Samsung Galaxy S4 (İ9505) Brazil I9505VJUHOC1 5.0.1 Lollipop

• Cevaplar:31
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 81

25.Mar.2015 19:38:30 via Website

Kudbeddin Cüci

Orhan E.
wipe yaptım brezilya romu da şebeke sorunu var mı

hocam ne yaptın ?

• Forum girişleri 771

25.Mar.2015 20:09:22 via Website

Arkadaşlar ben şebeke sorunu yaşamıyorum,3.yeniden başlatmam da wifi sorunu ortaya çıktı,onunda çözümünü paylaşmıştım diğer konumda.Şuan için en iyisi,elinizdeki telefondan ultra bir şey beklemeyin arkadaşlar,benim çevremde kimse benim telefonuma eleştiride bulunamadı çünkü türlü türlü işlevi var :)

Antutu sonucu :

image

This is AndroidPIT

• Forum girişleri 81

25.Mar.2015 20:43:10 via Website

hocam sonradan wifi sorunu çıkması nasıl oldu ya? kurulumdan sonra wipe yapmamışmıydınız? ve sadece text editor yöntemi ile halloldumu?

• Forum girişleri 771

25.Mar.2015 20:48:39 via Website

Orhan E.

hocam sonradan wifi sorunu çıkması nasıl oldu ya? kurulumdan sonra wipe yapmamışmıydınız? ve sadece text editor yöntemi ile halloldumu?

Hocam kötü bir sonuç olacak ama wifi sorunu hallolmuyor,rom sıkıntılı Text editör root erişimine rağmen kaydetmiyor malesef başka bir şekilde çözümü yoktur bilginize.

This is AndroidPIT

• Forum girişleri 18

25.Mar.2015 20:52:25 via Website

Selçuk A.

Orhan E.

Hocam kötü bir sonuç olacak ama wifi sorunu hallolmuyor,rom sıkıntılı Text editör root erişimine rağmen kaydetmiyor malesef başka bir şekilde çözümü yoktur bilginize.

hocam ben rom yükleyim mi

• Forum girişleri 771

25.Mar.2015 20:54:27 via Website

Kudbeddin bey,her yeniden başlatıldığında wifi şifresi soracaktır tek sorun şuan bu görülmüştür :)

This is AndroidPIT

• Forum girişleri 81

25.Mar.2015 21:00:47 via Website

Kudbeddin Cüci

Selçuk A.

Orhan E.

hocam ben rom yükleyim mi

hocam senin madem rom sıkıntılı bence yükle bişey kaybetmezsin.

• Forum girişleri 771

25.Mar.2015 21:47:53 via Website

Yani her gün bir şifreyi girmek seni yormaz hocam,bu romun tek kötü yanı bu oldu,bakalım yeni bir rom daha çıkarsa güzel olur :)

This is AndroidPIT

• Forum girişleri 81

26.Mar.2015 19:27:08 via Website

Selçuk A.

Yani her gün bir şifreyi girmek seni yormaz hocam,bu romun tek kötü yanı bu oldu,bakalım yeni bir rom daha çıkarsa güzel olur :)

benim kullandığım çok ağ var ve bazılarının şifrelerini tekrar almam mümkün gözükmüyor her seferinde :D sağlık olsun inat yaptım beklicem :D