Beyler Yeniyim Root hakkında hiç bi bilgim yok anlatici bi arkadaş ariyorum :)

• Cevaplar:21
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 14

08.Mar.2015 10:35:33 via Website

Beyler selamun aleyküm foruma bugün katildim ve https://www.androidpit.com.tr/forum/611693/samsung-galaxy-s3-mini-s3-mini-stock-rom-4-3-kesinlikle-deneyin bu forumda Mevlüt Kahramının yazısı üzerine bu temaya heves ettim ancak hiç bişey bilmiyorum dosyalari yedeklemeyi filan 0 ım yanı forumuda biraz inceledim herkes bilgili . Yardımcı olabilecek arkadaşlara teşekkürler , olamayanlrında canı sagolsun :)

• Forum girişleri 771

08.Mar.2015 10:46:06 via App

Hoşgeldin mert,öncelikle telefonuna uygun romu indirmeye başla o bir yandan inerken sen telefonuna uygun twrp veya cm recovery dosyası bulalım tam modelini yazarsan telefonun.

This is AndroidPIT

Devre dışı bırakılan hesap
  • Forum girişleri 87

08.Mar.2015 13:15:46 via Website

Mert hoşgeldin. Bu tarz şeylerle uğraşmak için Orbay bey in dediği gibi yeterli bilgiye sahip olman lazım. Herhangi bir aksilik çıktığında cihaza nasıl müdahale etmen gerektiğini bilmen gerekiyor. İşe başladıktan sonra yapılan işlemler sana kolay görünebilir lakin bir tarafının riskli olduğunu da bilmen gerekir. Yapacağın ufak bir hata ile telefonundan olabilirsin. Gözünü korkutmak değil sadece riskli kısmını iyi bilmen gerektiğini düşünerek yazdım. Kolay gelsin. :)

• Forum girişleri 771

08.Mar.2015 21:53:13 via App

Dostum böyle bir telefona rom falan gerek yok en iyisi orjinal yani kesinlikle küçümsemek değil ama kuracağın rom sıkıntılı olur telefonuna yazık olur ben ilk rom atışımda telefon soft brick oldu aralıksız 4 saatimi verdim düzeltmek için.

This is AndroidPIT

• Forum girişleri 298

09.Mar.2015 14:41:59 via App

Bir varmıııış, bir yokmuş...Zamanın birinde ANDROID isminde bir krallık varmış...Bu krallığın halkı arasında çokta bilinmeyen ve krallığı ele geçirmeye çalışan ROOT ve UNROOT isminde gizemlimi gizemli iki ejderha varmış...:)

• Forum girişleri 771

09.Mar.2015 23:50:02 via Website

Root elden üstündür,
Eline aldığın telefona tamamen sahip değilsindir,root sayesinde senindir artık o cihaz içiyle dışıyla. :)

This is AndroidPIT

• Forum girişleri 14

11.Mar.2015 18:02:17 via Website

Herkese cevabı için teşekkürler, Selçuk abi bir arkadaşımdada s3 mini var s5 rom yapmiş hakkaten cok ozendim cok güzel olmuş. biraz denedim telefon canavar gibi şarjida cok iyi bende o yüzden yapmak istiyorum . Yararlanabilecegim bir video filan varmi hakkaten cok heveslendim :)

• Forum girişleri 771

11.Mar.2015 18:17:22 via Website

Mert Demiray

Herkese cevabı için teşekkürler, Selçuk abi bir arkadaşımdada s3 mini var s5 rom yapmiş hakkaten cok ozendim cok güzel olmuş. biraz denedim telefon canavar gibi şarjida cok iyi bende o yüzden yapmak istiyorum . Yararlanabilecegim bir video filan varmi hakkaten cok heveslendim :)

Telefon modelin s3 mü mert kardeşim ?

This is AndroidPIT

• Forum girişleri 14

11.Mar.2015 18:33:35 via Website

Tipkisinin aynisi abi, sadece şu yukardan inen pencredeki şeyler onda daha az, Diğer yerleri tipkisnin aynısı

• Forum girişleri 771

11.Mar.2015 18:51:00 via Website

Tamam o zaman o dosyaları indir,uygulamaya başla takıldığın yerde sorabilirsin.

• Odin ile cihazına CWM Recovery yükle.

• Dosyaları hafıza kartına at ve Recovery moda geçerek ( Ses açma + Menü + Güç) wipe data,cache işlemlerini ardından choose zip fromdan dosyayı seçerek yükle.

This is AndroidPIT

• Forum girişleri 14

11.Mar.2015 19:50:14 via Website

Çok çok çok sağol abi :) yarın derste telefonla oynadıgım için kaptirdigim telefonu hocadan alir almaz işlemlere başliyacam İnşallah :) Liseli olmak telefon kaptirmayi gerektirir biliyorsunuzkı :D:D

• Forum girişleri 14

13.Mar.2015 17:24:53 via Website

Abi telefon elimde 53 sarzim var ilk ilarak ne yapacağım

• Forum girişleri 14

13.Mar.2015 18:39:35 via Website

Ben hiç bişey yapmadim abi root filan bilmiyorum nereden bakiliyor :d

• Forum girişleri 771

13.Mar.2015 18:55:23 via App

Sana attığım linke tıklayınız mert bey,adımları takip edin :)

This is AndroidPIT