S4 İ9505 Android 5.0.1 Lollipop kurma + Wi-Fi sorununun çözümü

• Cevaplar:228
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 4

28.Nis.2015 01:24:45 via Website

şu an için tesbit edebildiğim hiç bir sorunla karşılaşmadım yüklemeler yaptım... son olarak telefonu rootlarsam wifi ve ya başka bir sorun yaşar mıyım... sizin bana tavsiye edeceğiniz başka bir işlem varmı şimdiden teşekkürler...

• Forum girişleri 159

28.Nis.2015 16:33:05 via App

ben yukledim simdi almanya romunu sikinti yok ayrica iyilestirme guncellemesi varmi yada kieste varmi bu saatten sonra ne yapmam gerekiyo sarj nasil gidiyo acaba

• Forum girişleri 771

28.Nis.2015 17:22:02 via App

Sarj gayet stabil almanya romunda bir sıkıntısını görmedim.

This is AndroidPIT

• Forum girişleri 1

03.May.2015 01:18:44 via Website

Hocam merhaba. ben de s4 i9505 kullanıcısıyım. telefonuma lollipop yükledim. yaklaşık bir buçuk ay sorunsuz kullandım ama daha sonra telefon H çekmez oldu. hem de hiç. 3G kullanamıyorum yani anlayacağın. internete E ile girebiliyorum. şebekeden sadece wcdma modunu seçtiğim de ise H zaten gelmiyor. bi de çekim de gidiyor servis yok diyor. bu konuyla ilgili bi bilgin var mı acaba bana yardımcı olabilir misin ?

• Forum girişleri 4

06.May.2015 12:59:23 via Website

Hocam bende 5.0.1 yüklü wifi yok dediklerinizin hepsini yaptım ama malesef hala wifi yok ne yapmam gerek kafayı yiycem gerekirse çaldırın ararımda 0 546 662 66 32 numaram yardımcı olursanız fazlasıyla sevinirim...

• Forum girişleri 1.784

06.May.2015 13:27:29 via Website

Ali Bozdağ

Hocam bende 5.0.1 yüklü wifi yok dediklerinizin hepsini yaptım ama malesef hala wifi yok ne yapmam gerek kafayı yiycem gerekirse çaldırın ararımda 0 546 662 66 32 numaram yardımcı olursanız fazlasıyla sevinirim...

Ali bey hangi sürüm kurulu sizde

Facebook sayfamız : https://www.facebook.com/AndroidPIT.tr

Twitter adresimiz : https://twitter.com/tr_androidpit

This is Android, note joke.

• Forum girişleri 1.784

06.May.2015 13:28:07 via Website

ilker krblt

Hocam merhaba. ben de s4 i9505 kullanıcısıyım. telefonuma lollipop yükledim. yaklaşık bir buçuk ay sorunsuz kullandım ama daha sonra telefon H çekmez oldu. hem de hiç. 3G kullanamıyorum yani anlayacağın. internete E ile girebiliyorum. şebekeden sadece wcdma modunu seçtiğim de ise H zaten gelmiyor. bi de çekim de gidiyor servis yok diyor. bu konuyla ilgili bi bilgin var mı acaba bana yardımcı olabilir misin ?

İlker bey sizin telefonunuzda ki imei hangi telefona ait.

Facebook sayfamız : https://www.facebook.com/AndroidPIT.tr

Twitter adresimiz : https://twitter.com/tr_androidpit

This is Android, note joke.

• Forum girişleri 4

07.May.2015 12:47:49 via Website

çok oluyorum belki ama indirebileceğim bir link vermeniz mümkün mü???

• Forum girişleri 4

14.May.2015 09:59:22 via Website

walla hocam o gün bugündür 5.0.1 sürümünü kullanıyorum tekrar normal yazılımına döndüm imei gitti tekrar bunu yükledim wifi ve blouetuth yok öyle kullanıyorum malesef belki ilerde yeni sürümü çıkarda onda normal çalışır diye tahmin ediyorum telefoncuyada vermek istemiyorum onlarda fırsatı ganimet bilip olayı büyütmeye çalışıyorlar programsal olduğunu biliyorum ama onlar donanımsal gibi göstermeye çalışıyorlar ve telefoncularda da pek program olayını bilen yok malesef

• Forum girişleri 3

23.May.2015 13:11:42 via Website

Kilit ekranından acil arama butonunu nasil kaldiricaim

• Forum girişleri 3

29.May.2015 00:58:51 via Website

Merhaba selçuk... Öncelikle konun için çok teşekkür ediyorum.
Fakat benim bir kaç problemim var ve senden yardımcı olmanı rica etsem ve problemi çözsek çok sevineceğim.
Cihazım S4 I9505 modeli ve Offical 5.0.1 lolipop sürümü yüklü.. yapım numarası LRX22C.I9505XXUHOE2.
Cihazımı root etmek istiyorum ve wifi problemi yaşıyorum fakat driverları bir türlü bulamadım ve bu root dosyası benim cihazda her hangi bir sorun yaratırmı?..

• Forum girişleri 3

29.May.2015 19:45:10 via Website

Cevabın için çok teşekkür ederim.. Odin'in cihazı görmesi için gerekli olan telefon sürücülerini bulamadım I9505 modeline

• Forum girişleri 3

29.May.2015 23:16:56 via Website

Zaten şu an öyle yapmış bulunmaktayım ve problemi çözdüm.
Cihazımı rootladım ve Wifi problemini ortadan kaldırdım çok teşekkürler...

• Forum girişleri 159

30.May.2015 19:03:17 via App

arkadaslar s4 almanya surumunu kullaniyorum telefona kilit ayarladim tekrar kaydirarak durumuna getircem iptal olmuyor ne is yaa

• Forum girişleri 4

04.Haz.2015 11:23:40 via Website

Merhaba, sayfanızı birkaç aydır takip ediyorum ve oldukça faydalı olduğunu düşünüyorum.
Ben i9505 kullanıyorum geçenlerde 5.0.1 kurdum (hangi rom olduğunu hatırlamıyorum) ve telefon resmen kafayı yedi.
Mecburen 4.4.2'ye geri dönmek zorunda kaldım.
Şimdi sizin yayınladığınız linkteki Almanya sürümünü kursam acaba sorun yaşar mıyım?

Şimdiden ilginiz için teşekkür ederim.

Şu sorunları yaşadım;
Şarj olmama, bilgisayarın telefonu tanımaması, telefonun kendini sürekli yeniden başlatması, uzun süreli donma problemi vs.

• Forum girişleri 1

04.Haz.2015 14:43:37 via Website

SELAMÜN ALEYKÜM KARDEŞ BEN CİHAZIMA 5.0.1 İ YÜKLEDİM. BURAYA KADAR SIKINTI YOK AMA BEN ROOT İŞLEMİNİ YAPAMIYORUM BANA NASIL YAPICAĞIMI ANLATABİLİR MİSİN ZAHMET OLMASSA KARDEŞİM.