HTC Desire HD — htc desire 616 telefonu almalı mıyım? :( :(

• Cevaplar:21
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 29

15.Mar.2015 18:05:59 via Website

merhaba değerli arkadaşlar..600 tl olan bütçemi 850 tl ye kadar çıkardım ve artık kendime adam akıllı bi akıllı telefon almak istiyorum :) :) artık ekran en az 6 inç olacak takıntım da yok..Arkadaşlar;ilk başta dark evo p60 telefonunda karar kılmıştım-daha sonra asus zenfone alim dedim :) en son tüm aradığım özellikleri içinde barındıran htc desire 616 model telefonunu almaya karar verdim :)
her ne kadar ekranı 6 inç olamasada aradğım en önemli bi kaç özellik:çift sim kart girişi olması-görüntülü görüşmenin olması-3g ve fm radyosunun olması beni bu telefona yönlendirdi :) bi de ekranının hd olması-işlemcisinin 8 çekirdekli olması :) Peki sizce bu telefonu almalı mıyım?ilk kez akıllı bi telefon alcam kendime nasipse..fiyatı da 800 tl civarı..ne dersiniz arkadaşlar?Tavsiye eder misiniz?htc markasına güvenmeli miyim?Bilgisi olan bu konuda benle paylaşırsa ALLAH razı olsun der minnettar kalırım ona..Şimdiden teşekkrler-saygılar-sevgilerimle.... :$ (lightbulb)

• Forum girişleri 771

15.Mar.2015 19:35:46 via App

Dostum kalıcı bir telefon al elinde patlamayacam,biraz daha para topla benim önerim nexus 4

This is AndroidPIT

• Forum girişleri 29

16.Mar.2015 12:13:52 via Website

kardeşim tamamda htc markası güvenilir bi marka değilmi ki?bugüne kadar htc hiç kullanmadım ama namını çok duydum..Çevremdeki arkadaşlarım çok tavsiye ettiler :) hem sağlammış hemde ses kalitesi iyiymiş htc nin hemde aradığım tüm özellkler htc desire 616 da mevcut..LG NEXUS çift sim kart seçeneği yok ki...Arkadaşlar,htc desire 616 telefonunu kullananan kimseler hiç yok mu?Bana görüşlerini bi belirtse burada yaa :( neredeyse htc ninn tüm aksesuarlarını ve telefonun kendisini sipariş vermek üzereyim..Bi onay vermem kalmış..Toplamda 925 tl kapıda ödeme vermem gerek oldu.
Bİ hata yapmak istemiorum.. :( alsam mı?almasammı?

• Forum girişleri 771

16.Mar.2015 21:31:33 via Website

Ben telefon hakkında az bilgi edinip,döneyim size hocam çok az bekleteceğim.

This is AndroidPIT

• Forum girişleri 771

16.Mar.2015 21:37:05 via Website

Hakkında pek bir şikayet yok hocam,konuşurken uçak moduna alması durumu yaşanmış onun haricinde çin malı üretim ve düşük kalite bir telefon olduğu hakkında bilgi edindim.Bu öneri değil kendi şahsi görüşümü de dile getireyim,o fiyata o telefon almam,çok az miktar koyar daha iyilerini alırım :)

This is AndroidPIT

• Forum girişleri 298

17.Mar.2015 01:18:49 via App

Ben olsam üstüne biraz daha para kor HTC ONE M7 alırım...Ben kullanıyorum 2 senedir, tavsiye ederim...Android Platformundaki en stabil telefonlardan biridir...iPhone(iOS) gibi stabil çalışır...Daha doğrusu HTC'nin bütün modelleri her'alde böyle, bunun nedeni olarak HTC'nin kendi yazılımı olan SENSE arayüzü olduğu söyleniyor...Artı olarak dış ses ve kulaklıktaki müzik ve film performansı da mükemmel...Tam bir müzik çalar, çok keyif alırsın...Görüntüsü, duruşu da cabası...Tam bir prestij canavarı her yönüyle...Şiddetle tavsiye ederim...

— değiştirilme tarihi 17.Mar.2015 01:33:29

• Forum girişleri 29

17.Mar.2015 13:00:06 via Website

sayın selçuk kardeşim ve güngör bey tavsiyeleriniz ve bilgileriniz için çok teşekkr ederim :) MT Yİ BİLİYORUM ama aradığım özellklerin çoğu onda yok maalesef :( şimdi karar kıldığım ve almaya sıcak baktığım telefon Sony Xperia T2 Ultra...Neredeyse aradığım tüm özellikler işte bu telefonda mevcut :) fiyatı da 1-200 civarı..evet selçuk kardeşim bütçemi biraz daha arttırıp bu telefonu almaya değer mi sence?SONY markasına güvenim sonsuz ama arkadaşlar bu telefona ne dersiniz?Almalı mıyım sizce.....

• Forum girişleri 29

17.Mar.2015 13:01:50 via Website

arkadaşlar belki benim bilmeyipte sizlerin bildiği bilgiler olabilir..Oyüzden yorumlarınızı bekliyorum...saygılar......

• Forum girişleri 771

17.Mar.2015 13:20:21 via App

Z2 ile desire arasindaki kalite farkını görebildiysen iyidir kardeşim sony kaliteli bir marka ve pişman olmayacağın bir telefon ve hakkında şikayet bulamazsın :)

This is AndroidPIT

• Forum girişleri 29

17.Mar.2015 13:51:49 via Website

selçuk kardeşim az evvel sony xperia t2 nin video incelemesini izledim de kamerası pek iyi değilmiş yaa :( bu bende şüphe uyandırdı..adam diorki eğer telefonda fotoğraf falanla işim olmaz diorsan foto çekmezsen al ama çok foto çeken biriyseniz sakın bu telefonu almayın dior :( e bende foto çek çekerm yani..bilemedim şmdi...

• Forum girişleri 29

17.Mar.2015 13:55:11 via Website

orbay bey çook teşekkr ederim :) evet meizuyuda inceledğimde gayet şık özellikli bi telefon ama sanırım çift sim kart seçeneği yok ve piyasada henüz çok yeni :( yani diormki o telefonu almak isteseydm bile biraz zamanın geçmesini beklerdim :)

• Forum girişleri 29

17.Mar.2015 13:58:59 via Website

genel olarak arkadaşlar bi telefoncu fatih abimi arayıp işte bu bu model telefonu istiyorum dememe kalmış iş..adam benim onayımı bekliyor,sipariş veripte getirtecek..%85 LE Sony Xperia T2 Ultra Alcam gibi duruyor ama tam bilemedim yaa..off offf nedir bnm bu aylardır süregelen akıllı telefon ikilemim...bi karar veremedim gitti... (yawn)

• Forum girişleri 771

17.Mar.2015 15:48:41 via App

Dostum her inceleme videosuna da kanmanı istemiyorum git telefoncu arkadaşına al eline telefonu incele gözünle gör :)

This is AndroidPIT

• Forum girişleri 29

17.Mar.2015 17:52:49 via Website

sony Z lerde çift sim seçeneği yok..Sony Xperia T2 Ultra dual akıllı telefon tam benim aradığım özellikleri için barındıran tek akıllı telefon :) bu sebepten artık %95 bu telefonu alacağım gibi :)

• Forum girişleri 29

17.Mar.2015 17:57:19 via Website

sağol selçuk dostum..kesinlikle haklısın :) ama gidip görmeme gerek kalmadı gibi yaa..Bugün sony müşteri hizmetleriyle de ayrıntılı olarak konuştum..aklımdaki tüm soruları cevapladılar sağolsunlar :) bu telefonu kuvvetle ihtimal alacağım görünüyor...sana da çok teşekkr ederm dostum bee..Sayende htc markasından döndüm walla.. :) sen olmasaydın ben sony e zor bakardım :) teşekkr ettm...

• Forum girişleri 771

17.Mar.2015 18:45:23 via App

Ben teşekkür ederim HTC kullanan bir insan tanımadığımdan öneremezdim sana kardeşim ama sony z serisi :) güzel

This is AndroidPIT

• Forum girişleri 29

18.Mar.2015 15:58:09 via Website

selçuk dostum,benim alacağım z serisi değilki T serisi..T2 ULTRA DUAL :) :)