Yeni cihaz satın alacaklara: İhtiyaçlarıma en uygun cihaz hangisi? – Gold Uzmanları Yanıtlıyor !

• Cevaplar:229
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 4

17.Ağu.2015 00:31:01 via Website

nemesis41

Aykut Yılmaz

Aynen ama doların yükselmesi düşmesi z3 compactı etkilemedi ya dolar düşükkende bakmıştım 1450 tl şuanda 1450 tl :)

valla mayısta ben 1200 tl ye aldım onu dolar bir fırladı seçimlerden sonra yine aynıydı baktım 1350 olmuş alıcakken 1 hafta içinde al haftada 1 kez güncelliyorlar yayını çünkü internette :D (telefon türkiyeye geleli yaklaşık 1-1.5 yıl geçti girdiğinde 1700tl diydi şimdi 1450 )

Mayısta nasıl 1200 tl'ydi ya :) nerden aldığınızı sorabilirmiyim? Ben bide zenfone 2'ye baktım arkadaşımda vardı telefon kaba duruyor biraz hangisi daha iyi sizce? Performans olarak, arayüz olarak, dayanıklılık v.b işte.

• Forum girişleri 1

18.Ağu.2015 01:18:22 via Website

Merhabalar
1200 1600 arasi telefon arıyorum
Sarji , telefon sağlamlığı önemli. Samsung model istemiyorum.
Huawei mate 7 yi merak ediyorum ama cesaret edemiyorum.
Yardımci olursaniz sevinirim.

• Forum girişleri 251

20.Ağu.2015 21:19:39 via Website

Aykut Yılmaz

HTC DESIRE EYE nasıl peki?

asus zenfone 2 den daha iyi bir kamera stabillik hıza sahip oyun performansı konusunda birşey diyemem sonuçta ekranı 4.6inç dayanıklılık sence adam su geçirmez felan yapmış ben kaç kez düşürdüm micro çizik bile dahi olmadı zenfone 2 çok kaba 11mm ne ya 1.1cm :D telefonmu alıyon ajandamı belli değil

htc desire eye gelicek olursak bu paraya almanı önermem 8 çekirdekli 610mu ne kullanıyor seni uzun süre götürmez performans olarak ama batarya olarak götürür tabi ama sony batarya konusunda daha iyi tabi hiç biri lg g2 etmiyor ama g2 de eskidi artık güncelleme felan almıyor sıkıntı yani .)

• Forum girişleri 1

01.Kas.2015 10:00:14 via Website

Merhaba

Daha önce android telefon kullanmadım yeni almayı düşünüyorum. 3 marka ve model arasında kaldım. Sony Z3 plus , Samsung Note 4 , LG G4

Sony benim için biraz daha ön planda idi fakat şarj konusunda sıkıntılı olduğunu öğrendim bahsedildiği gibi 2 gün değil 1 gün zor gidiyormuş bide ısınma gibi bir sıkıntısı varmış kamera 2 dakika video çektiğinde dahi ısınma diyerek çıkış yapıyormuş, pil sıkıntısın güncellemelere biraz azaldığı söyleniyor ama.
Diğerleri hakkında araştırma yapamadım daha sizce hangisini tercih etmeliyim, Farklı bir modelde olabilir veya HTC.
Benim için önemli olan konu şarj ve performansı.

• Forum girişleri 251

01.Kas.2015 12:54:15 via Website

Naci

Merhaba

Daha önce android telefon kullanmadım yeni almayı düşünüyorum. 3 marka ve model arasında kaldım. Sony Z3 plus , Samsung Note 4 , LG G4

Sony benim için biraz daha ön planda idi fakat şarj konusunda sıkıntılı olduğunu öğrendim bahsedildiği gibi 2 gün değil 1 gün zor gidiyormuş bide ısınma gibi bir sıkıntısı varmış kamera 2 dakika video çektiğinde dahi ısınma diyerek çıkış yapıyormuş, pil sıkıntısın güncellemelere biraz azaldığı söyleniyor ama.
Diğerleri hakkında araştırma yapamadım daha sizce hangisini tercih etmeliyim, Farklı bir modelde olabilir veya HTC.
Benim için önemli olan konu şarj ve performansı.

LG G4 tek geçerr hepsini z3 plusın ısınma sorunu var g4 yeterli

• Forum girişleri 21

07.Kas.2015 21:54:20 via App

Orbay bey s6'ya buakşam yeni bir güncelleme geldi..güncellemenin sebebi nedir acaba...ben bi değişiklik fark edemedim henüz

• Forum girişleri 4

03.Oca.2016 20:29:18 via Website

HTC One M8 almayı düşünüyorum malum fiyatı 1.600 oldu :D Sizce almalımıyım ? Telefonu kullanırken karşılaştığınız sorunlar oldu mu ? Şimdiden teşekkürler

• Forum girişleri 4

22.Oca.2016 22:10:27 via Website

Merhaba!

Konuyu çok geç gördüm umarım yetişmişimdir.

Sony Xperia Z5 ve Iphone 6S 64GB arasında kaldım. Kriterlerim iş ortamında kullanım rahatlığı, kamerasının iyi olması ve şarj süresi. Aynı fiyat düzeyinde başka telefon önerilerine de açığım.

Teşekkürler.