Yeni cihaz satın alacaklara: İhtiyaçlarıma en uygun cihaz hangisi? – Gold Uzmanları Yanıtlıyor !

• Cevaplar:229
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 2

10.May.2015 10:32:30 via Website

arkadaşlar htc desire eye nasıl sizce kararsız kaldım çünkü bataryası biraz düşük ne kadar gider gün içinde sadece sosyal medya ve 1 saat fln nette takılma yapıyoerum kemeraları nasıl bide

• Forum girişleri 63

11.May.2015 13:11:38 via Website

Ali Kırdaş

arkadaşlar htc desire eye nasıl sizce kararsız kaldım çünkü bataryası biraz düşük ne kadar gider gün içinde sadece sosyal medya ve 1 saat fln nette takılma yapıyoerum kemeraları nasıl bide

Merhaba Ali Bey
HTC Desire Eye 2-3 ay önce lansmanı yapılan yeni bir cihaz olmakla birlikte 5.2” Full HD Ekranı, Qualcomm 2.3Ghz işlemcisi, 2GB ram ve kamerasıyla dikkat çekmekte. Özellikle kamerası 13MP arka ve 13MP ön kamerasıyla öne çıkıyor. Batarya kapasitesi 2400mAh’tır. 538 saate kadar bekleme süresi mevcut. Tavsiye ettiğimiz bir modeldir.

• Forum girişleri 2

16.May.2015 20:41:23 via Website

Merhaba Telefon alıcam da İPHONE 6 MI YOKSA 6 PLUS MI ALMALIYIM KARARSIZIM
İ6 PLUS ÇOK BÜYÜK BATARYASI DA İYİ 2Sİ ARASINDA KALDIM YARDIMCI OLURMUSUNUZ?

• Forum girişleri 1

16.May.2015 21:33:11 via Website

Merhabalar, şuan kullandığım telefon iphone 5 ve şarj sıkıntısından aşırı derecede bıkmış durumdayım ve ekranı da artık küçük gelmeye başladı. Yeni alacağım telefonun hem ekranı büyük olsun hem şarj sıkıntısı olmasın hem de oyun performansı güzel olsun yarı yolda bırakıp kassın istemiyorum aslında aklımda note 4 vardı fakat lg g4'ün çıkmasıyla o da kafamı karıştırmaya başladı bunların dışında yada bunların arasında bana önereceğiniz en iyisi hangisi ve neden ?

• Forum girişleri 63

21.May.2015 14:53:06 via Website

Furkan Boyraz

Merhaba Telefon alıcam da İPHONE 6 MI YOKSA 6 PLUS MI ALMALIYIM KARARSIZIM
İ6 PLUS ÇOK BÜYÜK BATARYASI DA İYİ 2Sİ ARASINDA KALDIM YARDIMCI OLURMUSUNUZ?

Bu seçim tamamiyle kullanımla alakalı.
Eğer ki tablet tarzında ekranı büyük bir telefon istiyorsanız Plus modeli tam size göre.
Ürünün 5.5” ekranı var.

iPhone6 ise ekran olarak 4.7” büyüklüğünde bir ekrana sahip.
Satış rakamlarına bakacak olursak plus modeli normale göre daha az satılan bir modeldir.

• Forum girişleri 63

21.May.2015 14:53:21 via Website

Furkan K.

Merhabalar, şuan kullandığım telefon iphone 5 ve şarj sıkıntısından aşırı derecede bıkmış durumdayım ve ekranı da artık küçük gelmeye başladı. Yeni alacağım telefonun hem ekranı büyük olsun hem şarj sıkıntısı olmasın hem de oyun performansı güzel olsun yarı yolda bırakıp kassın istemiyorum aslında aklımda note 4 vardı fakat lg g4'ün çıkmasıyla o da kafamı karıştırmaya başladı bunların dışında yada bunların arasında bana önereceğiniz en iyisi hangisi ve neden ?

Eğer bir önceki telefonunuz iPhone5 ise özellikle işletim sisteminden ötürü yine Apple’da kalmanızı tavsiye ediyoruz.
Bu bağlamda hem ekran büyüklüğü, hem de diğer özellikler olarak iPhone6’yı öneriyoruz.
Daha uygun fiyatlı bir ürün isterseniz yeni lansmanı yapılan LG G4 tam size göre.

• Forum girişleri 7

21.May.2015 17:17:13 via Website

Yeni bir telefon almayı düşünüyorum.Fiyat olarak 2000 TL ama biraz daha üzerine çıkabilirim.Ne önerirsiniz?Önereceğiniz telefonun özellikleri nelerdir?

• Forum girişleri 2

22.May.2015 19:20:21 via Website

Merhabalar

Ben yeni bir telefon almak istiyorum fakat şüphelerimden dolayı tek bir telefonda karar kılamadım. En az 2 sene kullanacağım. Bütçem ise max. 1200.
Aradığım özellikleri listelemek istiyorum daha anlaşılır olması için (en önemlilerini kalınlaştıracağım) ;

Pil : 3g ile baya dayanacak sağlam bi pil lazım (Lg g2,g3 gibi -arkadaşta var bitmiyor şarj-)
Ekran : 5/5.5 inç
Dayanıklılık : Ne kadar dikkat etsemde bi şekilde düşürürüm ben o telefonu :) (elden, masadan)
Teknik Servis : Şu servis konusunda çok sıkıntılar çektim. Telefonlar hep elimde kaldı. İşini yapan servis lazım bana. En azından ilgi göstersin.
(Telefona verdiğim para bi servisin ilgisizliği yüzünden boşuna gitmesin yani)
Marka : Sağlam, güvenilir bi marka olsunki sıkıntı çekmeyelim o yöndende. Biraz dediğim gibi teknik servis özelliğine kaçıyo anlamışsınızdır. Benim için çok önemli.
Kamera : en az 8 (gündüz-gece sıkıntı çıkarmasın benim için kafi)
Tasarım : pek önemli değil -olmasada olur-

En kısa zamanda cevaplarınızı bekliyorum. Yakında telefon alacağım. Takipteyim. Yardımcı olursanız artık gold'dan alışveriş yaparım :)

— değiştirilme tarihi 22.May.2015 19:21:42

• Forum girişleri 1

23.May.2015 09:29:29 via Website

İyi Günler
Akıllı telefon alacagım fakat kararsızlık içerisindeyim.Telefonda aradığım öncelikli özellikler iyi fotograf çekimi,neti hızlı kullanabilmek.fiyat olarak miktar önemli değil ama verilen parayı ürünün haketmesi önemli yanı basınla medyayla falan şişirilmiş olmamalı.telefonda oyun oynayan biri değilim çok fazla uygulama yükleyen biride değilim.şimdiden teşekkürler

• Forum girişleri 15

25.May.2015 09:37:40 via Website

merhaba.bana hizli ve sarj performansi guclu olan telefon lazim ekrani 5.0 inch olsun.ama benim icin performans onemli 1000-1500 tl civarinda ola bilir

• Forum girişleri 4

25.May.2015 12:25:38 via Website

xperia z3 mü lg g4 mü Ya da başka öneriniz var mı?
(danger)

— değiştirilme tarihi 25.May.2015 12:25:51

• Forum girişleri 63

27.May.2015 08:17:43 via Website

Mustafa Güneş

Yeni bir telefon almayı düşünüyorum.Fiyat olarak 2000 TL ama biraz daha üzerine çıkabilirim.Ne önerirsiniz?Önereceğiniz telefonun özellikleri nelerdir?

Merhaba Mustafa Bey,
Bu konuda en başarılı iki model olan alttaki ürünleri önerebiliriz.

http://www.gold.com.tr/samsung-galaxy-s6-32gb-beyaz-cep-telefonu_u
http://www.gold.com.tr/iphone-6-16gb-space-gray-cep-telefonu_u

• Forum girişleri 63

27.May.2015 08:18:13 via Website

Sadullah Özdin

İyi Günler
Akıllı telefon alacagım fakat kararsızlık içerisindeyim.Telefonda aradığım öncelikli özellikler iyi fotograf çekimi,neti hızlı kullanabilmek.fiyat olarak miktar önemli değil ama verilen parayı ürünün haketmesi önemli yanı basınla medyayla falan şişirilmiş olmamalı.telefonda oyun oynayan biri değilim çok fazla uygulama yükleyen biride değilim.şimdiden teşekkürler

Merhaba Sadullah Bey,
Bu konuda en başarılı telefonlardan biri olan Sony Xperia Z3’ü önerebiliriz.
Suya ve toza dayanıklı olan bu ürün 20.7 MP kamerası ile tam size göre.

http://www.gold.com.tr/sony-xperia-z3-siyah-cep-telefonu_u

• Forum girişleri 63

27.May.2015 08:18:52 via Website

Mücahit Keleş

Merhabalar

Ben yeni bir telefon almak istiyorum fakat şüphelerimden dolayı tek bir telefonda karar kılamadım. En az 2 sene kullanacağım. Bütçem ise max. 1200.
Aradığım özellikleri listelemek istiyorum daha anlaşılır olması için (en önemlilerini kalınlaştıracağım) ;

Pil : 3g ile baya dayanacak sağlam bi pil lazım (Lg g2,g3 gibi -arkadaşta var bitmiyor şarj-)
Ekran : 5/5.5 inç
Dayanıklılık : Ne kadar dikkat etsemde bi şekilde düşürürüm ben o telefonu :) (elden, masadan)
Teknik Servis : Şu servis konusunda çok sıkıntılar çektim. Telefonlar hep elimde kaldı. İşini yapan servis lazım bana. En azından ilgi göstersin.
(Telefona verdiğim para bi servisin ilgisizliği yüzünden boşuna gitmesin yani)
Marka : Sağlam, güvenilir bi marka olsunki sıkıntı çekmeyelim o yöndende. Biraz dediğim gibi teknik servis özelliğine kaçıyo anlamışsınızdır. Benim için çok önemli.
Kamera : en az 8 (gündüz-gece sıkıntı çıkarmasın benim için kafi)
Tasarım : pek önemli değil -olmasada olur-

En kısa zamanda cevaplarınızı bekliyorum. Yakında telefon alacağım. Takipteyim. Yardımcı olursanız artık gold'dan alışveriş yaparım :)

Merhaba Mücahit Bey,
Aramakta olduğunuz fiyat/performansa göre verebileceğimiz en iyi ürün LG G2’dir.

http://www.gold.com.tr/lg-g2-d802-16gb-beyaz-cep-telefonu_u

şuanda kampanyada olan bu ürün 5.2” FULL HD IPS ekranı, 13MP Kamera, 2.26GHz dört çekirdekli işlemcisi, 3000 mAh uzun ömürlü pili ile tam size göre.

• Forum girişleri 63

27.May.2015 08:45:24 via Website

Cenkay Uyan

xperia z3 mü lg g4 mü Ya da başka öneriniz var mı?
(danger)

Merhaba Cenkay Bey
Her iki üründe ilgili markaların son çıkarmış oldukları modeller olmasına karşın özellikle yeni piyasaya çıkan LG G4 özellikleriyle şuanki akıllı telefon piyasasında en üst ürünlerden biri olarak gözükmektedir.

5.5” IPS Ekran, 3GB Ram, 16MP arka 8MP ön kamera, 32GB Bellek, Çıkarılabilir 3000 mAh batarya, Android 5.1 Lollipop işletim sistemiyle rakiplerinin önünde.
Tavsiye ediyoruz

• Forum girişleri 63

27.May.2015 08:45:54 via Website

Mustafa Güneş

LG G4 almayı düşünüyorum düşünceleriniz nelerdir?

Merhaba Mustafa Bey
5.5” IPS Ekran, 3GB Ram, 16MP arka 8MP ön kamera, 32GB Bellek, Çıkarılabilir 3000 mAh batarya, Android 5.1 Lollipop işletim sistemine sahip olan LG G4 fiyat/performans olarak baktığımızda rakiplerine oranla tavsiye edeceğimiz bir üründür.
Resmi olarak lansmanı 29 nisanda yapılan LG G4ün piyasaya girmesi ve satışa başlaması birkaç gün içinde olacaktır.

• Forum girişleri 2

27.May.2015 16:05:18 via Website

Merhaba Mücahit Bey,
Aramakta olduğunuz fiyat/performansa göre verebileceğimiz en iyi ürün LG G2’dir.

lg-g2-d802-16gb-beyaz-cep-telefonu

şuanda kampanyada olan bu ürün 5.2” FULL HD IPS ekranı, 13MP Kamera, 2.26GHz dört çekirdekli işlemcisi, 3000 mAh uzun ömürlü pili ile tam size göre.

İlgi alakanız için teşekkürler

— değiştirilme tarihi 14.Haz.2015 16:59:48

• Forum girişleri 1

01.Haz.2015 09:16:31 via Website

Merhaba. Benim aradığım telefonun en önemli özelliği pil süresi. Kamera ve film izlemekkle isim yok. Orta sınıf f..p. cihazı arıyorum. Ekranı da çok iyi olmasın ki pil çabuk bitmesin. Huawei g7 ve LG G2 gibi. Bunlardan birini veya bildiginiz başka bir telefonu önerir misiniz.

• Forum girişleri 63

01.Haz.2015 13:03:55 via Website

Abdurrahman Yıldız

Merhaba. Benim aradığım telefonun en önemli özelliği pil süresi. Kamera ve film izlemekkle isim yok. Orta sınıf f..p. cihazı arıyorum. Ekranı da çok iyi olmasın ki pil çabuk bitmesin. Huawei g7 ve LG G2 gibi. Bunlardan birini veya bildiginiz başka bir telefonu önerir misiniz.

Merhaba Abdurrahman Bey
Bu konuda Huawei Ascend G7’i öneriyoruz
3000 mAh’lık dayanıklı bataryası ile 2 gün aktif kullanım sağlayan bu model, özellikle sizin gibi pil süresi önemli bir üyemiz için birebir bir cihazdır.

Ürün kampanya dahilinde 958TL olarak satılmakta olup, 30TL PO yakıt kampanyası da mevcuttur.

http://www.gold.com.tr/huawei-ascend-g7-silver-cep-telefonu_u