Samsung Galaxy S4 — Galaxy S4 Müzikler Görünmüyor

• Cevaplar:20
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 12

04.Nis.2015 22:24:38 via Website

Geçenlerde başka bir sorundan dolayı telefonu resetlemiştim. 2 gün sonra müzik çaların müzikleri görmediğini fark ettim. .nomedia dosyası görünmüyordu. Neyse diyip tekrar resetledim. 1 hafta sonra tekrar aynısı oldu. Müzik çalar içerisinden birkaç müzik siliyordum. Daha sonra dosya yöneticisini açarak bir müziği Music klasörü içerisindeki başka bir klasöre taşıdım. Geri müzik çaları açtığımda yine aynı sorun ile karşılaştım. Çözüm öneriniz nedir?

ÇÖZÜLDÜ: Music klasörünün içerisindeki klasörleri telefon içerisinden oluşturun. Sadece şarkıları seçerek o klasörlere kopyalayın.

— değiştirilme tarihi 14.Nis.2015 20:15:56

• Forum girişleri 771

04.Nis.2015 22:53:58 via App

Bi müzik klasörünü okuyup üfletin. Telefonunuzdaki romdan kaynaklı olabilir.

This is AndroidPIT

• Forum girişleri 1.784

04.Nis.2015 23:03:20 via Website

ByEGT

Geçenlerde başka bir sorundan dolayı telefonu resetlemiştim. 2 gün sonra müzik çaların müzikleri görmediğini fark ettim. .nomedia dosyası görünmüyordu. Neyse diyip tekrar resetledim. 1 hafta sonra tekrar aynısı oldu. Müzik çalar içerisinden birkaç müzik siliyordum. Daha sonra dosya yöneticisini açarak bir müziği Music klasörü içerisindeki başka bir klasöre taşıdım. Geri müzik çaları açtığımda yine aynı sorun ile karşılaştım. Çözüm öneriniz nedir?

Telefonunuz da root var mı?
Telefonunuzda herhangi bir saklama programı kullanıyor musunuz ? ayrıca herhangi bir rom kurulumu veya farklı bir müzik calma programı ?

Facebook sayfamız : https://www.facebook.com/AndroidPIT.tr

Twitter adresimiz : https://twitter.com/tr_androidpit

This is Android, note joke.

• Forum girişleri 12

05.Nis.2015 06:14:49 via Website

Orbay Boran

ByEGT

Telefonunuz da root var mı?
Telefonunuzda herhangi bir saklama programı kullanıyor musunuz ? ayrıca herhangi bir rom kurulumu veya farklı bir müzik calma programı ?

Root yok. Saklama programı yok. Orijinal ROM kurulu. Samsung'un kendi müzik çaları dışında Google Play Music var. Onda da şarkılar görünmüyor.

• Forum girişleri 12

05.Nis.2015 11:20:47 via Website

Orbay Boran

Peki hafıza kartı kullanıyor musunuz ? Eğer kullanıyorsanız ondan kaynaklanıyordur.

Hayır, kullanmıyorum.

• Forum girişleri 12

05.Nis.2015 11:57:27 via Website

Orbay Boran

Anladım farklı bir müzik player tavsiye etsem. Deneme gibi bir şansınız var mı ?

Poweramp'ı denedim. Müzikler görünüyor.

• Forum girişleri 12

05.Nis.2015 16:22:11 via Website

Hangi uygulamayı kastediyorsunuz anlamadım, ama tüm güncellemeleri yapıyorum.

• Forum girişleri 12

05.Nis.2015 18:18:41 via Website

Müzik dinleyip eleme yapıyordum. Yukarıda dediğim gibi, bir şarkıyı başka klasöre taşımak için dosya yöneticisini açtım. Geri döndüğümde şarkılar yoktu. O gün başka bir uygulama kurmadım. İlgilendiğiniz için teşekkürler. 5.0.1 güncellemesini bekleyeceğim. Geldiğinde bir kez daha resetleyip denerim.

• Forum girişleri 12

14.Nis.2015 19:58:18 via Website

Sorunu çözdüm. Klasörleri telefon içerisinden oluşturdum. Şarkıları bilgisayardan klasör olarak atmadım yani. Şarkıları klasörlerin içerisine kopyaladım ayrı ayrı. Şimdi müzik çalarda şarkılarım görünüyor.

Bilgisayar üzerinden telefondaki bir klasörün adını değiştirmeye çalıştığımda pencere donuyordu. Telefon içerisinden adını düzenliyordum. Şimdi aklıma bunu yapmak geldi ve oldu. Ayrıca daha önce olmayan şu davranışı keşfettim. Dosya yöneticisinde bazı klasörler için kısayol oluşturmuştum. O klasör boşsa daha önce o klasöre kısayoldan girdiğinde dosya yok diyordu. Şimdi klasör boş diye kısayolu siliyor. Telefon neden böyle davranmaya başladı, anlamış değilim.

• Forum girişleri 771

15.Nis.2015 01:06:22 via Website

Telefona fabrika ayarları,hafıza kartınızı da bir ara biçimlendirmenizi tavsiye ederim,temizlik imandan :)

This is AndroidPIT

• Forum girişleri 12

15.Nis.2015 06:28:23 via Website

Selçuk A.

Telefona fabrika ayarları,hafıza kartınızı da bir ara biçimlendirmenizi tavsiye ederim,temizlik imandan :)

Telefonu sıfırladıktan sonra bu sorun başlamıştı. Tekrar sıfırlamıştım. Kısa bir süre sonra tekrar başlamıştı.

• Forum girişleri 771

15.Nis.2015 11:23:12 via Website

Kullandığınız rom bilgilerini yazar mısınız ?

This is AndroidPIT

• Forum girişleri 12

15.Nis.2015 22:39:37 via Website

Orijinal ROM. I9500XXUGNH2

• Forum girişleri 771

16.Nis.2015 12:59:28 via Website

Neden 5.0.1 kullanmıyorsunuz ? :)

This is AndroidPIT

• Forum girişleri 12

16.Nis.2015 17:57:27 via Website

Selçuk A.

:D

4.4.2 var şu an. Resmî Türkiye güncellemesini bekliyorum. Rusya ile arada herhangi bir fark oluyor mu?

• Forum girişleri 1.784

16.Nis.2015 17:59:44 via Website

ByEGT

Selçuk A.

:D

4.4.2 var şu an. Resmî Türkiye güncellemesini bekliyorum. Rusya ile arada herhangi bir fark oluyor mu?

Fark yok yapım numarasına kadar herşeyi aynıdır.

Facebook sayfamız : https://www.facebook.com/AndroidPIT.tr

Twitter adresimiz : https://twitter.com/tr_androidpit

This is Android, note joke.