Samsung Galaxy S3 — Noozxoide EIZO-Rewire PRO

• Cevaplar:5
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 85

28.Mar.2015 18:45:49 via App

Bu uygulamayı cm 12 yüklü s3 ümde kullanıma açamadım. Yardımcı olur musunuz?

• Forum girişleri 771

28.Mar.2015 21:06:49 via Website

Kullanıma açamadımdan kasıt nedir hocam ? bu tarz programların %75 etkisi görülmez.

This is AndroidPIT

• Forum girişleri 85

28.Mar.2015 22:17:09 via App

Güngör aydın beyin "alanlarındaki en iyi uygulamalar" başlığındaki forumunda buldum da uygulamayı, telefonumda çalıştıramadım. O kadar övdüğüne göre etkisi vardır diye düşünüyorum.

• Forum girişleri 298

29.Mar.2015 00:40:26 via App

yusuf malkoç

Güngör aydın beyin "alanlarındaki en iyi uygulamalar" başlığındaki forumunda buldum da uygulamayı, telefonumda çalıştıramadım. O kadar övdüğüne göre etkisi vardır diye düşünüyorum.

Etkisi kesinlikle var...Fakat ses işlemcisi güçlü olan telefonlarda daha çok ön plana çıkıyor...HTC ONE M7, M8 gibi...ki benim kullandığım cihazdır...Sesten anlayan bir arkadaşınız olarak kesinlikle tatmin etti beni...Ama filmlerde kesinlikle 5.1 ses formatını tavsiye ederim, mesela AVATAR filmiyle veya yerli yapım DAĞ filmi ve bunun gibi...Uygulama ücretsiz sunulmasına rağmen kesinlikle profesyonelce...Başka telefonlarda da(Galaxy S3, S4 gibi...) test ettim ama HTC ONE'daki performansı alamadım...Tabii kulaklık kalitesi de önemli...
En bariz özelliği subwoofer sesini vermesi, konuşma seslerini merkeze alması, efektleri dağıtması...Stereo ses formatlı(aac, mp3 gibi) bir filmde istediğiniz performansı alamayabilirsiniz...

Sende ne sorun yarattı, anlatırmısın..

— değiştirilme tarihi 29.Mar.2015 00:45:50

• Forum girişleri 85

29.Mar.2015 08:05:56 via App

Öncelikle telefonda seslere girip ses efektlerinde bu uygulamayı seçemiyorum.