Yeni cihaz satın alacaklara: İhtiyaçlarıma en uygun cihaz hangisi? – Gold Uzmanları Yanıtlıyor !

• Cevaplar:229
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 48

10.Haz.2015 21:34:03 via App

Merhaba suan aklimda iki telefon var lg g4 ve galaxy note4, her iki urun ozellikleride asagi yukari ayni ve her iki narkaninda oldukca iddiali modelleri, her ikiside ayni fiyat araliginda, acaba hangi modeli tavsiye edersiniz?

• Forum girişleri 3

14.Haz.2015 20:14:16 via Website

İyi günler, benim maximum 1200 tl bütçem var kamerasının iyi olması ekranın büyük olması ve arjının iyi dayanması. Önereceğiniz telefonlar hangileridir? Şimdiden teşekkürler.

• Forum girişleri 251

14.Haz.2015 21:59:17 via Website

Merhabalar benim bütçem maximum 1300tl
Stabilligi onemli uzun sure kullancam 2yil kadar
Şarjı gün sonunu görsün yeter
Kamerası önemli benim için
Oyun oynarım bu yüzden kasma değilde aşırı ışınlaması lazım
Ekran 4.6 ila 5.5 olabilir en fazla
Dayanıklılıki iyi olması lazım Samsung tellerdeki gibi yanlarının soyulma boyasının gitme sorunları olmamalı
Bu arada önerdiğiniz telefon ile ilgili özel fiyat verebilirsiniz sevinirim.

• Forum girişleri 1

16.Haz.2015 01:42:23 via Website

Merhabalar şuan nexus 5 32 GB kullanıyorum.Stabil guzel bir cihaz ayrica tasarimi hosuma gidiyor.Ancak şarjinin uzun sure dayanmamasi, ekranda beyaz rengini pembemsi vermesi, müzik dinlerken sesi net vermemesinden dolayi değiştirmeyi düşünüyorum. Siz bu yazdıklarım hepsini bana sağlayacak ve güncel yazılım desteği verebilecek hangi telefonu önerirsiniz? Aklımda Sony xperia z2 veya iPhone 6 var.

• Forum girişleri 63

16.Haz.2015 08:43:44 via Website

Selami A.

Merhaba suan aklimda iki telefon var lg g4 ve galaxy note4, her iki urun ozellikleride asagi yukari ayni ve her iki narkaninda oldukca iddiali modelleri, her ikiside ayni fiyat araliginda, acaba hangi modeli tavsiye edersiniz?

Merhaba Selami Bey

Her iki modelde kendi markalarında piyasaya yakın zamanda çıkarmış oldukları başarılı telefonlardandır.
Özellikle note4 biraz daha iş hayatına hitap eden, anlık olarak not alabileceğiniz bir ürünken, LG G4 biraz daha bireysel kullanıcılara yönelik bir üründür. LG G4 çıkalı 1-2 hafta olmasına karşın satış rakamı olarak piyasaya çok iddialı olarak girdi. Teknik özellikler olarak bakıncada LG G4 tam size göre.

• Forum girişleri 63

16.Haz.2015 08:44:05 via Website

Duygu

İyi günler, benim maximum 1200 tl bütçem var kamerasının iyi olması ekranın büyük olması ve arjının iyi dayanması. Önereceğiniz telefonlar hangileridir? Şimdiden teşekkürler.

Merhaba Duygu Hanım,
Alttaki ürünler bahsettiğiniz bütçelerde en çok satılan, konfigürasyonu yüksek ve kullanışlı telefonlardır.
http://www.gold.com.tr/general-mobile-discovery-elite-32gb-beyaz-cep-telefonu_u
http://www.gold.com.tr/samsung-galaxy-e7-siyah-cep-telefonu_u
http://www.gold.com.tr/lenovo-vibe-x2-beyaz-cep-telefonu_u
http://www.gold.com.tr/samsung-galaxy-s5-mini-siyah-cep-telefonu_u

• Forum girişleri 63

16.Haz.2015 08:44:30 via Website

nemesis41

Dayanıklılıki iyi olması lazım Samsung tellerdeki gibi yanlarının soyulma boyasının gitme sorunları olmamalı

Merhaba,
Şuan kampanyada olan Lenovo’yu önerebiliriz.
Özellikle 8 çekirdekli işlemcisiyle diğer rakiplerinin çok önünde bir cihazdır.
5” Ekran, 13MP Kamera, 32GB Bellek, 2GB ram ile ön plana çıkmakta

• Forum girişleri 251

16.Haz.2015 16:37:39 via Website

Gold Teknoloji Uzmanı

nemesis41

Merhaba,

hocam lenovoya ben hiç ısınamadım ama hiç bir bilgim olmadığı için youtube dan incelemelerini izledim ve telefondan pek hoşnut kalmadım bu şekilde önerebilceğiniz başka telefon varmıdır ?

• Forum girişleri 3

16.Haz.2015 21:38:54 via Website

samsung s6 edge note edge lg g4 ıphone 6 hangisini almalıyım veya beklim yeni modeller çıkar mı ?

• Forum girişleri 251

17.Haz.2015 01:00:23 via Website

eğer günlük kullanıcam diyorsan samsungları boşver iphone 6 plus demiyorsun anlaşılan eğer oyun oynıycağım diyorsan fotoğraf çekicem diyorsan g4 ama eğer internette gezicem ve beni uzun yıllar idare etsin (3-4 yıl) iphone 6 ama bence bu kadar para vermişken sony z4 veya htc one m9 almanı tavsiye ederim htc androidin iphone u diye geçer sony i kamerası walkmanleri su geçirmezliği ve playstation larıyla tanımışız ikiside iyi marka seçim senin

• Forum girişleri 3

17.Haz.2015 09:56:29 via Website

nemesis41

eğer günlük kullanıcam diyorsan samsungları boşver iphone 6 plus demiyorsun anlaşılan eğer oyun oynıycağım diyorsan fotoğraf çekicem diyorsan g4 ama eğer internette gezicem ve beni uzun yıllar idare etsin (3-4 yıl) iphone 6 ama bence bu kadar para vermişken sony z4 veya htc one m9 almanı tavsiye ederim htc androidin iphone u diye geçer sony i kamerası walkmanleri su geçirmezliği ve playstation larıyla tanımışız ikiside iyi marka seçim senin

ya ben htc sony falan o markalara bakmayı bile düşünmedim güncelleştirme tanınma falan ne bilim o acıdan günlük kullancam fotograf çekicem oyun az oynuyorum internette gezicem ve idare etsin 2 yıl en az diye düşünüyorum aslında samsung s6 edge ve note edge arasında çok kalmıştım bide eylül gibi yeni telefonlar çıkar mı beklim mi ?

— değiştirilme tarihi 17.Haz.2015 10:10:52

• Forum girişleri 251

17.Haz.2015 13:52:10 via Website

ismail doğan

nemesis41

ya ben htc sony falan o markalara bakmayı bile düşünmedim güncelleştirme tanınma falan ne bilim o acıdan günlük kullancam fotograf çekicem oyun az oynuyorum internette gezicem ve idare etsin 2 yıl en az diye düşünüyorum aslında samsung s6 edge ve note edge arasında çok kalmıştım bide eylül gibi yeni telefonlar çıkar mı beklim mi ?

emin ol tanınmışlığa bak en az 2 yıl düşünüyorsan samsunglarda stabillik sorunu var adamlar sadece donanımı yükseltti ama yazılımı hiç ellemediler ben yerinde olsam htc one m9 plus alırdım yurt dışından (amazon,ebay gibi yerlerden) ama dayanıklı olsun oyun oynarım diyorsan bataryasıda çok götürsün diyorsan en az 2 gün sony z4 o ya lg g3 le g4 ü kullandım g4 le çok fark yok ama eğer lg düşünüyorum diyorsan lg g flex 2 başkasına değişmem ama z4 le m9 u düşünmeni tavsiye ederim

• Forum girişleri 1

17.Haz.2015 23:31:20 via Website

ben de telefon almayı düşünüydüşünüyorum ama kararsızım. Pil ömrü uzun olması fotoğraf ve video kalitesinin iyi olması dayanıklı ve Ekran çözünürlüğünün iyi olmasi ve ekranin buyuk olmamasi

• Forum girişleri 251

18.Haz.2015 13:51:55 via Website

mehmet demir

ben de telefon almayı düşünüydüşünüyorum ama kararsızım. Pil ömrü uzun olması fotoğraf ve video kalitesinin iyi olması dayanıklı ve Ekran çözünürlüğünün iyi olmasi ve ekranin buyuk olmamasi

sony z3 compact önerebilirim usta performans olarak aşırı iyi ekranı 4.6 inç

• Forum girişleri 3

22.Haz.2015 20:35:19 via App

gold market android pit kullanıcılarına özel indirim yapmaktamı almak istediğim telefon lg g3

— değiştirilme tarihi 22.Haz.2015 20:52:59

• Forum girişleri 251

23.Haz.2015 00:15:50 via Website

lg g3 almak isteyen arkadaşlara söylemem gereken birşey var g3 annemde var ve telefon gayet güzel performansı felan gayet iyi ama menüde hızlı hızlı geçerken 0.5s lik kasılmalar oluşuyor hatta daha az sürelik ayrıca telefon %100 parlaklıkta kullanamıyorsunuz kullanırsınız bir süre sonra ekran aşırı ısındığından dolayı sistem kendisi %90 na indirir en fazla % 90 kullanırsınız ama telefonun %75 lik parlaklığını güneşte net görmenize yeter

• Forum girişleri 63

24.Haz.2015 08:37:45 via Website

nemesis41

Gold Teknoloji Uzmanı

nemesis41

Merhaba,

hocam lenovoya ben hiç ısınamadım ama hiç bir bilgim olmadığı için youtube dan incelemelerini izledim ve telefondan pek hoşnut kalmadım bu şekilde önerebilceğiniz başka telefon varmıdır ?

Alttaki ürünleri önerebiliriz, hem ekran, hem şarj süresi olarak istenen fiyat aralığında en çok satılan ürünlerdir.
http://www.gold.com.tr/sony-xperia-z1-siyah-cep-telefonu_u
http://www.gold.com.tr/genaral-mobile-discovery-air-2gb-siyah-cep-telefonu_u

• Forum girişleri 63

24.Haz.2015 08:38:50 via Website

ismail doğan

samsung s6 edge note edge lg g4 ıphone 6 hangisini almalıyım veya beklim yeni modeller çıkar mı ?

Yazdığınız modeller her markanın en son çıkarmış olduğu modellerdir. Yeni model şuan için görünürde bulunmamakta.
bu ürünler arasında satış rakamı olarak baktığımızda iPhone4 ve Samsung S6 edge ön plana çıkıyor. Diğer ürünlere de kötü diyemeyiz.
Burada önemli olan ekran boyutu, kamerası, hafızası ve işlemcisi gibi en önemli özelliklerinin sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda olmasıdır.

• Forum girişleri 63

24.Haz.2015 08:39:14 via Website

ismail doğan

nemesis41

Genelde her sene özellikle Apple tüm yeni ürünlerini Eylül ayında çıkarır. Bu sene telefon olarak yeni bir seri değil iPhone6’nın bir devamı olacak şekilde örneğin iPhone6S gibi ürün çıkarmasını beklemekteyiz. Bu bağlamda dilerseniz şimdi dilerseniz yeni ürün çıktığında satın alma yapabilirsiniz. Samsung S6 Edge’ı ısrarla tavsiye ederiz. Ürün konfigürasyon ve tasarım olarak rakiplerinin önünde bir telefondur. Kablosuz şarj aleti hediyesi ile satılmaktadır.