Gazette - Tüm gazeteler tek uygulamada!

• Cevaplar:15
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 10

03.Nis.2015 07:38:27 via Website

Herkese merhaba, Mobil cihazlarda haber okumayı kolaylaştırmayı hedefleyen uygulamamız Gazette'yi Google Play'de yayınlandı.

uygulama linki
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gazette.app

Tanıtım Videosu:

Gazette nedir?

Gazette Türkiye'deki popüler gazetelerin içeriklerini tek bir uygulamada toplar. Takip ettiğiniz gazetelerin hepsinin uygulamasını indirmek yerine Gazette'yi kullanarak istediğinizi gazete ve haber sitelerinin içeriğine en rahat şekilde ulaşabilirsiniz.

Ekran görüntüleri:

image

Google Play Tanıtım Metni:

Gazette ile gündemi yakalayın, istediğinizi okuyun, içeriğe yoğunlaşın ve paylaşın.

Kişiselleştirilebilen kaynakları ve içeriğe yoğunlaşmanızı sağlayan tasarımı ile Gazette sizlere telefon ve tabletlerinizde keyifli haber okuma deneyimi sunuyor.

(Desteklenen gazeteleri görmek için kaynaklar kısmına bakınız.)

Takip ettiğiniz gazetelerin uygulamasımı yok? veya birçok uygulama indirip telefonunuzun kısıtlı hafızasını doldurmak istemiyor musunuz? yada daha rahatça haber okuyabileceğiniz bir uygulamamı arıyorsunuz?
Ozaman Gazette tam size göre bir uygulama.

Gazette bir çok uygulamada olduğu gibi sizi reklamlarla rahatsız etmiyor. Çok kısıtlı ve tasarımın içerisine adapte edilmiş reklamlarla sizlere harika bir haber okuma keyfi sunuyor.

Kaynaklar:

Genel: Akşam, Cumhuriyet, Habertürk, Hürriyet, Milliyet, Posta, Radikal, Sabah, soL, Sözcü, Star, Takvim, Taraf, Türkiye, Vatan, Yeni Akit, Zaman

Spor: AMK, Fotomaç, LigTV, Maçkolik, NTVSpor, Sporx

Teknoloji: Chip Online, Donanım Haber, indir.com, PCnet, ShiftDelete, Teknoloji Oku, Webrazzi, Webtekno

Eklenmesini istediğiniz kaynakları gazetteapp@gmail.com adresine bildirebilirsiniz.

Nasıl Kullanılır?

Gazette'yi ilk açtığınızda sizlerden kaynak seçmenizi ister. 3 farklı aşama gerektiren kurulum ekranı genel,spor ve teknoloji'den oluşur..

Seçtiğiniz kaynakları dilediğiniz zaman sol menü'den 'Kaynakları Düzenle' seçeneğinden tekrar düzenleyebilirsiniz.

Gazette iki farklı içerik kısmı bulundurur : 'Manşetler' ve 'Listeler'

Manşetler bölümü uygulamanın ana sayfasıdır ve takip ettiğiniz kaynakların logosuna tıklayarak o gazeteler veya haber sitelerının anlık manşetlerine ulaşabilirsiniz.

Listeler bölümü ise haber kaynaklarından alınan haberleri eğer uygunsa kategorilendirerek sizlere listeler şeklinde aralarında rahatlıkla ve hızlıca geçiş yapabileceğiniz bir arayüzden oluşur.

Evet Gazette'yi kullanmak işte bukadar basit! Hemen indirin ve deneyin!

Uygulama hakkında düşüncelerinizi yorum atarsaniz seviniriz herkese teşekkürler.

— değiştirilme tarihi 05.Nis.2015 11:24:33 moderatör tarafından

Devre dışı bırakılan hesap
  • Mod
  • Forum girişleri 162

03.Nis.2015 09:14:21 via Website

Benim bildiğim sadece manşetleri veriyor bu tarz uygulamalar sizde nasıl? gazetenin tüm sayfaları mı var

İnternet bağımlısı olduğumu söylüyorlar, çokta Wi-Fi.

• Forum girişleri 1.784

03.Nis.2015 10:38:49 via Website

Hayır anlamadığım şey şu shiftdelete webtekno teknokulis teknoloji sitelerini koyuyorsun ama AndroidPIT'te reklam atıyorsun? Ve altına eklemesini istediğiniz kaynakları mail atın demişsin.

Facebook sayfamız : https://www.facebook.com/AndroidPIT.tr

Twitter adresimiz : https://twitter.com/tr_androidpit

This is Android, note joke.

Devre dışı bırakılan hesap
  • Mod
  • Forum girişleri 162

03.Nis.2015 12:05:07 via App

Orbay Boran

Hayır anlamadığım şey şu shiftdelete webtekno teknokulis teknoloji sitelerini koyuyorsun ama AndroidPIT'te reklam atıyorsun? Ve altına eklemesini istediğiniz kaynakları mail atın demişsin.

Bak ben ona dikkat etmemiştim çok doğru tespit

İnternet bağımlısı olduğumu söylüyorlar, çokta Wi-Fi.

• Forum girişleri 202

03.Nis.2015 13:51:10 via App

Merhaba avast uyari verdi , free avast kullandığım icin içeri görmek icin premium alin diyor reklam ile ilgili davranış bozukluğu gibi bir şey söyledi bilgilerinize maalesef kaldırdım

• Forum girişleri 10

03.Nis.2015 19:12:46 via Website

Merhaba, yorumunuz için teşekkürler maalesef bütün siteleri bir anda uygulamaya ekleyemiyoruz. Bunun için androidPit 'in de bizlere yardımcı olması gerekiyor. Bir sonraki güncellemede eklemek isteriz bunun için site yetkilileri bizlere ulaşabilir. Anlayışınız için çok teşekkürler.

• Forum girişleri 10

03.Nis.2015 19:15:29 via Website

samil Altundal

Merhaba avast uyari verdi , free avast kullandığım icin içeri görmek icin premium alin diyor reklam ile ilgili davranış bozukluğu gibi bir şey söyledi bilgilerinize maalesef kaldırdım

Uygulamanın içinde sürekli bir reklam dönmüyor fakat haber içeriğine adapte edilmiş native reklamlar bulunuyor. Kullandığımız reklam firmaları ise startapp ve admob.

Hiç bir şekilde telefonunuzun zarar görebileceği bir şey barındırmıyor uygulamamız. Avastın sizi sürüm yükseltmeniz için heyecanlandırması olabilir.

Bilgilendirme için teşekkürler.

• Forum girişleri 771

03.Nis.2015 19:17:49 via App

Gereken desteği başta belirtseydiniz zaten verirdik size bu davranışınızdan dolayı teşekkürler :)

This is AndroidPIT

• Forum girişleri 10

03.Nis.2015 22:17:28 via Website

Selçuk A.

Gereken desteği başta belirtseydiniz zaten verirdik size bu davranışınızdan dolayı teşekkürler :)

Bildiğiniz gibi binlerce teknoloji haberleri üzerine siteler mevcut fakat hepsini alıp eklemek uygulamanın amacına ulaşmasını kötü yönde etkiler. Bizim uygulamaya eklediklerimiz kaynaklar çevremizden gelen isteklere göre düzenlendi. Uygulamanın ilk sürümü olduğunun dikkatini çekerim ve buradaki amacımız zaten uygulamayı ilerleryen güncellemelerle insanların istedikleri kaynaklara ulaşabilmesini sağlamak. Sizlerden geliştiricileride anlamanızı rica ediyorum. Sitenizin yeni güncellemede uygulamada bulunması için çalışmalarımızı yapacağız teşekkürler. Desteklerinizi bekliyoruz.

İyi forumlar

• Forum girişleri 10

05.Nis.2015 20:11:48 via Website

Orbay Boran

Orbay Boran

Ben site yetkilisiyim. Dinliyorum Sizleri yalçın bey

AndroidPIT eklenmiştir arkadaşlar indirmeye devam

Orbay bey'e teşekkür ediyorum. AndroidPIT manşet ve listeleme görünümü eksiksiz olarak artık 'Gazette' de

• Forum girişleri 1.784

06.Nis.2015 18:53:56 via Website

yalçın özdemir

Orbay Boran

Orbay Boran

Ben site yetkilisiyim. Dinliyorum Sizleri yalçın bey

AndroidPIT eklenmiştir arkadaşlar indirmeye devam

Orbay bey'e teşekkür ediyorum. AndroidPIT manşet ve listeleme görünümü eksiksiz olarak artık 'Gazette' de

Ben teşekkür ederim. AndroidPIT olarak Gazette uygulamasını destekliyoruz. İndiren arkadaşlar lütfen yorumlarını yazsın

Facebook sayfamız : https://www.facebook.com/AndroidPIT.tr

Twitter adresimiz : https://twitter.com/tr_androidpit

This is Android, note joke.