HUAWEİ G610 ROOT NASIL ATILIR? YARDIM..

• Cevaplar:4
  • Sticky değilCevaplananlar
  • Forum girişleri 3

11.Mar.2015 20:31:48 via Website

Merhaba forumda baktım ama bulamadım huawei g610 root nasıl atabilirim yardım edermisiniz teşekkür ederim..

• Forum girişleri 771

11.Mar.2015 21:16:45 via Website

Merhaba Murat Bey,beklettiğimiz için özür diliyorum şu aşamaları takip edin ;

Huawei G610-U30 Root Erişimi Kazandırmak

• Bu linke tıklayarak indirip winrar yardımı ile açın,İçinde framroot.apk ve recovery.img dosyaları var.

• Bu dosyaları hafıza kartına atın direk olarak,hafıza kartında herhangi bir klasör oluşturmayın.

• Ardından Google Play'e girerek Mobile Uncle Tool programını indirin,buradan direk erişebilirsiniz.

• Mobile Uncle Tool programını kurduktan hemen sonra hafıza kartına attığınız framroot.apk dosyasını kurun.

• Framroot programını açın 3 adet alt alta yazı göreceksiniz,oradan faramir yazısını seçin.

• Telefona SuperSu programını kurmuş olacaktır,ana menüye girip programı gördüyseniz tamamdır işleminiz.

• Ardından Mobile Uncle Tool programına girerek update yazısını seçin ve listeden recovery.img dosyasını yükleyin.

• İşlem tamamlandığında telefonunuza hem root hemde recovery mod yüklemiş olacaksınız.

Cihazınız garanti kapsamı dışında kalacaktır,AndroidPit hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmiyor.
Oluşacak sorunlar yükleyeciye aittir.

This is AndroidPIT