LG G3

• Cevaplar:7
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 72

26.Mar.2015 07:09:22 via App

slm arkadaşlar 2 gündür tlf mobil verisi açılmıyor.tlf danmı hattanmı kaynaklanıyo.normalde tlf ful cekiyo.tafsiyelerinizi bekliyorum

Devre dışı bırakılan hesap
  • Forum girişleri 87

26.Mar.2015 08:32:05 via Website

Sunay Onbaşı

slm arkadaşlar 2 gündür tlf mobil verisi açılmıyor.tlf danmı hattanmı kaynaklanıyo.normalde tlf ful cekiyo.tafsiyelerinizi bekliyorum

Açılmıyordan kastınız mobil veri açık ama internete bağlanamıyorum gibi bir sorunsa:
Cihazınızın "Erişim Noktası Adresleri" silinmiş olabilir. Bahsettiğim yere girip ayar var mı yok mu görmek için:
Ayarlar/Diğer Ağlar/Mobil Ağlar/Erişim Noktası Adları (Telefona göre yeri değişebilir.) veya bildirim çubuğunu indirip mobil veri simgesine basılı tutunca direk ayarlara gidiyorsa ordan daha rahat erişebilirsiniz.
Ayarlarınızı operatörünüz üzerinden alırsanız düzelecektir. Farklı bir sorun varsa bu kontrolü sağladıktan sonra bilgilendirirseniz yardımcı olmaya çalışırım.

— değiştirilme tarihi 26.Mar.2015 08:40:23

• Forum girişleri 72

26.Mar.2015 11:32:12 via App

yok mobil veri acılmiyo yani aktif olmuyo.dediklerini yaptim kontrol etim hepsi olması gerektiği gigi.ama sanirim hattan başka hat taktım sorunsuz çalışıyo.

• Mod
  • Forum girişleri 162

26.Mar.2015 12:20:21 via App

Başka hat ile mobil veri açıldıysa operatörünüz ile iletişime geçmenizi öneririm.

İnternet bağımlısı olduğumu söylüyorlar, çokta Wi-Fi.

• Forum girişleri 87

26.Mar.2015 14:58:07 via Website

Ahmet bey in önerisini denemeniz de fayda var. Sim kart ile alakalı olabilir diye de düşünüyorum eski ise.

— değiştirilme tarihi 26.Mar.2015 15:00:31

• Forum girişleri 2

26.Mar.2015 15:59:34 via Website

Avea hat kullananlarda görülen bir durum. Ayarlar > İnternet paylaşımı & Ağlar > Mobil şebekeler > Erişim noktası Adları > Avea İNTERNET' i seçip telefonu kapatıp açınca sorununuza çözüm olacaktır diye tahmin ediyorum.
Hattınız farklı olsa bile yönergeleri izleyip İnternet seçili olduğundan emin olun.
Çözüme kavuşup kavuşmadığını da bilgilendirirseniz seviniriz.

• Forum girişleri 72

26.Mar.2015 20:16:16 via App

tavsiyeleriniz. icin tsk ark.dediniz gibi sanırım hattan.hat yeni 1 yıldır kulaniyom trukcell europa.zaten memnun deyilim vodafone gecmeye düşüniyom