Samsung Galaxy S4 — GT-I9505 Model Telefonuma 5.0 ROM Kurarsam IMEI Gider Mi?

• Cevaplar:15
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 5

19.Mar.2015 18:04:55 via Website

Sorum başlıkta belirttiğim gibi. Ayrıca turkiye.gov sitesinden IMEI sorgulaması yaptığımda ithalat yoluyla kaydedilen IMEI diyor ve model bilgilerinde SGH-X200 bu yazıyor. Pasaport üzerine mi kayıtlı bilmiyorum, beni bilgilendirirseniz sevinirim.

— değiştirilme tarihi 19.Mar.2015 18:07:27

• Forum girişleri 442

19.Mar.2015 18:42:42 via App

imei gider farkli bi cihazin imei si atilmis pasaport kaydi olsaydi cihazin kendi modeli yazardi .soyle bi durumda var bi kac yerde okudum 9505 modelinde guncelleme yapildiginda imei gitmeyebiliyomus ama riske girmeye deymez bence.

Android Candır

• Forum girişleri 5

19.Mar.2015 19:52:13 via Website

IMEI yedeklerimi nasıl alacağım bana yardımcı olur musunuz? Yedeklerimi alsam bile kaybetme ihtimalim var mı?

• Forum girişleri 771

19.Mar.2015 22:17:21 via Website

Hocam gaz vermek gibi olmasında bende de panasonic yazıyor 40-50 ye yakın stock rom ve cyanogen mod atmış biri olarak,hiç bir imei yedeği almamış olarak sorun yaşamadım,bu cesaret birazda :D

This is AndroidPIT

• Forum girişleri 442

19.Mar.2015 23:29:36 via App

Selçuk A.

Hocam gaz vermek gibi olmasında bende de panasonic yazıyor 40-50 ye yakın stock rom ve cyanogen mod atmış biri olarak,hiç bir imei yedeği almamış olarak sorun yaşamadım,bu cesaret birazda :D

Selcuk imei atilan cihaz yani panasonic cok eskimi 3 g balantisinda sikinti yasiyomusun ?

Android Candır

• Forum girişleri 1.784

19.Mar.2015 23:35:39 via Website

Selçuk A.

Almazsın tabi neden :) :) bu çok önemli :) :) O gün yanında kim vardı desteği kim verdi :)

Facebook sayfamız : https://www.facebook.com/AndroidPIT.tr

Twitter adresimiz : https://twitter.com/tr_androidpit

This is Android, note joke.

• Forum girişleri 771

19.Mar.2015 23:36:53 via App

Hocam benim hattım avea heryerde 3g cekmez avea'nın evet cok eski cihaz fakat internet çeken bir yerde hızı iyi olmasi gereken bir hız nasıl bilmiyorum imei attırmayı düşünüyorum yakında hayırlısı :)

This is AndroidPIT

• Forum girişleri 81

20.Mar.2015 20:20:44 via Website

Selçuk A.

Hocam benim hattım avea heryerde 3g cekmez avea'nın evet cok eski cihaz fakat internet çeken bir yerde hızı iyi olmasi gereken bir hız nasıl bilmiyorum imei attırmayı düşünüyorum yakında hayırlısı :)

Hic bosuna yeni imei attirma bende ilk cikan ericsson telefon imeisi var ama 3G yi en hizli sekilde kullanabiliyorum. 3G yi kullanabilmeniz imei atma yontemi ve kullanilan boxla alakalidir.

• Forum girişleri 771

20.Mar.2015 22:34:56 via App

O iş çekim gücüne bağlı sizinki benim evimde mahallemde çekmiyor malesef

This is AndroidPIT

• Forum girişleri 81

21.Mar.2015 06:36:34 via Website

Tamam haklisinizda zaten benim dedigim o degil. Diyorumki imeinin cekim yada internet hiziyla alakasi yok. Sebeke Sorunlari bbulundugunuz bolgedeki baz istasyonlariyla alakali. Ayrica tavsiye Efs ile fazla oynatmayin ilk randımanını bidaha alamayabilirsiniz.