Samsung Galaxy S4 — Galaxy S4 GT9500 rom hakkında

• Cevaplar:21
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 2

07.Mar.2015 16:27:58 via Website

merhaba arkadaşlar benim telefonum galaxy s4 gt9500 ve telefonuma 5.0.1 lollipop attım ardından 1 hafta sonra root attım ama lollipop çoğu uygulamayı desteklemediğğinen 4.4.2 ye dönmek istedim araştırdım ve dönse bile değişik sorunlar çıkıyormuş şimdi sorum şu ben android 4.4.2 olan bi rom atsam bi sıkıntı çıkarırmı? note 4 rom atmayı düşünüorumda hem 4.4.2yede dönmüş olurum cevaplarınızı bekliyorum şimdiden teşşekürler :)

• Forum girişleri 1.784

07.Mar.2015 16:49:02 via Website

Bedirhan bey kurulumu Hangi romla yaptınız bu çok önemli Rusya romu ile mi Hindistan romu ile mi bunlarla yaptı iseniz sorun çıkmayacaktır. Sammobile üzerinden 4.4.2 yi indirin kurun olası problemde bu başlık altından yazın yardımcı olurum yine

Facebook sayfamız : https://www.facebook.com/AndroidPIT.tr

Twitter adresimiz : https://twitter.com/tr_androidpit

This is Android, note joke.

• Forum girişleri 2

07.Mar.2015 16:59:02 via Website

rusya romu kurdum note 4 romu kurmak istiyorum 4.4.2 olan imei gitmesi gibi bi sorun olurmu :)

• Forum girişleri 4

17.Mar.2015 21:20:18 via Website

Orbay Boran

Bedirhan bey kurulumu Hangi romla yaptınız bu çok önemli Rusya romu ile mi Hindistan romu ile mi bunlarla yaptı iseniz sorun çıkmayacaktır. Sammobile üzerinden 4.4.2 yi indirin kurun olası problemde bu başlık altından yazın yardımcı olurum yine

abi ben rusya lolipopu kurdum, türkiye 4,4,2ye gecmek istiyorum odinle atıyorum sebeke gelmiyor ve islamic diye bi program falan cıkıyor rusyanın 4.4.2 sini kurdum onda da sebeke gelmiyor galiba dönüş yapılamıyor yine lolipopdan kullanıyorm ama benim acilen türkiye 4.4.2 yi kurmam lazım lütfen yardım edin artık telefonu kıracam nerdeyse

• Forum girişleri 771

17.Mar.2015 21:52:38 via Website

Hocam şuan şebekeniz çekmiyor mu ? hattı görüyor mu telefonunuz şunu belirteyim romun türkiye,fransa,ingiltere olması şebeke çekmesini etkilemez gerekli yedeklemeyi almadıysanız imeiniz gitmiş olabilir. İslamic programını devredışı bırakabilirsiniz.

Odin v3.09 ile Bu linkteki romu indir hocam resmi 4.4.2 Türkiye romudur.

This is AndroidPIT

• Forum girişleri 4

18.Mar.2015 23:14:54 via Website

abi bunları kurdum hatta 4,3 e kadar samfirware.com dakilerin hepsini denedim hatta rusyanında 4,4,2 sini denedim olmuyor lolipopdan baskasına gecince imei yarınde nul null yazıyor geri lolipopa donunce düzeliyor baska bi çözümü yokmu..... yada boşver abi geri dönmeyi bak şimdi lolipopu kurdum wifi açıktı güncelleme var dedi lolipop u güncelledi otomatik yani tel samsung dan güncelleme falan alıyor hersey çalışıyor ama ben geri 4.4.2 ye dönmek istiyorum garantiye versem rusya romu kurulu diye sorun çıkarırlarmı acaba eger sorun olmazsa vereyim garantiye yapsınlar... yani rot falan hiçbirsey atmadım su knox sayacı falan varmıs oda galiba download modda cıkan yer orası da sıfır yazıyor , yani yassal olmayan tek şey rusya romunu kurmam.. acaba sorun olurmu.. ACİL cevap verebilirseniz telefonu hemen yaarın garantiye vereyim cok magdur oldum şimdiden teşekkürler buradan güncelleme yapmayı düşünenlere sesleniyorum geçmeyin abi oynamayın orjinaliyle benim gibi uğrasırsınız sonra zaten düzgün çalışsa türkiyeyede gelirdi dünya kadar sorunu var romun kendi kendine tel kapanıyor ....

Devre dışı bırakılan hesap
  • Forum girişleri 87

19.Mar.2015 09:03:03 via Website

Ahmet bey lollipop güncellemesiyle telefonunuzu garantiye verirseniz garanti dışı sayılacaktır. 4.4.2 ye dönüp vermeniz gerekiyor. 4.4.2 ye döndüğünüz de söylediğiniz gibi imei kısmında null yazıyor ve şebeke çalışmıyor. Ben GT-I9500 Rusya rom kurdum. Başta pil hızlı tükeniyordu. Sonradan 4.4.2 ye çektim. Bu defa imei yerinde null yazdı ve şebeke çalışmadı. Tekrardan lollipop a çektim ve düzeldi. Hatta pil de düzeldi. Şuan güncelleme bile aldı Rusya rom. Hata düzeltmeleri için. Her zamanki gibi kullanıyor kuzenim sıkıntısı da yok. Bu durumu kendinize sıkıntı yapıp takılmaya başlarsanız size stres vermekten başka bir şey olmayacak hatta telefondan soğuyacaksınız. Alışmaya çalışmak ve Türkiye için lollipop romunun çıkmasını beklemelisiniz.

— değiştirilme tarihi 19.Mar.2015 09:05:31

• Forum girişleri 771

19.Mar.2015 17:51:34 via App

Baki bey çok doğru anlatmış,eğer ime sıkıntıysa garantiyede yollayın kesin.

This is AndroidPIT

• Forum girişleri 19

19.Mar.2015 17:59:47 via Website

Baki Ç.

Ahmet bey lollipop güncellemesiyle telefonunuzu garantiye verirseniz garanti dışı sayılacaktır. 4.4.2 ye dönüp vermeniz gerekiyor. 4.4.2 ye döndüğünüz de söylediğiniz gibi imei kısmında null yazıyor ve şebeke çalışmıyor. Ben GT-I9500 Rusya rom kurdum. Başta pil hızlı tükeniyordu. Sonradan 4.4.2 ye çektim. Bu defa imei yerinde null yazdı ve şebeke çalışmadı. Tekrardan lollipop a çektim ve düzeldi. Hatta pil de düzeldi. Şuan güncelleme bile aldı Rusya rom. Hata düzeltmeleri için. Her zamanki gibi kullanıyor kuzenim sıkıntısı da yok. Bu durumu kendinize sıkıntı yapıp takılmaya başlarsanız size stres vermekten başka bir şey olmayacak hatta telefondan soğuyacaksınız. Alışmaya çalışmak ve Türkiye için lollipop romunun çıkmasını beklemelisiniz.

aynı sıkıntıları bende yasadım tekrar lollipop a dondum teli geceden sarja koydum sabah 9 da cıkardım sarjdan mesajlastım konustum su saat ıtıbarıyle 19,00 sarj %80 de hala şimdilik sarj sorunu yok gibi zaten baska bir sıkıntıda yok kaldıkı sıkıntı olsada gerı 4.4.2 ye donemıyorum imei siliniyor.Kafamdakı tek soru işareti su lollipop türkiye sürümü yayınlanınca aynı şekilde odin proglamı ıle telefona kurunca yıne imei silinicekmi yoksa türkiye romunu sorunsuz kullana bilcekmıyız suan rusya romundan baskasını telefon kabul etmiyor.

• Forum girişleri 4

19.Mar.2015 19:47:43 via Website

Arkadaşlar ben hallettim sorunsuz bir sekilde kurdum çalışıyor aynı sorunu yasayan arkadaşlar bu linkten halledebilirsiniz (yesilcin.com/galaxy-s4-50-lolipop-surumunden-442-kitkat-surumune-geri-donus-sorunsuz-t29873.0.html ) ben yaptım sorun halloldu şebeke geliyor imei normal ve knox sayacı da artmadı hepinize teşekkürker :)

— değiştirilme tarihi 19.Mar.2015 19:48:17

• Forum girişleri 87

19.Mar.2015 19:52:52 via Website

Desteğiniz için teşekkür ederim Selçuk bey.

• Forum girişleri 87

19.Mar.2015 19:56:28 via Website

İsmail Akyürek

Baki Ç.

aynı sıkıntıları bende yasadım tekrar lollipop a dondum teli geceden sarja koydum sabah 9 da cıkardım sarjdan mesajlastım konustum su saat ıtıbarıyle 19,00 sarj %80 de hala şimdilik sarj sorunu yok gibi zaten baska bir sıkıntıda yok kaldıkı sıkıntı olsada gerı 4.4.2 ye donemıyorum imei siliniyor.Kafamdakı tek soru işareti su lollipop türkiye sürümü yayınlanınca aynı şekilde odin proglamı ıle telefona kurunca yıne imei silinicekmi yoksa türkiye romunu sorunsuz kullana bilcekmıyız suan rusya romundan baskasını telefon kabul etmiyor.

Evet şuan için sıkıntısı yok diyebiliriz. Özellikle son aldığı güncelleme ile biraz daha toparladı cihazlarınız. İsmail bey Türkiye'ye lollipop geldiğin de yine Rusya romundaki aynı talimat ile kurarak sıkıntısız kullanabilirsiniz. Yani imei gitmez. Ahmet bey 4.4.2 ye dönüş yapmış burada linkte paylaşmış. Dilerseniz deneyebilirsiniz. Fakat ben telefonu kullandım öyle sıkıntı denecek bir şey yok. Yine de tercih sizin tabi.

— değiştirilme tarihi 19.Mar.2015 19:59:33

• Forum girişleri 87

19.Mar.2015 19:57:52 via Website

ahmet yirmi

Arkadaşlar ben hallettim sorunsuz bir sekilde kurdum çalışıyor aynı sorunu yasayan arkadaşlar bu linkten halledebilirsiniz (yesilcin.com/galaxy-s4-50-lolipop-surumunden-442-kitkat-surumune-geri-donus-sorunsuz-t29873.0.html ) ben yaptım sorun halloldu şebeke geliyor imei normal ve knox sayacı da artmadı hepinize teşekkürker :)

Sizin adınıza sevindim Ahmet bey. Güle güle kullanın.

• Forum girişleri 87

20.Mar.2015 12:41:04 via Website

ahmet yirmi

İLgilendiginiz için çok teşekkür ederim baki bey :)

Rica ederim Ahmet bey. :)

• Forum girişleri 19

20.Mar.2015 22:38:43 via Website

teşekkür ederim şimdilik bir sıkıntı yok sarjıda gayet iyi gidiyor türkiyeye geldiği zaman kurarmıyım bilmiyorum :) cünki bir sonraki güncelleme türkiyeye gelene kadar rusyaya gelir zaten 5.1 sürümü ama aynı şekilde kuracagımı ogrenemk güzel tesekkür ederim :)

• Forum girişleri 87

22.Mar.2015 12:40:58 via Website

5.1 geleceğini sanmam ama belki olabilir İsmail bey. Rica ederim. :)

• Forum girişleri 19

24.Mar.2015 20:30:57 via Website

selam birşey sorabilir miyim ? s4 de rus romu yükledim. cihaz yurt içi kayıtlı. Türkiye'ye android l güncellemesi geldiği zaman o güncellemeyi bendeki romun üzerine kursam 4.4.2 Türkiye romuna dönmeden imei gitme null olma şebeke çekmeme gibi bi sorun olur mu ? yardımcı olursanız sevinirim..