Sony Xperia J - Gmail oturum açılamadı sorunu :(

• Cevaplar:8
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 3

12.Nis.2015 16:45:00 via Website

Telefonuma root attıktan sonra rom atmadan 2-3 ay kullandım, bu arada Wifi Kill , Freedom gibi uygulamalar kullandım root'un izin verdiği..
Bu sabah telefonuma uygun bir rom buldum, bilgisayarıma yükledim.Rom atmadan önce bir format atayım dedim ve attım.
Rom'u yüklemek için bir dosya yöneticisine ihtiyacım vardı Google Play'e girdim. Mevcut hesapla oturum açmaya çalışırken
Oturum açılamadı. Sunucu ile güvenilir bir bağlantı kurulamıyor. Bu, geçici bir sorun olabilir veya Android cihazınızda veri hizmeti kullanılmıyordur. Sorun devam ederse müşteri hizmetlerini arayın.
Yazısı çıkıyor ne yaptıysam, düzeltemedim.
Cevaplarınızı bekliyorum.

• Forum girişleri 771

12.Nis.2015 17:21:10 via App

Gmail uygulama verilerini silin bir de formatı sağlam attığınızdan emin misiniz ?

This is AndroidPIT

• Forum girişleri 771

12.Nis.2015 17:51:00 via App

Bir hata verdiyse formatta sıkıntı olabilir.

This is AndroidPIT

• Forum girişleri 1.784

12.Nis.2015 19:11:19 via App

Taha Büyüktaş

Sağlam format derken ?
Verisini sildim gine olmadi.

root varsa telefonda root Explorer programını indirin sistem dosyalarının içinde etc klasörüne girin orada bulunan host dosyasını silin sorununuz hal olacaktır

Facebook sayfamız : https://www.facebook.com/AndroidPIT.tr

Twitter adresimiz : https://twitter.com/tr_androidpit

This is Android, note joke.

• Forum girişleri 3

12.Nis.2015 20:04:55 via Website

Orbay Boran

Taha Büyüktaş

Sağlam format derken ?

root varsa telefonda root Explorer programını indirin sistem dosyalarının içinde etc klasörüne girin orada bulunan host dosyasını silin sorununuz hal olacaktır

Telefon rootlu fakat google play'e giremediğim için root explorer tarzı birşey yükleyemiyorum.
Apk şeklinde yüklemeye kalksam, Bu sony telefonlara kendi dosya yöneticisini koymamışlar.
Apk dosyasını göremem telefonda bu iş nasıl olcak bilmiyorum kafayı yicem

• Forum girişleri 771

12.Nis.2015 21:16:07 via App

Telefonunuzda dosya yöneticisi nasıl olmaz ilginç.

This is AndroidPIT

• Forum girişleri 771

12.Nis.2015 21:43:24 via Website

Taha Büyüktaş

Orbay Boran

Taha Büyüktaş

Sağlam format derken ?

Telefon rootlu fakat google play'e giremediğim için root explorer tarzı birşey yükleyemiyorum.
Apk şeklinde yüklemeye kalksam, Bu sony telefonlara kendi dosya yöneticisini koymamışlar.
Apk dosyasını göremem telefonda bu iş nasıl olcak bilmiyorum kafayı yicem

Apk dosyasını dosya yöneticisi olmadan açabilirsiniz indirilenlerden ?

This is AndroidPIT