Samsung Galaxy S4 — Orjinal Speck ve Ozaki markalı Samsung Kılıflar KAMPANYA!

• Cevaplar:21
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 11

29.Mar.2015 12:26:27 via Website

Merhaba arkadaşlar, biz yeni bir oluşumuz.
Resmi Distribütör tarafından 2 yıl garanti kapsamında olan ürünleri pazarlıyoruz.

Bu sektörde kendimizi tanıtmak için bir kampanya yapmak istedik.

image

CandyShell Grip Samsung Galaxy S 4 Cases ( Siyah )

$24.95 yerine ilk 10 ürün satışımızın fiyatı sadece 19,90 TL

image

SmartFlex Card Samsung Galaxy S 4 Cases ( Her rengi mevcut )

$27.99 ilk 10 ürün satışımızın fiyatı sadece 19,90 TL

Oyun severler ve yazmayı sevenler bu kılıf sizin için tasarlandı. CandyShell Grip arkasındaki kaymaz bantları sayesinde telefonunuzun elinizden düşmesini engelleyerek üstün koruma sağlar.

Genel Özellikler

• Kaydırmaz bantlar. Birlikte işlenmiş plastik ve lastik sayesinde telefonunuz şıklığını korurken sağlam bir şekilde elinizde durur. Bu bantlar stratejik bir şekilde yerleştirilmiştir böylece oyunu kazanmak için baş parmaklarınızı rahatlıkla kullanabilirsiniz.
  • Çift katmanlı yapı. Patentli tasarımı, iki kat korumayı tek bir parçada bir araya getiriyor.
  • Tam koruma. Yükseltilmiş çerçeveleri ekranınızı çizilmelere karşı korurken lastiksi yapısı tuşların üzerinde yüksek koruyuculuğa sahiptir.

image image

CandyShell Samsung Galaxy S 4 Cases ( Siyah, Beyaz )

$24.95 yerine ilk 10 ürün satışımızın fiyatı sadece 19,90 TL

İki farklı koruma katmanı mükemmel incelikteki tek parça kılıfta bir araya geliyor. İki tonlu renk kombinasyonları CandyShell'i gerçekten göz alıcı, şeker gibi bir kılıf haline getiriyor.

Genel Özellikler

• Çift katmanlı yapı. Patentli tasarımı, iki kat korumayı tek bir parçada bir araya getiriyor.
  • Sert dış yapı. Güçlü dış yapısı telefonunuzu darbelere karşı korurken, parlak kaplaması telefonun cebinize kolay girip çıkmasını sağlar.
  • Konforlu iç yapı. Yumuşak, lastiksi iç yüzeyi düşme anında darbeleri emerek üstün koruma sağlar.
  • Tam koruma. Yükseltilmiş çerçeveleri ekranınızı çizilmelere karşı korurken lastiksi yapısı tuşların üzerinde yüksek koruyuculuğa sahiptir.

Not: Ürünlerimiz orjinal kutusunda verilecektir. Detaylı fotoğraf isteyenlere tedarikçi ürün kodu, barkod numarasıyla birlikte ürününün fotoğrafını daha detaylı bir şekilde yollayabilirim

Gittigidiyor,sahibinden,sanalpazar üzerinden satışımız vardır. 3 gün içinde ürünün tekrar satışa sunulmasında bir sakınca olmadığı sürece ürünü ücretsiz geri yollayabilir, paranızı geri alabilirsiniz.

Güven sorunu oluşmaması adına bir forum yetkilisine kılıf yollayıp inceleme yapabilir. Böylece alma düşüncesi olan kişilere de referans olur.

Bu başlık altından bana ulaşabilirsiniz.:)

Not 2: Fiyatları güncelledik.
Kargo dahil 19,90 TL :)

Gittigidiyor üzerinden **159134717** ve **159134670** ürün numarasından ulaşabilirsiniz.

— değiştirilme tarihi 30.Mar.2015 16:01:21

• Forum girişleri 11

29.Mar.2015 20:41:55 via Website

ersun şenturk

gorsellerini koysaydin keske

Ürün fotoğraflarımızı koydum.
Ayrıca CandyShell Grip kreasyonunda en çok tercih edilen modelinin daha detaylı fotoğraflarını paylaşıyorum.

image

image

• Forum girişleri 11

29.Mar.2015 20:53:25 via Website

Orbay Boran

Note 3 varsa incelemesini yapıp sizlere destek çıkabiliriz. Hatta dilerseniz Sitemiz üzerinden bir kampanya bile başlatabiliriz.

Elimizde Note 3 kılıflarımız bulunmaktadır. Fakat ne yazık ki 9,99 TL olan kampanyamız dahilinde değildir. Ürünün orjinalliği konusunda şüphe bırakmamak adına ürünün kutusunun üzerinde olan bandrolü paylaşıyorum.

Bu bandrolün üzerindeki seri numarasını realspeck.com üzerinden giriş yaparak ürünün speck firmasının imalatı olduğunu göreceksiniz.

image

Devre dışı bırakılan hesap
  • Forum girişleri 87

29.Mar.2015 20:57:40 via Website

Hem S4 hem de S4 Active için almayı planlıyorum. Özellikle S4 Active için istediğimi bulamadım. Siz de var mı? Ürünler kaliteli ve güzel görünüyor. Ayrıca Gittigidiyor linkini de paylaşabilirseniz çok iyi olur.

— değiştirilme tarihi 29.Mar.2015 21:02:22

• Forum girişleri 11

29.Mar.2015 20:58:33 via Website

samil Altundal

note 2 :)

Elimizde şu an note 2 kılıfımız bulunmamaktadır. Fakat ürün yelpazemizi her geçen gün genişletiyoruz. Çok yakında Note 2 kılıfları da stoklarımızda olacaktır:)

• Mod
  • Forum girişleri 162

29.Mar.2015 21:11:06 via App

Note 4 için var mı :-) spigenden memnunum gerçi

İnternet bağımlısı olduğumu söylüyorlar, çokta Wi-Fi.

• Forum girişleri 1.784

29.Mar.2015 21:12:02 via Website

enmodafon

Orbay Boran

Note 3 varsa incelemesini yapıp sizlere destek çıkabiliriz. Hatta dilerseniz Sitemiz üzerinden bir kampanya bile başlatabiliriz.

Elimizde Note 3 kılıflarımız bulunmaktadır. Fakat ne yazık ki 9,99 TL olan kampanyamız dahilinde değildir. Ürünün orjinalliği konusunda şüphe bırakmamak adına ürünün kutusunun üzerinde olan bandrolü paylaşıyorum.

Bu bandrolün üzerindeki seri numarasını realspeck.com üzerinden giriş yaparak ürünün speck firmasının imalatı olduğunu göreceksiniz.

![image][1]

[1]: https://fscl01.fonpit.de/userfiles/6994390/image/4592496A181A5DC54EAD0FEE1A1F8C3D.jpg

İnceleme amaclı söylemiştim ve hatta sizinle bir kampanya oluşturabiliriz.

Facebook sayfamız : https://www.facebook.com/AndroidPIT.tr

Twitter adresimiz : https://twitter.com/tr_androidpit

This is Android, note joke.

• Forum girişleri 11

29.Mar.2015 22:29:18 via Website

Baki Ç.

Hem S4 hem de S4 Active için almayı planlıyorum. Özellikle S4 Active için istediğimi bulamadım. Siz de var mı? Ürünler kaliteli ve güzel görünüyor. Ayrıca Gittigidiyor linkini de paylaşabilirseniz çok iyi olur.

Geç cevap verdiğim için özür dilerim.

Maalesef, Şu anlık S4 Active uyumlu kılıflarımız stoklarımızda bulunmamaktadır. Bu konu hakkında gerekli bağlantılarıları kurmuş olup yakın bir zamanda S4 Active modele uygun kılıflarımız stoklarımızda olacaktır. Böyle istekler oldukça bu işlemi hızlandırmaya gayret ediyoruz.

Gittigidiyor üzerinden 159053779 ve 159053150 kodu ile beraber ürünlerimize ulaşabilirsiniz.

Not: Kargo alıcıya aittir.

— değiştirilme tarihi 29.Mar.2015 22:53:00

• Forum girişleri 11

29.Mar.2015 22:41:12 via Website

ahmet fatih y.

Note 4 için var mı :-) spigenden memnunum gerçi

Maalesef. Şu an için elimizde bulunmamaktadır.

• Forum girişleri 87

30.Mar.2015 07:07:10 via Website

enmodafon

Baki Ç.

Geç cevap verdiğim için özür dilerim.

Maalesef, Şu anlık S4 Active uyumlu kılıflarımız stoklarımızda bulunmamaktadır. Bu konu hakkında gerekli bağlantılarıları kurmuş olup yakın bir zamanda S4 Active modele uygun kılıflarımız stoklarımızda olacaktır. Böyle istekler oldukça bu işlemi hızlandırmaya gayret ediyoruz.

Gittigidiyor üzerinden 159053779 ve 159053150 kodu ile beraber ürünlerimize ulaşabilirsiniz.

Not: Kargo alıcıya aittir.

Önemli değil :) İlginiz için teşekkür ederim. Sabırsızlıkla bekliyorum.

— değiştirilme tarihi 30.Mar.2015 07:13:39

• Forum girişleri 87

30.Mar.2015 08:19:40 via Website

Ürünleri inceledim ve şimdi alacaktım fakat geri kaldırmışsınız.

— değiştirilme tarihi 30.Mar.2015 09:11:15

• Forum girişleri 11

30.Mar.2015 09:19:50 via Website

Baki Ç.

Ürünleri inceledim ve şimdi alacaktım fakat geri kaldırmışsınız.

Günaydın.

Ürünlerin listeleme konusunda tarafımızdan kaynaklanmayan bir problem çıkmıştır.
Gittigidiyor yetkililerine bu konuyu en yakın zamanda çözmeleri gerektiğini bildiren bir mail attım. Kısa bir süre içinde tekrar satışa sunulacaktır.

• Forum girişleri 87

30.Mar.2015 12:15:18 via Website

Teşekkürler.

• Forum girişleri 11

30.Mar.2015 13:02:12 via Website

Baki Ç.

Teşekkürler.

Biz teşekkür ederiz.
Kampanyalı ürünlerimiz 159134670 ve 159134717 koduyla birlikte tekrar satışa sunulmuştur.

— değiştirilme tarihi 30.Mar.2015 13:02:43

• Forum girişleri 202

30.Mar.2015 14:21:22 via App

Merhaba haddim olmayarak bir öneride bulunacagim e ticaret işi yaptim , çevrem e ticaret yapan arkadaşlar ile doldu , kargo ücretini ürüne ekleyip o şekil satin , müşteri kredi karti ile ödemeyi bir kere yapmak ister içinde kargo ücreti de olsun ama bir kere , müşteriden + 3 gün sonra kargo ücreti istemeyin bunu vermek rahatsız eder tek kişi tek firma ile muhattap olmak ister oda sizsiniz satici 2000 TL ye ürün alir ama kargo ücreti olarak 6 TL vermek istemez , x ürün aldim aynı ürün 1 satıcıda 25 bir satıcıda 30 , 30 olan tahmin ettiğiniz gibi kargo dahil ben bir kere ödeme yaptim aldim 25 TL yi alsam birde kargo gelince para arayacağım dükkanda ben olmazsam ücretli olduğu için baskasi almayacak uzun is , sevgiler Teşekkürler