Samsung Galaxy Tab 2 7.0 — Tab 3 Smt210

• Cevaplar:21
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 771

12.Nis.2015 21:49:42 via Website

V.Aleyküm Selam,
Şöyle bir rom önerebilirim buraya tıklayarak indirebilirsiniz.Orjinal 4.4.2 romdur.

— değiştirilme tarihi 12.Nis.2015 21:49:59

This is AndroidPIT

• Forum girişleri 17

12.Nis.2015 21:57:31 via Website

Selçuk A.

V.Aleyküm Selam,
Şöyle bir rom önerebilirim [buraya][1] tıklayarak indirebilirsiniz.

Stock rom istemiyorum tab3 icin seri olmasini istiyorum custom rom

• Forum girişleri 17

12.Nis.2015 22:04:27 via Website

Selçuk A.

[Buraya tıklayarak erişebilirsin.][1]Şuan custom istiyorsam en sağlıklısı Cyanogenmod serisidir,tabi ki yükleme esnasında ve yükleme sonrası cihazında oluşacak sorunlar yükleyene aittir.

nasıl kurucam fln ? bi video yokmu

• Forum girişleri 200

12.Nis.2015 22:04:51 via Website

Selçuk A.

[Buraya tıklayarak erişebilirsin.][1]Şuan custom istiyorsam en sağlıklısı Cyanogenmod serisidir,tabi ki yükleme esnasında ve yükleme sonrası cihazında oluşacak sorunlar yükleyene aittir.
[1]: https://www.androidfilehost.com/?w=files&flid=23788

Bende aynı tableti kullanıyorum. Cyanogenmod romun kamera hatası var. Ve altta bulunan 2 hoperlorden biri çalısmıyor onun dısında orjinal romdan kat kat daha iyi bana göre.

• Forum girişleri 17

12.Nis.2015 22:08:56 via Website

yiğit

Selçuk A.

Bende aynı tableti kullanıyorum. Cyanogenmod romun kamera hatası var. Ve altta bulunan 2 hoperlorden biri çalısmıyor onun dısında orjinal romdan kat kat daha iyi bana göre.

Yiğit abi sence hangi romu kullınıym önerin nedir ?

• Forum girişleri 17

12.Nis.2015 22:19:44 via Website

Selçuk A.

• [Buradan CWM dosyasını,][1]
  • [Buradan GAPPS dosyasını,][2]
  • [Buradan Odin v3.07 dosyasını][3] indirebilirsin.

İlk yükleyişiniz mi olacak Muhammed Bey karışıktır kolay değil gereken uyarıyı yapayım da anlatımı ona göre yapacağım.

s3 mini vardı çok rom attım cm serisini

• Forum girişleri 771

12.Nis.2015 22:21:03 via Website

Tablet olması hiçbir yükleme işlemini değiştirmiyor aynı yüklemeyi tablete yapacaksınız gereken dosya linklerini verdim ilk CWM dosyasını telefonunuza Odin programı ile kurun ardından rom klasörünü hafıza kartına atın ve yükleme işlemine geçin.

This is AndroidPIT

• Forum girişleri 200

13.Nis.2015 20:46:32 via Website

Muhammed Emin Şahin

yiğit

Selçuk A.

Nolekat olabilir 2.1 i dediğim gibi cynagonmod. Rockettab da güzel fakat rockettab elindeki romun hızlandırilmiş hali gibi bir şey daha bende çozemedim.hassan rom ben hiç denemedim fakat incelmelerinde pek fark yok gibi ama ayni deyil. Yanlıs hatırlamıyorsam dead rom vardı birde fakat ben onu kurmadim. Bu romlari denebilirsiniz. benim bildiğim romlar.

Devre dışı bırakılan hesap
  • Forum girişleri 102

26.Haz.2015 17:10:56 via Website

Model ne

• Forum girişleri 102

27.Haz.2015 16:24:41 via Website

yiğit

Muhammed Emin Şahin

yiğit

Selçuk A.

Nolekat olabilir 2.1 i dediğim gibi cynagonmod. Rockettab da güzel fakat rockettab elindeki romun hızlandırilmiş hali gibi bir şey daha bende çozemedim.hassan rom ben hiç denemedim fakat incelmelerinde pek fark yok gibi ama ayni deyil. Yanlıs hatırlamıyorsam dead rom vardı birde fakat ben onu kurmadim. Bu romlari denebilirsiniz. benim bildiğim romlar.

Dead romu uzun uğraşlar sonunda kurdumharika bir rom çok güzel ama ekran titriyordu orjinale geri dondum.

• Forum girişleri 102

28.Haz.2015 12:48:06 via Website

Selçuk A.

V.Aleyküm Selam,
Şöyle bir rom önerebilirim [buraya][1] tıklayarak indirebilirsiniz.Orjinal 4.4.2 romdur.

[1]: https://yadi.sk/d/7dYLi98-eRAqu

acaba bu rom türkiye romumudur ben indiriyorum elimde ingiltere var herhalde tablet açılmıyor download modda bekliyor bu dosyayı indiriyorum.