LG G2’ye TWRP Recovery modu !

• Cevaplar:3
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 771

02.Mar.2015 19:27:48 via Website

İyi forumlar,

Öncelikle unutmayın,Cihazınızın sistem tarafında yapacağınız herhangi bir modifikasyonda garanti dışı kalırsınız.
Yapacağınız yüklemeden doğabilecek tüm sorumluluk,size aittir.Hiçbir şekilde Androidpit Ekibi sorumlu değildir.

İşleme başlamadan önce;

• Root haklarının atanması
  • En az %50 üzerinde pil seviyesi
  • USB hata ayıklama modunun etkin kılınmış olması.

Bu yazımda size LG G2’ye TWRP Recovery modunun nasıl kurulacağını anlatacağım.Herhangi bir sorunuz olursa konu altına veya özelden ulaşabilirsiniz elimden geldiğince size yardımcı olurum.Baştan uyarmalıyım ki yükleme esnasında yazılıma zarar vermeniz an meselesidir.

Hazırsanız size adım adım anlatacağım.

Adım 1- Towelroot uygulamasını buradan indirebilirsiniz.

Adım 2- Bu tür yazılımların cihazınıza yüklenebilmesi için Ayarlar> Güvenlik> Bilinmeyen Kaynaklar'ı aktif etmeniz gerekiyor.

Adım 3- Telefonunuza indirdikten sonra download klasöründen apk dosyamıza erişip yükleme işlemine başlayabilirsiniz.
Son olarak " make it ra1n " yazan butona tıkladığımızda cihazımız root yetkisi kazanmış oluyor.

image

Adım 4- Şimdi cihazımıza root yetkisi kazandırmamız bitmiştir,sırada TWRP Recovery modunu nasıl yükleyeceğinizi anlatacağım.

Adım 5- Yüklemeye başlamadan önce D802_AutoRec.apk indiriyoruz.

Adım 6- Apk dosyamızı indirdikten sonra telefon hafızamıza atıp herhangi bir dosya yöneticisi aracılığı ile kuruyoruz.

Adım 7- Ekranda "Flash Recovery" butonunu tıkladıktan sonra LG G2'ye TWPR yükleme işlemimiz sona erecektir.

image

Sorularınızı bekliyorum eğer bu işlemde başarısız olursanız size başka yollarda sunabilirim arkadaşlar.

İyi forumlar,
Selçuk Aksu.

— değiştirilme tarihi 02.Mar.2015 20:47:09 moderatör tarafından

This is AndroidPIT