İkinci el Alım-Satım olabilir mi? Acaba

• Cevaplar:13
  • Sticky değilCevaplananlar
Devre dışı bırakılan hesap
  • Mod
  • Forum girişleri 162

06.Nis.2015 20:10:28 via Website

Arkadaşlar aklıma geldi sitemizde ikinci el cihaz alımı-satımı ve takası gibi bir bölüm olsa nasıl olur? Fikirleriniz ??

Not: Sİte harici üyelerimiz kendi cihazlarını konu açarak satabileceği bir bölüm.

İnternet bağımlısı olduğumu söylüyorlar, çokta Wi-Fi.

• Mod
  • Forum girişleri 162

06.Nis.2015 20:20:08 via Website

samil Altundal

Merhaba , çok sorun çıkar :) hiç karismayin aman derim sorumluluk sizin üstünüze kalir derim...

Fikir bana ait :) sorun çıkma ihtimali yüksek doğru

• Forum girişleri 202

07.Nis.2015 00:35:25 via App

aklıma şu geldi biraz arak :) bir şablon oluşturulur o şablon a göre ilan verilir ve ilk mesaj sonrası topic kitlenir , kirlenme ile beraber tartışmaya kaparsin konuyu ,ilan sahibi iletişim bilgilerini girerek alım satim isleri üyeler arasında yaptırılır , forum olarak sorumluluk alinmaz .

• Mod
  • Forum girişleri 162

07.Nis.2015 00:41:11 via App

samil Altundal

aklıma şu geldi biraz arak :) bir şablon oluşturulur o şablon a göre ilan verilir ve ilk mesaj sonrası topic kitlenir , kirlenme ile beraber tartışmaya kaparsin konuyu ,ilan sahibi iletişim bilgilerini girerek alım satim isleri üyeler arasında yaptırılır , forum olarak sorumluluk alinmaz .

Gayet mantıklı zaten bu tarz forumlarda sorumluluk forumun uzerinde degil bunu hepsi belirtiyor uyelerde kabul ediyor. Ha keza sahibinden.com da bile bu sistem var kullanıcılar sistemi kabul ederler sorumluluk siteden kalkar

• Forum girişleri 202

07.Nis.2015 22:15:19 via App

ve 2.el telefon piyasasi çok değişken ( bu değişken kelimesi yerine daha agir bir tabir kullanırım ama bende kalsin ) note 2 ye bir tekefoncu 450 tl dedi ilerdeki telefoncu abi 600 e alirim dedi sahibinde eder fiyati 700 800 arasi

• Mod
  • Forum girişleri 162

07.Nis.2015 22:20:07 via App

samil Altundal

ve 2.el telefon piyasasi çok değişken ( bu değişken kelimesi yerine daha agir bir tabir kullanırım ama bende kalsin ) note 2 ye bir tekefoncu 450 tl dedi ilerdeki telefoncu abi 600 e alirim dedi sahibinde eder fiyati 700 800 arasi

Benim.note 4 ü 1500 e anca alıyorlar hahaha :-) satmam vura kira kullanirim çöpe atarim telefoncular kar edecegine

• Forum girişleri 1.784

07.Nis.2015 23:03:35 via Website

samil Altundal

O değişken yerine tekefoncu yazsan inan daha ağırı olamazdı :)

Facebook sayfamız : https://www.facebook.com/AndroidPIT.tr

Twitter adresimiz : https://twitter.com/tr_androidpit

This is Android, note joke.