android.process.media durdu hatasi

• Cevaplar:6
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 48

14.Mar.2015 23:53:01 via App

arkadaslar mrb, telefonum s3 ve cm12 rom kurulu, son zamanlarda (sanirim whatsappi guncelledikten sonra) whatsappta sohbet sirasinda fotograf paylasmak istedigimde androi.process.media durduruldu seklinde hata vermekte, fakat galeriden resmi acip paylastigimda herhangi bi problem yok, acaba bu hata whatsapp ile mi ilgili, cozum onerisi olan varmi? simdiden tesekkur ederim.

• Forum girişleri 771

15.Mar.2015 14:16:02 via Website

Selami A.

arkadaslar mrb, telefonum s3 ve cm12 rom kurulu, son zamanlarda (sanirim whatsappi guncelledikten sonra) whatsappta sohbet sirasinda fotograf paylasmak istedigimde androi.process.media durduruldu seklinde hata vermekte, fakat galeriden resmi acip paylastigimda herhangi bi problem yok, acaba bu hata whatsapp ile mi ilgili, cozum onerisi olan varmi? simdiden tesekkur ederim.

Uygulama yöneticisinden veriyi sil yaptın mı ?

This is AndroidPIT

• Forum girişleri 48

15.Mar.2015 16:39:14 via App

her iki tavsiyeyi de denedim ancak sorun hala devam etmekte, neyse saglik olsun resim paylasirken biraz ugrasicaz artik :) onerileriniz icin tesekkur ederim.

Devre dışı bırakılan hesap
  • Mod
  • Forum girişleri 162

16.Mar.2015 10:32:03 via App

Aynı sorunu eski atrix ile yaşamıştım çözümü bulmuştum ama unuttum bulup paylaşacaģım

İnternet bağımlısı olduğumu söylüyorlar, çokta Wi-Fi.

• Forum girişleri 48

16.Mar.2015 16:00:49 via App

eyvallah hocam simdilik cok onemli bi problem olmasada karsilaktikca canimi sıkmaya yetiyo :)