Google Nexus 4 — Nexus 4'e 5.0.1 Lollipop Kurulumu

• Cevaplar:0
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 771

02.Nis.2015 17:16:18 via Website

Merhaba arkadaşlar,gördüm ki bazı arkadaşlara güncelleme gelmemiş onlara kolaylık olsun diye kurulum dosyaları ile anlatımını sunmak istedim sizlere,vereceğim dosyalar official yani fabrika çıkışlıdır içiniz rahat olsun.

Öncelikle belirtmeliyim ki cihazınızda oluşacak sorunlar ve hasarlardan AndroidPIT sorumlu değildir.Oluşacak sorunlar yükleyiciye aittir.

image
image

Kuruluma başlamadan önce USB Hata Ayıklama modunu aktif etmeniz gerekmektedir.

Aktifleştirmek için;
Ayarlar > Cihaz > Yapım Numarasına 7 kez tıklıyoruz ve geri geliyoruz > Geliştirici Seçenekleri > USB Hata Ayıklama

Gerekli Dosyalar :

Nexus 4 5.0.1 Lollipop
Nexus 4 Toolkit

Adım 1

• Kurulum dosyalarını indirin.

Adım 2

• Nexus 4 Toolkit programının kurulumunu bitirdikten sonra gelen ekranda "no" diyerek geçiyoruz.

Adım 3

• Gelen ekranda Nexus 4 ' ü seçiyoruz.

Adım 4

• Tekrar “no” tıklayarak geçiyoruz.

Adım 5

• Gelen ekranda herhangi bir Android sürümünü seçmekte özgürsünüz.Bu ekranda root vs. işlemler uygularken doğru sürümü seçmeniz gerekiyor.

Adım 6

• Kısa bir yükleme ekranı gelecektir,bitmesini bekleyin.

Adım 7

• Başta indirmiş olduğumuz Nexus 4 5.0.1 Lollipop dosyasını Nexus 4 toolkit’in kurulu olduğu dizinde “put_google_factory_image_here” adlı yere atınız.

Adım 8

• Telefonu kapatıp fastboot moda alın. ( Ses kısma + Güç tuşuna basarak )

Adım 9

1. bölümü seçin ardından da 2. seçeneğe gidiniz.

Bu kadar (:

Kurulum işlemi başlayacaktır.Kurulum esnasında yönergelere uygun Yes - No seçeneklerine tıklayın.
İşlemimiz bu kadardır.

Herhangi bir bug ile veya sorun ile karşılaşacak olursanız AndroidPIT ekibi olarak yardım etmeye hazırız.

— değiştirilme tarihi 02.Nis.2015 17:34:17

This is AndroidPIT