Yeni cihaz satın alacaklara: İhtiyaçlarıma en uygun cihaz hangisi? – Gold Uzmanları Yanıtlıyor !

• Cevaplar:229
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 63

28.Nis.2015 08:38:10 via Website

Emre Demir

Merhaba. Ben Gold'dan yeni bir telefon almak istiyorum.

Telefonda olmasını istediğim özellikler:

1. pil (akşam eve gelene kadar dayansın en azından)
  2. 5" ve üzeri ekran
  3. en önemlisi sağlamlık (dışarda elden düşüreceğim telefonun işlevsiz kalmasını istemem tabiki)
  4. en hassas olduğum konu ise servis'iydi garantisiydi sıkıntı çıkmaması (Şuan elimdeki telefon servis'e gönderildikten sonra batarya ve lens'iyle oynanmış durumda geri geldi) böyle bi vukuat olmasını istemem.

Bu koşullarda önerileriniz nelerdir ? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Merhaba Emre Bey
İstemiş olduğunuz özelliklerde ki telefonlar altta belirtilmiştir.
Tüm ürünler 5” ve üzeri, bataryaları kullanıma göre en az 1 gün kullanılabilen, servis konusunda sıkıntısız ürünlerdir.

http://www.gold.com.tr/samsung-galaxy-note-3-n9000q-beyaz-cep-telefonu_u
http://www.gold.com.tr/lg-g3-32gb-titan-cep-telefonu_u
http://www.gold.com.tr/sony-xperia-z3-siyah-cep-telefonu_u

• Forum girişleri 63

28.Nis.2015 08:38:41 via Website

• Forum girişleri 25

28.Nis.2015 13:59:55 via Website

Selim bey böyle durumlarda sorunuzu bir kez daha tekrarlamanızda sakınca yok Gold Teknoloji Uzmanı tüm sorulara cevap vermeye çalışıyor, sizin sorunuz gözden kaçmış olabilir gayet doğal, tek yapmanız sorunuzu hatırlatmak, elbet cevaplanacaktır. İyi günler.

• Forum girişleri 1

28.Nis.2015 15:59:17 via Website

Merhaba su anda s3 kullaniyorum 2.5 yildir Bezmiş durumdayim resmen Yeni telefon alicam 5 ve 5 ustu buyuklugunde Şarj Ve performans verse yeter G3 icin isinma ve sarj sorunu varmis o yuzden Tavsiye etmiyolar Htc M8 ve Z2-Z3 ile kararsizim Hangisini almami onerirsiniz

• Forum girişleri 63

29.Nis.2015 15:00:04 via Website

suat uzun

Merhaba su anda s3 kullaniyorum 2.5 yildir Bezmiş durumdayim resmen Yeni telefon alicam 5 ve 5 ustu buyuklugunde Şarj Ve performans verse yeter G3 icin isinma ve sarj sorunu varmis o yuzden Tavsiye etmiyolar Htc M8 ve Z2-Z3 ile kararsizim Hangisini almami onerirsiniz

Merhaba Suat Bey,
Sony Xperia Z2 önerebiliriz.
Fiyat performans olarak baktığımızda 5.2” ekranı, 20.7MP kamerası, 16GB belleği ile dikkat çeken bir model.
Bataryası kullanıma göre değişiklik göstermekte olup, müşterilerimizin yorumlarından ortalama 2 gün şarjı kullanılabildiği bilinmekte.
Aynı zamanda suya ve toza da dayanıklıdır.

http://www.gold.com.tr/sony-xperia-z2-siyah-cep-telefonu_u

• Forum girişleri 6

29.Nis.2015 16:57:37 via Website

Selamun Aleyküm ;

Benim bütçem 1000-1500 TL arası.VE BEN ALACAĞIM TELEFONDAN ŞUNLARI BEKLİYORUM ;

1-Çok oyun oynadığım için olabildiğince az ısınması
2-Günde 2 saat yürüyüş yaparım kulaklıksız asla yapamam ve müzik dinlemeyi çok severim olabildiğince güçlü ses kalitesi
3-Ekranı en az 5'' olacak
4-ve uygulama arası geçişi çok yaparım telefonu çok seri kullanırım 5-10 uygulama açınca bile banamısın demiyecek

BANA BU ÖZELLİKLERDE TELEFON ÖNERİRMİSİNİZ ?

• Forum girişleri 6

01.May.2015 11:23:53 via Website

Selim Özdemir

Selamun Aleyküm ;

Benim bütçem 1000-1500 TL arası.VE BEN ALACAĞIM TELEFONDAN ŞUNLARI BEKLİYORUM ;

1-Çok oyun oynadığım için olabildiğince az ısınması
2-Günde 2 saat yürüyüş yaparım kulaklıksız asla yapamam ve müzik dinlemeyi çok severim olabildiğince güçlü ses kalitesi
3-Ekranı en az 5'' olacak
4-ve uygulama arası geçişi çok yaparım telefonu çok seri kullanırım 5-10 uygulama açınca bile banamısın demiyecek

BANA BU ÖZELLİKLERDE TELEFON ÖNERİRMİSİNİZ ?

BEN BİRAZ ARAŞTIRDIM LG G2(16 GB) VE GENERAL MOBİLE ELİTE ARASINDA KARARSIZ KALDIM GENERAL MOBİLE DAHA İYİ ÖZELLİKLER VAR AMA SERVİSİ VE GUNCELLEMESİ ÇOK SIKINTILI NE ÖNERİRSİNİZ ?

• Forum girişleri 2

02.May.2015 00:52:44 via Website

öncelikle Selim Bey oyun ve hız iyi bir işlemci ister tabi buda iyi para ister. Size note 3 öneririm. Bende oyun delisiyim.Ve çok müzik dinlerim. Ben bir note 3 kullanıcısı olarak oyunlarda hiç sıkıntı çekmiyorum ve müziklerde oldukça kaliteli ses özelliği var. Aynı zamanda 2 uygulama açma özelliği muhteşem. Şöyle bir sorunumuz var Isınma probIemi biraz var. Fiyat olarakta bi 200tl çıkmanız gerekecek. Ama eğer fiyat aralığını geçmemesi gerekiyorsa neo alın derim.

• Forum girişleri 6

02.May.2015 09:28:06 via Website

Batuhan Demirci

öncelikle Selim Bey oyun ve hız iyi bir işlemci ister tabi buda iyi para ister. Size note 3 öneririm. Bende oyun delisiyim.Ve çok müzik dinlerim. Ben bir note 3 kullanıcısı olarak oyunlarda hiç sıkıntı çekmiyorum ve müziklerde oldukça kaliteli ses özelliği var. Aynı zamanda 2 uygulama açma özelliği muhteşem. Şöyle bir sorunumuz var Isınma probIemi biraz var. Fiyat olarakta bi 200tl çıkmanız gerekecek. Ama eğer fiyat aralığını geçmemesi gerekiyorsa neo alın derim.

TEŞEKKÜRLER kardeşim GOLD uzmanları hala daha cevap verecekler 3 mesaj oldu be.

• Forum girişleri 2

02.May.2015 14:26:34 via Website

merhabalar ben s3 mini kullanıyorum ve bezdim artık ios a geçmek istiyorum ip6 ya verecek kadar bütçem yok 5s istiyorum ama onun artık modası geçiyor diyenler artık eskidi diyenler sizce ne yapmalıyım ellerim küçük olduğu için büyük ekranlı telefon da almak istemiyorum yardım ip5s almalı mıyım??

• Forum girişleri 202

02.May.2015 21:14:38 via App

Ali Kırdaş

merhabalar ben s3 mini kullanıyorum ve bezdim artık ios a geçmek istiyorum ip6 ya verecek kadar bütçem yok 5s istiyorum ama onun artık modası geçiyor diyenler artık eskidi diyenler sizce ne yapmalıyım ellerim küçük olduğu için büyük ekranlı telefon da almak istemiyorum yardım ip5s almalı mıyım??

iphone modası gecmez :) 4 artık güncelleme almıyor ama 5S güncelleme alıyor s3 den sonra farklı bir dünya olabilir şahsen alin derim. Gold abi ne der bilmem :)

• Forum girişleri 9

02.May.2015 21:31:02 via Website

Bende ne alacağıma karar veremedim... Lg g3 mü... Samsung A 7 mi.... Huawei g7 mi.... Lütfen yardımcı olun...

• Forum girişleri 1.784

02.May.2015 22:27:29 via Website

Neslihan Akkoyun UUtangan

Bende ne alacağıma karar veremedim... Lg g3 mü... Samsung A 7 mi.... Huawei g7 mi.... Lütfen yardımcı olun...

Neslihan dilerseniz A7 alabilirsiniz. Metal kasa olması ayrı bir artıdır.

http://www.gold.com.tr/samsung-galaxy-a7-sm-a700-beyaz-cep-telefonu_u

Facebook sayfamız : https://www.facebook.com/AndroidPIT.tr

Twitter adresimiz : https://twitter.com/tr_androidpit

This is Android, note joke.

• Forum girişleri 1

04.May.2015 12:23:35 via Website

Merhaba ben de bu yaz akıllı telefon alacağım fakat 3 telefon arasında kaldım.
Xperia z3 compact
xperia z3
htc one m8

3 4 sene ayni cihazi kullanacagm.Oyun oynarım müzik dinlerim face twitter instaram watsap yani telefonla baya içli dişli olacam ama bu cihazlardan hangisini alacağım seçemiyorum yardım etmeniz dilegiyle

Ha bu arada xperia z3 ve z3c pembe kamera kasa acikligi falan okudum forumlarda tam olarak anlatirmsnz