Yeni cihaz satın alacaklara: İhtiyaçlarıma en uygun cihaz hangisi? – Gold Uzmanları Yanıtlıyor !

• Cevaplar:229
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 6

31.Mar.2015 22:01:27 via Website

Kiminle görüşmeliyim? Yardımcı olursanız sevinirim.

• Forum girişleri 25

31.Mar.2015 23:00:37 via Website

Elif hanım 32GB LG G3 için bahsedilen kampanya gerçekten avantajlı. Gold Teknoloji Uzmanımız en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.

Devre dışı bırakılan hesap
  • Mod
  • Forum girişleri 162

31.Mar.2015 23:15:25 via App

Gold Teknoloji Uzmanı

Emre Baylan

merhaba ben bir akıllı saat almayı düşünüyorum.aklımda olan galaxy gear 2 ama gear 2 özelliklerine yakın android ve ios da çalışan önerebileceğiniz başka marka akıllı saat varmı ve tasarım olarakda gear 2ye benzer olursa iyi olur.kamerası kordon üzerinde degilde ana gövdede olsun.birde s4 icin kablosuz sarj seti mevcutmu

Merhaba Emre Bey
Alttaki linkte Victor marka akıllı saatlerimizin listesi var
Bu ürünler hem android hem IOS’ta kullanılabilen modellerdir.

http://www.gold.com.tr/victor-akilli-saatler_l

Hem ios hem android'te kullanılabiliyorsa harika derim

İnternet bağımlısı olduğumu söylüyorlar, çokta Wi-Fi.

• Forum girişleri 1

01.Nis.2015 13:28:28 via Website

Herkese merhaba

Bende diğer arkadaşlar gibi ne alacağıma karar veremiyorum. İphone kullanmaya pek sıcak bakmıyorum ama android içinde donar kasar vs. diyorlar. Ne kadar doğru? Aldığım telefonu uzun bir süre kullanmam lazım, yılda bir telefon değiştirmem. Bu sebeple hem sık sık arıza vermeyen hem de satış sonrası desteği düzgün bilindik markalar olsun istiyorum. Ortalama 2000 TL civarında bir bütçe ayırdım. Sizce Note 3 nasıl yada bana büyük ekranlı hangi telefonları önerebilirsiniz?

• Forum girişleri 25

01.Nis.2015 14:28:19 via Website

Duygu hanım merhaba,

Cihaz tercihinizle ilgili yönlendirme yapmayarak konuyu uzmanına bırakacağım fakat Android ile ilgili donma, takılma vb. olaylar tamamen şehir efsanesidir. Evet, takılan cihazlar olabilir fakat bu tüm markalar ya da işletim sistemleri için geçerlidir. Android cihazların iPhone'a göre sayılamayacak kadar fazla artısı vardır. Ayırdığınız bütçe uzun soluklu kullanabileceğiniz çok iyi ve sağlam cihazlar var. Gold Teknoloji Uzmanımızın size kısa süre ihtiyaçlarınıza en uygun cihazı önereceğinden eminim.

• Forum girişleri 14

01.Nis.2015 23:51:18 via Website

note 4 910 f aldim ama hic biryerde f modeli ile diger 910 f h q vs gibi diger modellerle arasindaki farki tam anlatabilrimisiniz model farkliligindan dolayi kiminde 4g var veya yok gibi far varmidir ...

• Forum girişleri 25

02.Nis.2015 09:29:00 via Website

Elif

Kiminle görüşmeliyim? Yardımcı olursanız sevinirim.

Elif hanım size özel indirim linkini özelden mesaj attım.

İyi günler

• Forum girişleri 63

02.Nis.2015 09:53:20 via Website

hasan hasannn

note 4 910 f aldim ama hic biryerde f modeli ile diger 910 f h q vs gibi diger modellerle arasindaki farki tam anlatabilrimisiniz model farkliligindan dolayi kiminde 4g var veya yok gibi far varmidir ...

Merhaba Hasan Bey
Ürün modelinin yanındaki kodlar hangi ülke için üretildiğini göstermektedir.

SM-N910F for Europe
SM-N910K/SM-N910L/SM-N910S for Korea
SM-N910C - Asia, Europe, South America
SM-N910FD - United Arab Emirates
SM-N910FQ - Turkey
SM-N910H - Asia-Pacific
SM-N910G - Singapore, India, Australia
SM-N910U - Hong Kong, Taiwan, Australia, New Zealand, Chile
SM-N910W8 - North America

• Forum girişleri 14

02.Nis.2015 22:45:48 via Website

Gold Teknoloji Uzmanı

hasan hasannn

Merhaba Hasan Bey
Ürün modelinin yanındaki kodlar hangi ülke için üretildiğini göstermektedir.

SM-N910F for Europe
SM-N910K/SM-N910L/SM-N910S for Korea
SM-N910C - Asia, Europe, South America
SM-N910FD - United Arab Emirates
SM-N910FQ - Turkey
SM-N910H - Asia-Pacific
SM-N910G - Singapore, India, Australia
SM-N910U - Hong Kong, Taiwan, Australia, New Zealand, Chile
SM-N910W8 - North America

tamam ama bu telefonlarin hepsi birebir aynimidir yoksa ulkeden ulkeye farkli modellermi uretilir bunu merak ediyorum ...

• Forum girişleri 771

02.Nis.2015 23:25:08 via App

Modellerde farklılık konusunda tam bilgiyi teknoloji uzmanımız verecektir ben size şöyle söyleyeyim,benim telefonum s4 i9505 snapdragon işlemci normal s4 ise exynos

— değiştirilme tarihi 02.Nis.2015 23:50:35 moderatör tarafından

This is AndroidPIT

• Forum girişleri 14

03.Nis.2015 00:03:48 via Website

Selçuk A.

Modellerde farklılık konusunda tam bilgiyi teknoloji uzmanımız verecektir ben size şöyle söyleyeyim,benim telefonum s4 i9505 snapdragon işlemci normal s4 ise exynos

iste bende bunun gibi farliliklar varmi ulkeler arasindaki telefonlarda bende bunu merak ediyorum arastirdim heryerde ama bununla ilgili ayrintili bilgiyi bulamadim ayrica note 4 un tum modellerinde 4 g varmi eger yoksa donanimsalmi yada yazilimsalmi yani yoksa lolipoba yukseldigi zaman olurmu mesela ......

• Forum girişleri 771

03.Nis.2015 13:45:55 via App

Yazılım aynıdır ek programlar olabilir sadece fakat donanımsal bilgi konusunda teknoloji uzmanımız bilgi verecektir :)

This is AndroidPIT

• Forum girişleri 14

03.Nis.2015 14:29:58 via Website

Selçuk A.

Yazılım aynıdır ek programlar olabilir sadece fakat donanımsal bilgi konusunda teknoloji uzmanımız bilgi verecektir :)

Onamı sormam gerekir buradanmı cevaplayacak

Devre dışı bırakılan hesap
  • Mod
  • Forum girişleri 162

03.Nis.2015 15:09:14 via App

hasan hasannn

Selçuk A.

Buradan cevaplar Hasan bey

İnternet bağımlısı olduğumu söylüyorlar, çokta Wi-Fi.

• Forum girişleri 63

04.Nis.2015 08:23:38 via Website

Duygu

Herkese merhaba

Bende diğer arkadaşlar gibi ne alacağıma karar veremiyorum. İphone kullanmaya pek sıcak bakmıyorum ama android içinde donar kasar vs. diyorlar. Ne kadar doğru? Aldığım telefonu uzun bir süre kullanmam lazım, yılda bir telefon değiştirmem. Bu sebeple hem sık sık arıza vermeyen hem de satış sonrası desteği düzgün bilindik markalar olsun istiyorum. Ortalama 2000 TL civarında bir bütçe ayırdım. Sizce Note 3 nasıl yada bana büyük ekranlı hangi telefonları önerebilirsiniz?

Duygu Hanım Merhaba,
Samsung tarafında Note3 yada Note4 önerebiliriz.

Sizin bütçeniz önemli burada.
Bu arada yeni kampanya yaptık, 150 TL ekstra indirimle alabilirsiniz.
http://www.gold.com.tr/samsung-galaxy-note-3-n9000q-siyah-cep-telefonu_u
http://www.gold.com.tr/samsung-galaxy-note-4-n910-siyah-cep-telefonu_u

Sony markasında ise Xperia Z3 önerdiğimiz modeller arasındadır.
http://www.gold.com.tr/sony-xperia-z3-beyaz-cep-telefonu_u

tüm bu ürünler arızası düşük, servisi iyi, ekranı büyük, hızlı ve bataryası uzun ömürlü olan ürünlerdir.

Teşekkürler.

— değiştirilme tarihi 08.Nis.2015 11:42:16 moderatör tarafından

• Forum girişleri 63

04.Nis.2015 08:25:44 via Website

hasan hasannn

Selçuk A.

Hasan Bey merhaba buyrun?

• Forum girişleri 63

07.Nis.2015 09:25:29 via Website

hasan hasannn

Selçuk A.

Hasan Bey Merhaba,
Ürün aynı ürün. En azından Türkiye’deki ürün aynı.
Bazı arap ülkelerinde bazı modüller çalışmıyor sadece (görüntülü görüşme vs)

• Forum girişleri 2

10.Nis.2015 10:02:48 via Website

Merhaba,
Ben yeni bir telefon almak istiyorum ama art arda 3 telefon alıp sattım kendime uygun bir telefon beğenemedim. Telefondan beklediklerim şu şekilde; Sürekli farklı yerlere gittiğim için yanımda bilgisayar ya da tablet taşımıyorum. Bu yüzden 5" bir telefon istiyorum. Ne üstü ne de altı olsun. Ayrıca tasarım benim için önemli dikdörtgen bir tasarım olması ve siyah olması benim için daha iyi. Hızlı olmalı ve en az 2 sene kullanılabilmeli. Android kitkat veya lollipop olması farketmez. Biraz fazla istedim galiba :)

Bütçem 1000-1300 arası. Sony xperia serileri bana uygun gibi ama sadece xperia z1 bütçeme uyuyor. O da 2 sene rahat kullanılabilir mi, kasma veya donma yaşanır mı bilmiyorum. Biraz uzun oldu cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.