarıyla 5.0.2 sürümü de var android in. onun güncellemesi yayınlanır mı acaba. 5.0.2 yi kullanan samsung modeli var mı biliyor musunuz? varsa üst modellerdir heralde. teşekkürler.

• Forum girişleri 200

02.Mar.2015 15:59:52 via App

kendi yüklediğin roma ota güncelleme alamazsın.

• Forum girişleri 61

02.Mar.2015 16:03:39 via Website

yiğit

kendi yüklediğin roma ota güncelleme alamazsın.
odinle yükleyebilir miyiz 5.0.2 yi? tabi mevcutsa öyle bir rom.

• Forum girişleri 1.784

02.Mar.2015 16:39:00 via App

Kurulum esnasında hatalar almış olmalısınız veya Wipe data factory reset atmamissiniz bunları yaparsanız sorunsuz çalışacaktır eğer hala sorun devam ediyorsa tekrar kurulum yapın suan 5.0.2 güncellemesi yok açıkçası geleceği konusunda da supheliyim

Facebook sayfamız : https://www.facebook.com/AndroidPIT.tr

Twitter adresimiz : https://twitter.com/tr_androidpit

This is Android, note joke.

• Forum girişleri 15

02.Mar.2015 18:30:22 via Website

Orbay Boran

Kurulum esnasında hatalar almış olmalısınız veya Wipe data factory reset atmamissiniz bunları yaparsanız sorunsuz çalışacaktır eğer hala sorun devam ediyorsa tekrar kurulum yapın suan 5.0.2 güncellemesi yok açıkçası geleceği konusunda da supheliyim

merhaba,

s5 kullanıcısıyım bende. bende aynıs sekılde hatalar alıyorum telefonumda. tekrardan kitkat sürümüne yanı sanırım androıd 4 oluyor bu. gerı donmek ıstıyorum fakat dosyayı bulamadım. yardımcı olurmusunuz..

• Forum girişleri 200

02.Mar.2015 21:01:05 via App

Mehmet Turan

Orbay Boran

merhaba,

s5 kullanıcısıyım bende. bende aynıs sekılde hatalar alıyorum telefonumda. tekrardan kitkat sürümüne yanı sanırım androıd 4 oluyor bu. gerı donmek ıstıyorum fakat dosyayı bulamadım. yardımcı olurmusunuz..

daha once bu soru cevaplanmis sammobile.com dan indirin.

• Forum girişleri 61

03.Mar.2015 13:04:56 via Website

Orbay Boran

teşekkürler cevabınız için.