Samsung Galaxy S3 — s3 imei yedekleme

• Cevaplar:8
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 5

07.Nis.2015 16:05:13 via Website

Merhaba arkadaşlar ben bi s3 kullanıcısıyım. Telefon yurt dışından geldi yaklaşık 9 ay oluyor bir tanıdık telefona klon imei attı yani telefonun üstünde yazan ile #06# de yazan imei farklı. Ben telefona farklı romlar atmak istiyorum rom atınca biliyoruz ki imei gidecek. Ben bu imeiyi yedeklesem rom u attıktan sonra geri yüklesem olur mu? Lütfen tecrübeli arkadaşlar yardımcı olsun.

— değiştirilme tarihi 07.Nis.2015 16:06:32

• Forum girişleri 1.784

07.Nis.2015 17:27:28 via Website

İsmail

yok mu hiç cevap??

Yedeklemeyi biliyorsanız evet olur. İmei yedeklerinizi aldıktan sonra istediğiniz gibi ROM kurabilirsiniz. İmei uçması durumunda aldığınız yedekleri telefona atarsınız sorununuz çözülür.

Facebook sayfamız : https://www.facebook.com/AndroidPIT.tr

Twitter adresimiz : https://twitter.com/tr_androidpit

This is Android, note joke.

• Forum girişleri 5

07.Nis.2015 19:03:17 via Website

Orbay Boran

İsmail

yok mu hiç cevap??

Yedeklemeyi biliyorsanız evet olur. İmei yedeklerinizi aldıktan sonra istediğiniz gibi ROM kurabilirsiniz. İmei uçması durumunda aldığınız yedekleri telefona atarsınız sorununuz çözülür.

Kardeşim ben root expolorer efs dosyalarımı yedekledim ama attığımda olmuyor sence sorun nedir? Yardımcı olursan çok sevinirim imei gitti şuan

• Forum girişleri 5

07.Nis.2015 19:14:41 via Website

Orbay Boran

Peki aynı yere mi Attın bu efs yemeklerini

Evet aynı yere attım ve imei sorgulattığımda null yazıyor

• Forum girişleri 771

07.Nis.2015 20:30:50 via App

Siz rom attıktan sonra hiç baktınız mı imei gitmiş mi direk efs klasörünü mü taşıdınız ?

This is AndroidPIT

• Forum girişleri 5

07.Nis.2015 21:11:50 via Website

Selçuk A.

Siz rom attıktan sonra hiç baktınız mı imei gitmiş mi direk efs klasörünü mü taşıdınız ?

rom'u attıktan sonra baktım yoktu sonra bende attım değişen birşey olmadı

• Forum girişleri 771

07.Nis.2015 22:26:51 via App

Efs klasörünün yedeğini aldığına tam eminmisin aldığın klasör hasarlı olarak çıkmış,hangi yöntem denediysen.

This is AndroidPIT