S4 İ9505 Android 5.0.1 Lollipop kurma + Wi-Fi sorununun çözümü

• Cevaplar:228
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 20

18.Nis.2015 11:09:00 via App

Selçuk A.

O zaman işler değişir :D ben i9505 kullanıcısıyım i9500 rusya romunda baya hata var olduğu söyleniyor yani başınızın ağrımasını istemem temiz bir 4.4.2 ye dönün mesela ben eğer 4.4.2 dönecek olursam servis sürümlerini bulurum. Telefonunuzda google playdan birşey iniyor mu onu merak ettim ?

evet iniyor ve kurulum yapıyor. açıkcası bir aydır bu romu kullanıyoruz arkadaşlarla yani şimdiye kadar gördüğüm en stabil android sürümü bildirim çubuğu olsun batarya olsun çok iyi fakat şu derdi bir türlü çözemedik. insana dokunuyor android cihaza apk kuramamak :D

• Forum girişleri 771

18.Nis.2015 11:10:29 via Website

Blackmart kurmayı dener misiniz eğer kurulursa uygulamaları oradan yüklemeyi deneyin.

This is AndroidPIT

• Forum girişleri 20

18.Nis.2015 11:12:14 via App

Selçuk A.

Blackmart kurmayı dener misiniz eğer kurulursa uygulamaları oradan yüklemeyi deneyin.

doğru ya kullanıyordum önceden hemen deniyorum

• Forum girişleri 20

18.Nis.2015 11:15:12 via App

Selçuk A.

ne yazıkki bu apkda kurulmuyor sanırım ağlamak üzereyim aşık olduğum android ilk defa beni böyle yazılımsal üzüyor

• Forum girişleri 771

18.Nis.2015 11:16:47 via Website

android_secure çözümünü harfi harfine yaptınız mı bu gizli klasörleri göster falan ?

This is AndroidPIT

• Forum girişleri 20

18.Nis.2015 11:20:31 via App

Selçuk A.

android_secure çözümünü harfi harfine yaptınız mı bu gizli klasörleri göster falan ?

önce root browserde klasörü aradım. daha sonra bilgisayarda aradım ama böyle bir klasör yok lollipopda yani 4.3de vardı hatırlıyorum ama şuan yok

• Forum girişleri 20

18.Nis.2015 11:34:49 via App

birileri artık bu işi çözsün lütfen ya bu sorunla karşı karşıya kalan çok kişi var

• Forum girişleri 771

18.Nis.2015 11:44:27 via Website

Tüm forumlarda yöntem aynı,ama sizde klasör görünmüyor :)

This is AndroidPIT

• Forum girişleri 20

18.Nis.2015 18:59:04 via App

Selçuk A.

Tüm forumlarda yöntem aynı,ama sizde klasör görünmüyor :)

s4 i9500 için daha 5.1 gelmedi di mi

• Forum girişleri 771

18.Nis.2015 19:05:55 via Website

Malesef :) 5.1 sadece nexus için geldi.

This is AndroidPIT

• Forum girişleri 4

27.Nis.2015 20:12:18 via Website

Merhaba arkadaşlar,
2013 yılıda au(+61)dan almış olduğum s4 İ9505 LTE Telefonu pasport kaydını yaptırmak istememe ragmen adres kaydı olmadığından sıkıntı çıkardıkları için imei attırmak zorunda kaldım.. şuan telefonda 4.2.2 yüklü... sitenizle dün tanıştım biraz okudum... anladığım kadarıyla lollipop 5.01 talavsiye ediyorsunuz.. şuan hem ingiltere hemde almanya rom indiriyorum... tavsiyeniz son olarak nedir bilmek istedim... şimdiden teşekkürler...(daha önce yükleme yapmadım ama takip ederek odinden rotladım, efs yedekledim tavsiyeleriniz uzre.. )

• Forum girişleri 1.784

27.Nis.2015 20:48:44 via Website

eren

Merhaba arkadaşlar,
2013 yılıda au(+61)dan almış olduğum s4 İ9505 LTE Telefonu pasport kaydını yaptırmak istememe ragmen adres kaydı olmadığından sıkıntı çıkardıkları için imei attırmak zorunda kaldım.. şuan telefonda 4.2.2 yüklü... sitenizle dün tanıştım biraz okudum... anladığım kadarıyla lollipop 5.01 talavsiye ediyorsunuz.. şuan hem ingiltere hemde almanya rom indiriyorum... tavsiyeniz son olarak nedir bilmek istedim... şimdiden teşekkürler...(daha önce yükleme yapmadım ama takip ederek odinden rotladım, efs yedekledim tavsiyeleriniz uzre.. )

Tavsiyemiz almanya romu yalnız telefonda EFS ( imei yedekleme) yedekleme işlemini kesinlikle yapmanızı tavsiye ediyoruz.

Facebook sayfamız : https://www.facebook.com/AndroidPIT.tr

Twitter adresimiz : https://twitter.com/tr_androidpit

This is Android, note joke.

• Forum girişleri 159

27.Nis.2015 20:50:47 via App

arkadaslar 9505 kullaniyorum england lolipopu yukledim sadece sarj sorunu var iyilestirici guncelleme yokmu ya yada su ulkenin romu iyi dediginiz varmi

• Forum girişleri 4

27.Nis.2015 21:10:58 via Website

teşekkür ederim.. indirmeler bitti almanya romunu denedikten sora sonucu paylaşırım.. EFS dosyasını root browser ile pc ye ve telefon hariciye yedekledim

• Forum girişleri 1.784

27.Nis.2015 21:30:02 via Website

eren

teşekkür ederim.. indirmeler bitti almanya romunu denedikten sora sonucu paylaşırım.. EFS dosyasını root browser ile pc ye ve telefon hariciye yedekledim

Dilerseniz farklı bir yöntem var onuda deneyin garanti olsun. Çünkü hasarlı olma olasılıgı yüksek.
Buradan nasıl alındığına bakabilirsiniz

Facebook sayfamız : https://www.facebook.com/AndroidPIT.tr

Twitter adresimiz : https://twitter.com/tr_androidpit

This is Android, note joke.

• Forum girişleri 4

28.Nis.2015 00:46:56 via Website

merhaba arkadaşlar..
şua telefonun son durumu: GT I9505 Android surumü 5.0.1
şebeke - wifi-ekran döndürme ve diğerleri... hiç bir sorun yok çok şükür...
yani anlayacağınız sorunsuz bir yükleme olmuş yönlendirmeleriniz sayesinde... çok teşekkür ederim yardımlarınızdan dolayı....
Not: otomatik yazılım güncellemeyi kapatmam mı gerekiyor..