Yeni cihaz satın alacaklara: İhtiyaçlarıma en uygun cihaz hangisi? – Gold Uzmanları Yanıtlıyor !

• Cevaplar:229
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
Devre dışı bırakılan hesap
  • Mod
  • Forum girişleri 162

23.Mar.2015 14:01:51 via App

Bilindiği gibi yeni nesil cihazlarda eğilme sorunları kendini göstermeye başladı bu sorundan yola çıkarsak şuan piyasada gerçekten sağlam diyebileceğimiz cihazlar hangileri acaba?

İnternet bağımlısı olduğumu söylüyorlar, çokta Wi-Fi.

• Forum girişleri 2

23.Mar.2015 14:22:49 via Website

Merhabalar,benim öncelikli tercihim hız,görüntü kalitesi,ve büyük ekran olması.iphon 5s kullanıcısıyım şarjı maksimum 6 saat gidiyor.telefon hızlı fakat geri kalan özellikleri bana uymuyor.hangi android telefonu önerirsiniz.

• Forum girişleri 298

23.Mar.2015 14:56:51 via App

Gökhan Ekmekci

Merhabalar,benim öncelikli tercihim hız,görüntü kalitesi,ve büyük ekran olması.iphon 5s kullanıcısıyım şarjı maksimum 6 saat gidiyor.telefon hızlı fakat geri kalan özellikleri bana uymuyor.hangi android telefonu önerirsiniz.

Hızdan yola çıkarsak Android telefonlar içinde en stabil ve hızlı telefonlardan markalarından biri HTC...Ben şahsen Samsung'un üst modellerini de kulandım, bu iki marka arasında hız bakımında HTC bariz bir şekilde önde...Öyle ki rahatlıkla iPhone'la kıyaslanabilir...Zaman zaman telefonumdaki uygulama sayısı 400 lere çıkmasına rağmen banamısın demedi...400 uygulamadan sonra ufak zorlanmalar başlıyor...Bu arada şimdiki kullandığım telefon HTC ONE M7...

• Mod
  • Forum girişleri 162

23.Mar.2015 14:59:56 via Website

Telefondan tutuş hissi çok önemli bence tabi tutuş hissinden kasıt sağlamlık Htc ve Apple bunu az çok başarıyorlar fakat Samsung yeni yeni kaliteyi arttırmaya başladı.

• Forum girişleri 298

23.Mar.2015 15:12:58 via App

ahmet fatih y.

Telefondan tutuş hissi çok önemli bence tabi tutuş hissinden kasıt sağlamlık Htc ve Apple bunu az çok başarıyorlar fakat Samsung yeni yeni kaliteyi arttırmaya başladı.

Ben şahsen HTC'yi ve Apple iPhone'u tanıyan biri olarak HTC'nin yanına yaklaştırmam, kıyaslamam...Samimi söylüyorum özellikle HTC ONE M7 ve sonrası iPhone'dan üstün bir çok bakımdan...

• Forum girişleri 63

24.Mar.2015 08:42:37 via Website

Herkese merhaba...

Son dönemlerde piyasada satışına başlanan özellikle ekranı büyük akıllı telefonların ilk partilerinde eğilme, bükülme gibi sorunlar ortaya çıkmıştı. Bu sorunlar genelde ürün ilk çıktığında, ilk partilerde yaşanır. Şu anda sattığımız hiçbir telefonda böyle bir sorun bulunmamaktadır.
İçiniz rahat olsun. Ama arka cebinize yinede büyük ekranlı telefonları koyarken dikkatli olmakta fayda var. :)

• Mod
  • Forum girişleri 162

24.Mar.2015 09:46:29 via App

Gold Teknoloji Uzmanı

Herkese merhaba...

Son dönemlerde piyasada satışına başlanan özellikle ekranı büyük akıllı telefonların ilk partilerinde eğilme, bükülme gibi sorunlar ortaya çıkmıştı. Bu sorunlar genelde ürün ilk çıktığında, ilk partilerde yaşanır. Şu anda sattığımız hiçbir telefonda böyle bir sorun bulunmamaktadır.
İçiniz rahat olsun. Ama arka cebinize yinede büyük ekranlı telefonları koyarken dikkatli olmakta fayda var. :)

Teşekkür ederim ilginiz için.

• Forum girişleri 63

24.Mar.2015 10:26:09 via Website

Gökhan Ekmekci

Öncelikle kullandığınız telefonun ekran boyutu 4”. Bu bağlamda önereceğimiz cihazlar en az 4” ve üstü olacaktır. Hem ekran boyutu, hem çözünürlük, hem hız olarak incelediğimizde size Samsung Galaxy N910 Note4 önerebiliriz. Özellikle 5.7” Quad HD Süper Amoled ekranı tam size göre. Aynı zamanda batarya performansı olarakta sizi kullanmakta olduğunuz telefona göre çok memnun edecektir. Daha uygun fiyatlı bir ürün tercih etmek isterseniz Huawei’nin yeni çıkarmış olduğu Mate7 akıllı telefonu önerebiliriz. 6” ekranı, sekiz çekirdekli işlemcisi, 16MP kamerası ile bu ürün tam size göre. Her iki üründe Android son sürüm olan KitKat ile birlikte geliyor.

Bahsettiğim telefonlara aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

http://www.gold.com.tr/samsung-galaxy-note-4-n910-siyah-cep-telefonu_u
http://www.gold.com.tr/huawei-ascend-mate-7-silver-cep-telefonu_u

• Forum girişleri 58

24.Mar.2015 12:27:12 via App

selamlar aklimda Lenovo vibex2 ile galaxy5 var siz hangisini önerirsiniz? oyun oynamiyorum benim için film izlemek önemli internete giriş hızlı olsun yeter.

— değiştirilme tarihi 24.Mar.2015 12:34:46 moderatör tarafından

• Forum girişleri 63

24.Mar.2015 13:28:24 via Website

kerem e.

selamlar aklimda Lenovo vibex2 ile galaxy5 var siz hangisini önerirsiniz? oyun oynamiyorum benim için film izlemek önemli internete giriş hızlı olsun yeter.

Merhaba Kerem bey
*Özellikle son dönemde yeni satışa sunulan Lenovo’nun en ince en hafif sloganıyla çıkarmış olduğu gerçek sekiz çekirdek işlemciye sahip Vibe X2 modeli 5” ekranı sayesinde özellikle siz film severler için uygun bir tercih olabilir. Diğer rakiplerine göre fiyat yapısı da çok uygun. Özellikle 2GB ram sayesinde tüm uygulamalar ve internette yüksek hıza erişebilirsiniz.

Linki de burada.
http://www.gold.com.tr/lenovo-vibe-x2-gold-cep-telefonu_u

• Forum girişleri 63

27.Mar.2015 13:03:17 via Website

yusuf malkoç

Zenfone 6 düzeyinde başka hangi seçenekler var?

Merhaba Yusuf Bey,
Zenfone6’nın en büyük özelliği performansa göre fiyatının çok iyi olmasıydı
Aynı zamanda 6” ekrana sahip.
Zenfone6 – 1 aydır TR’ye gelmedi, Asus Türkiye birkaç hafta daha stoklara gelemeyeceğini bildirdi.

Bu sebeple muadil olarak alttaki ürünleri önerebiliriz.

http://www.gold.com.tr/dark-evo-p60-8gb-beyaz-cep-telefonu_u
http://www.gold.com.tr/piranha-iq-siyah-cep-telefonu_u
http://www.gold.com.tr/huawei-ascend-g7-gri-cep-telefonu_u

• Mod
  • Forum girişleri 162

27.Mar.2015 13:55:47 via App

Biraz konu dışı olacak ama Gold olarak mesela suan vodafone tarafindan yapilan bir kampanya var belirli sartlari tasiyan eski akilli cihazi alip yerine yeni bir cihaz veriyorlar degisim kampanyasi zaten biliyorsunuzdur sizde bu tarz bir kampanya yapma ihtimaliniz var mi ve bence yapsanız çokta güzel olur

• Forum girişleri 85

28.Mar.2015 17:05:51 via App

Peki bilindik markalardan 5.5-6 inç ekranlı 1000 TL bütçeye kadar önerebileceğiniz cihazlar hangileri?

• Forum girişleri 771

28.Mar.2015 21:09:25 via Website

1000 liraya o inçlerde telefon zor :)

This is AndroidPIT