Samsung Galaxy Note — Note 4 N190CQ Lollipop ile ilgili görüşlerim

• Cevaplar:7
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
Devre dışı bırakılan hesap
  • Mod
  • Forum girişleri 162

10.Nis.2015 22:05:47 via Website

Oncelikle şunu söylemeliyim Google en verimli ve degisik guncellemesini yapmis hissi uyandirdi bende Lollipop fakat tabi ki eksikleri ve stabilite sorunlari olabilir onlar ufak guncellemeler ile iyilestirilebilir. Bilindigi gibi Samsung Note serisine önem veriyor bu yüzden desteği sürecektir. Şuan da cihazda sorun olarak gördügüm aslında sorun degil eksik bence mesela kilit ekrani bildirimi hoş olmuş fakat mesaj veya bildirim geldiginde ekran acilabilir kilit ekrani hemen karsimiza gelebilir sadece ses ve uyarı ışığına bırakılması kötü.
Bir diğer eksik ise hala 64 bit desteği yok. Hatta bu en büyük eksik.
Son olarak parmak izi okuyucu yukardan aşağıya kaydırma yerine suan s6 serisinde oldugu gibi uzerinde tutarak açılabilir fakat bu da büyük ihtimal yazılım ile çözülecek bi özellik degil donanımsal.

Sizlerde Note 4'ünüze gelen Lollipoptan memnunmusunuz bizlerle paylaşabilirsiniz.

— değiştirilme tarihi 10.Nis.2015 23:05:21

İnternet bağımlısı olduğumu söylüyorlar, çokta Wi-Fi.

• Forum girişleri 1

14.Nis.2015 23:25:25 via Website

Ben hayatımda böyle saçma bir güncelleme görmedim. Bu bildirim aptallığı nedir ya. Asphalt oynuyorum tak diye bildirim geliyor ne oyun kalıyor ne sinir. Araştırdım kapatamyıorsun da. 4.4.4 arıyorum yüklemek için tekrar.

• Forum girişleri 771

15.Nis.2015 01:10:31 via Website

Güncelleme sahibi olarak Cem bey,çok güzel konuya parmak bastı gerçekten.

This is AndroidPIT

• Mod
  • Forum girişleri 162

15.Nis.2015 07:37:55 via Website

İstediginiz uygulamanin programin bildirimini kapatabilirsiniz

• Forum girişleri 771

15.Nis.2015 11:23:49 via Website

Ama hocam kapat-aç uğraştırır benim düşüncem.

This is AndroidPIT

• Mod
  • Forum girişleri 162

15.Nis.2015 11:25:58 via Website

Bu özellik sonuçta kullanıcının insiyatifine bırakılmış şöyle düşünelim ya o seçim şansını bize vermeseydi? şuan apple ürünlerinde bile bu şekilde sistem istemediğin şeyin bildirimini kapatırsın ve bildirim gelmez bence bu çok mantıklı

• Forum girişleri 771

15.Nis.2015 11:28:50 via Website

Kız arkadaşın whatsapp'tan yazıcak bildirim gelmeyecek 1 saat sonra whatsapp'a girdiğinde ayrıldık mesajını göreceksin :D

This is AndroidPIT