Samsung Galaxy S4 — Samsung S4 Siyah EKRAN ACİL YARDIM !!

• Cevaplar:12
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 6

04.Nis.2015 15:27:29 via Website

Selamun aleyküm arkadaşlar s4 telefon kullanıyorum ekran zaten çatlaktı benim için problem yaratmıyordu bir gün cebimdeydi mesaj geldi bakayım dedim çıkardım baktım ki ekran gelmiyor mesajlar bildirimler aramalar geliyor görüntü gelmiyordu sim siyah ekran patladı desem cebimde nasıl olacak onu anlayamıyorum sizce sorun neyden kaynaklı ?
ekran soketi falan dediler kendim yapabilirmiyim cihazın neresinde ?

bu linkte olduğu gibi aynı probleme sahibim

• Forum girişleri 1.784

04.Nis.2015 16:53:46 via Website

Emre Mutluay

Selamun aleyküm arkadaşlar s4 telefon kullanıyorum ekran zaten çatlaktı benim için problem yaratmıyordu bir gün cebimdeydi mesaj geldi bakayım dedim çıkardım baktım ki ekran gelmiyor mesajlar bildirimler aramalar geliyor görüntü gelmiyordu sim siyah ekran patladı desem cebimde nasıl olacak onu anlayamıyorum sizce sorun neyden kaynaklı ?
ekran soketi falan dediler kendim yapabilirmiyim cihazın neresinde ?

bu linkte olduğu gibi aynı probleme sahibim

Bence ugraşmayın. Telefonu tamamen çöp yapabilirsiniz. Uzman ellere bırakın ekranın değişmesi lazım sokette ekran ile birlikte geliyr zaten

Facebook sayfamız : https://www.facebook.com/AndroidPIT.tr

Twitter adresimiz : https://twitter.com/tr_androidpit

This is Android, note joke.

• Forum girişleri 58

04.Nis.2015 18:48:26 via Website

Ekran değişmesi 400 liraya maliyeti olur başka çare yok

• Forum girişleri 6

04.Nis.2015 19:06:03 via Website

Hani sorun ekranda mı yoksa soketlermi yerinden oynamıştır bir sorum daha var cam çatlaktı ekranda problem yoktu dokunmatik algılama vs herşey tıkırındaydı bu telefona yeni cam çaktırabilirmiyim yoksa ekranla birliktemi cam değişir ?

• Forum girişleri 58

04.Nis.2015 20:11:26 via Website

Orbay Boran

o kadar tutmaz bile S4 ekranları 200 tl falan

orjinal ekranın fiyati 400 liradır aşağı olan fiyati kalitesiz heryerde sorduğumda 400 dediler

• Forum girişleri 771

04.Nis.2015 21:15:28 via App

Orjinal cam taktırmaz iseniz eski dokunma hassasiyetini yaşayamazsınız kendiniz denemeyin bile.

This is AndroidPIT

• Forum girişleri 442

04.Nis.2015 23:47:36 via App

servis 400 tl fiyat cekiyo. tamirciler orjinal cam ile 250 tl ye yapiyolar 2 sefer degistirdim

Android Candır

• Forum girişleri 6

06.Nis.2015 19:48:10 via Website

anlamadığım nokta şu telefon sağlamdı cam çatlaktı camı yaptırmam bile soketler mi çıktı ekran gitti ? ekran mı patladı cebimdeyken onu cevaplayabilecek varmı ?

Devre dışı bırakılan hesap
  • Mod
  • Forum girişleri 162

06.Nis.2015 20:42:38 via Website

ersun şenturk

servis 400 tl fiyat cekiyo. tamirciler orjinal cam ile 250 tl ye yapiyolar 2 sefer degistirdim

cihaz neydi sizin hocam

İnternet bağımlısı olduğumu söylüyorlar, çokta Wi-Fi.