GALAXY S4 ACTİVE 5.0.1 ÇIKTI

• Cevaplar:28
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
Devre dışı bırakılan hesap
  • Forum girişleri 87

31.Mar.2015 16:33:55 via Website

Metin Kahramanoğlu

norveç romu 2 tane mi baya araştırdım csc vb şeyleri aynı tüm 5.0.1 romların

Almanya ve Avusturya romu da var. Fakat deneme fırsatım olmadı. Bu rom da ufak tefek hatalar mevcut belki düzelmiştir diye düşünüyorum.

• Forum girişleri 12

31.Mar.2015 16:49:46 via Website

mart başında çıkan 5.0.1 romlarının pda ve csc leri aynı yanisadece opratör ve ülke farklı programları var içinde bizi ilgilendiren kısımları kesinlikle aynı.Bug larla ilgili olarak ta her gün daha da iyiye gidiyor.apk yazılımcıları ve cihaz üreticileri geri dönen raporları anında değerlendirip düzeltiyorlar.

• Forum girişleri 87

31.Mar.2015 16:56:57 via Website

Metin Kahramanoğlu

mart başında çıkan 5.0.1 romlarının pda ve csc leri aynı yanisadece opratör ve ülke farklı programları var içinde bizi ilgilendiren kısımları kesinlikle aynı.Bug larla ilgili olarak ta her gün daha da iyiye gidiyor.apk yazılımcıları ve cihaz üreticileri geri dönen raporları anında değerlendirip düzeltiyorlar.

Hm. Anladım Metin bey. O zaman Türkiye için gelmesini bekleyelim. Umarım çok uzun sürmez.

• Forum girişleri 12

01.Nis.2015 09:17:09 via Website

siz biliirsiniz ben de oğlum da kullanıyoruz türkiye ye daha 4.4.2 bile gelmedi .... içleracısı bir şey

• Forum girişleri 87

01.Nis.2015 11:07:06 via Website

Metin Kahramanoğlu

siz biliirsiniz ben de oğlum da kullanıyoruz türkiye ye daha 4.4.2 bile gelmedi .... içleracısı bir şey

Haklısınız. Diğer ülkeler Kitkat kullanıp eskitti. Üstüne Lollipop aldı. Biz ülkemize Kitkat gelmesi için bile dua ediyoruz. :)

• Forum girişleri 1

26.Şub.2016 23:05:46 via Website

5 veya uzerı guncelleme ıcın lınk koyarmısınız dıger lınk acılmıyor hata verıyor