Aşk Acısı Nasıl Geçer Uygulamam Yayında. Sevgilinizden Ayrıldıysanız Hemen İndirin :)

• Cevaplar:7
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 26

16.Mar.2015 15:14:19 via Website

Merhaba arkadaşlar,

Yeni geliştirdiğim Uygulamamı sizlerle paylaşıyorum.
Aşk Acısı Nasıl Geçer.
İndirmek için :Google playa Aşk Acısı Nasıl Geçer. yazın veya İlgili linke tıklayarak direk Google Play sayfasını açabilirsiniz. Uygulamayı indirmek içinn TIKLAYIN

image

Sevdiğinizden ayrıldıysanız içiniz liğme liğme olduysa artık dayanamıyorsanız size destek olarak bu uygulamayı indirip 10 adımla kendinizi iyi hissetmeye başlayabilirsiniz uygulama düzelip normal hayatınıza dönmenize yardımcı olacaktır diye düşünüyorum.

İndirdikten sonra 5 yıldız vererek yeni uygulamalar geliştirmeme destek olabilirsiniz :)

Bikaç ekran görüntüsü:

image

image

— değiştirilme tarihi 16.Mar.2015 15:28:47 moderatör tarafından

• Forum girişleri 202

16.Mar.2015 23:54:33 via App

Merhaba sizin olan bir başka olan uygulama kapi zili indirdim ama reklamdan kullanamadim :) Bilginize , ayrıca izinler mevzusunda beni aydinlatirmisiniz misal 1 uygulama full izin isterken başka bir uygulama hiç istemiyor uygulama çalışması icin mi isteniyor yoksa sadece merak mi :)

• Forum girişleri 26

19.Mar.2015 13:02:27 via Website

ersun şenturk

👍👍👍👍👍

ifadeler belli olmuyor ama teşekkürler :)

• Forum girişleri 26

19.Mar.2015 13:02:47 via Website

Orbay Boran

İlginc olmuş açıkcası :)

Teşekkürler :)

• Forum girişleri 26

19.Mar.2015 13:05:06 via Website

samil Altundal

Merhaba sizin olan bir başka olan uygulama kapi zili indirdim ama reklamdan kullanamadim :) Bilginize , ayrıca izinler mevzusunda beni aydinlatirmisiniz misal 1 uygulama full izin isterken başka bir uygulama hiç istemiyor uygulama çalışması icin mi isteniyor yoksa sadece merak mi :)

İzinlerde sadece gerekli izinleri alıyorum hobi olarak falan değil yani :) bu uygulama diğer uygulamaların resimlerini indirdiği için hafıza kartına yazma ve okuma izni istiyor ayrıca internet erişimi de dahil :) zil sesi biraz üzerinde durmadan yaptım oyüzden reklam fazla olabilir :) şimdi yeni iki uygulama var onların konusunu açacağım

Umarım daha faydalı olur
1. Gün hesaplama ( İki tarih arasındaki gün sayısını hesaplıyoru)
2. Sevgilimle ne kadar oldu( Sevgiliniz ile çıkmaya başladığnız tarihten itibaren ne kadar gün geçmiş onu hesaplıyor)