Hangi akıllı telefonu almalıyım?

• Cevaplar:10
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 2

03.Mar.2015 01:34:11 via Website

Uzun zamandır para biriktiriyorum telefon alacağım dedim Samsung Note3, LG G3, G.N. discovery elite ve Sony z2 arasında kaldım hangisini tercih etmeliyim.
bu telefonlar arasında kaldım; benim için hız sağlamlık ve kamera önemli zaten pek birşey kalmadı. Farklı önerilere açığım.
Yardımcı olursanız sevinirim.

• Forum girişleri 771

03.Mar.2015 06:26:26 via App

Kesinlikle samsung markasından uzak durmanı öneririm,onun haricinde lg veya sony markalarını istediğin özelliklere göre seçebilirsin benim önerim lg sana.

This is AndroidPIT

• Forum girişleri 323

03.Mar.2015 09:46:42 via App

Note 3 veya Z2 almalısın.
Elite ömrünü doldurdu.

• Forum girişleri 5

03.Mar.2015 13:42:59 via App

Bende kesinlikle Xperia cihazlarını öneririm.Kendim Xperia Z kullanıyorum hiç bir sorunla karşılasmadim şu ana kadar ki Z2 diyorsun daha da üstün.

• Forum girişleri 1.784

03.Mar.2015 13:58:26 via Website

Serhat S.

Bende kesinlikle Xperia cihazlarını öneririm.Kendim Xperia Z kullanıyorum hiç bir sorunla karşılasmadim şu ana kadar ki Z2 diyorsun daha da üstün.

Xperialarda genel bir sorun var aslında açma kapama tuşu çabuk bozuluyor.

Facebook sayfamız : https://www.facebook.com/AndroidPIT.tr

Twitter adresimiz : https://twitter.com/tr_androidpit

This is Android, note joke.

• Forum girişleri 2

03.Mar.2015 14:28:42 via Website

note 3, g3, z2 çok zor seçim özelliklerle yardımcı olursanız sevinirim...

• Forum girişleri 5

03.Mar.2015 15:45:40 via App

ben ilk çıktığından beri kullanıyorum xperia z yi hiç öyle bir sorunla karşılaşmadım ki çok fazla düşürdüm teli hiç bir sıkıntı yaratmadı bir yerinde genel olarak çok sağlam bir tel.Tabiki herkeste aynı şey söz konusu olmayabilir

• Forum girişleri 323

03.Mar.2015 18:29:05 via App

Büyük telefon istiyorsan note 3 al. Ancak note 3'ü tek elle kullanmak imkansız. O yüzden boyutları daha küçük olsun dersen z2 al. Z2 hem malzeme kalitesi hem de yazılım olarak çok güzel bir cihaz. Şuan için fiyatı da uygun.
G3 önermem. Çünkü 2k ekran olduğu batarya g2'den daha az gidiyor. Ayrıca GPU ilerde yetmeyebilir.