Ekran Sararması

• Cevaplar:32
  • Sticky değilCevaplananlar
  • Forum girişleri 771

21.Nis.2015 23:21:13 via Website

Ekran sararması ile yazılımı bir kefeye koyamıyorum :)

This is AndroidPIT

Devre dışı bırakılan hesap
  • Forum girişleri 87

22.Nis.2015 06:42:32 via Website

Orbay Boran

Baki Ç.

Orbay Boran

Baki Ç.

Orbay Boran

kesinlikle ekranda sorun var.

Bende öyle düşünüyorum. Garanti de yok nasıl yapacaksam artık. Neyse bir kaç yere göstereyim ne diyecekler.

muhtemelen ekran değişecektir.

Evet ekran değişecek deniliyor. Fakat piyasa da orijinal ekranı yok. Bu yüzden yapılamıyor. İlerlemez öyle durur en fazla gözünüze takılıp durur diyorlar. Ben de artık böyle kullanacağım. Ölene kadar yolu var. Olmadı fiyatı biraz düşerse S6 Edge alabilirim faturaya ek.

Mantıklı s6 edge candır :)

Kesinlikle :)

• Forum girişleri 87

22.Nis.2015 06:43:54 via Website

samil Altundal

Baki Ç.

Arkadaşlar sararma halen devam ediyor. Yok mu bilgisi olan ? Servise gönderdim donanımsal bir sorunu olmadığını söylediler. Sıfırladık geçti dediler ama hala var.

:) Allah islah etsin o servisi

Amin abi :)

• Forum girişleri 87

22.Nis.2015 06:45:33 via Website

Selçuk A.

Ekran sararması ile yazılımı bir kefeye koyamıyorum :)

Şansımızı denemiş olduk belki böyle olabilir diye. Aklımız da bir sorun kalmaması için. İdare etmeye çalışacağım böyle yapacak bir şey yok. :)

• Forum girişleri 771

22.Nis.2015 12:10:34 via Website

Yani size engel olmuyorsa şükredelim bu duruma hocam :)

This is AndroidPIT

• Forum girişleri 87

22.Nis.2015 12:53:36 via Website

Selçuk A.

Yani size engel olmuyorsa şükredelim bu duruma hocam :)

Valla S6 aldım bu sabah o yüzden o dertle hiç uğraşmıyorum :D

• Forum girişleri 2

23.Nis.2015 01:58:23 via Website

Benim note 2 nin de ekranında sararma var sanki saat widgeti ve klavyenin gölgesi gibi her ekranda var bu sarı gibi kahverengi gibi lekeler sorunu nedir nasıl çözülür ekran değişimi sartmi romla kernelle yada bbaşka çözümü yokmu

• Forum girişleri 87

23.Nis.2015 05:52:05 via Website

Luqat Microphone

Benim note 2 nin de ekranında sararma var sanki saat widgeti ve klavyenin gölgesi gibi her ekranda var bu sarı gibi kahverengi gibi lekeler sorunu nedir nasıl çözülür ekran değişimi sartmi romla kernelle yada bbaşka çözümü yokmu

Bendeki sorun da kahverengi leke falan yok ama direk sararma var. Servise gönderdim hiç bir şeyi yok dediler ama ilgilenmedikleri ortadaydı. Bulunduğum il de bir kaç teknik servise sordum ekranla alakalı olduğunu söylediler. Normal de telefon ısınmıyordu. Fakat soğuk bir ortam olduğun da azalıyordu. Sıcak ortam olduğunda ise artıyordu. Bunun dışında gece en kısık ayarda kullanıyordum ışığı. O zaman yine olmuyordu. Kısacası bence sorun tamamen ekran. İki ekran arasında sıvı var biliyorsunuz ki belki de o sıvı sorun çıkarıyordur. Yazılımsal olarak malesef çözümü yok. Aslında fotoğraf ekleyebilirseniz durumu daha iyi anlayabiliriz.

• Forum girişleri 598

23.Nis.2015 10:03:51 via App

s4 active ekrani ebay da bulabilirsinz rahatlikla. fiyat 110 tl civari bise olur

• Forum girişleri 87

23.Nis.2015 11:10:57 via Website

Ali A.

s4 active ekrani ebay da bulabilirsinz rahatlikla. fiyat 110 tl civari bise olur

O da aklıma geldi ama 1 aydan aşağı gelmiyor diye hatırlıyorum. Daha önce alışverişim olmuştu. Zaten değiştirdim telefonu gerek kalmadı artık. Yine de teşekkür ederim Ali bey.

• Forum girişleri 2

23.Nis.2015 12:47:19 via Website

Baki Ç.

Luqat Microphone

Bendeki sorun da kahverengi leke falan yok ama direk sararma var. Servise gönderdim hiç bir şeyi yok dediler ama ilgilenmedikleri ortadaydı. Bulunduğum il de bir kaç teknik servise sordum ekranla alakalı olduğunu söylediler. Normal de telefon ısınmıyordu. Fakat soğuk bir ortam olduğun da azalıyordu. Sıcak ortam olduğunda ise artıyordu. Bunun dışında gece en kısık ayarda kullanıyordum ışığı. O zaman yine olmuyordu. Kısacası bence sorun tamamen ekran. İki ekran arasında sıvı var biliyorsunuz ki belki de o sıvı sorun çıkarıyordur. Yazılımsal olarak malesef çözümü yok. Aslında fotoğraf ekleyebilirseniz durumu daha iyi anlayabiliriz.

teşekkürler ilginiz için en kısa sürede fotoğrafını çekip yükleyeceğim

• Forum girişleri 87

23.Nis.2015 13:32:29 via Website

Luqat Microphone

Baki Ç.

Luqat Microphone

teşekkürler ilginiz için en kısa sürede fotoğrafını çekip yükleyeceğim

Rica ederim. Tamam eklediğiniz de bir bakalım.

• Forum girişleri 1

26.Şub.2016 08:26:12 via Website

Bende de aynı sorun var Mıknatıslı telefon kilifindan kaynaklı kilifin kapagindaki mıknatıs ekranı etkiliyor kılıfı çıkardım fakat geçmedi olduğu gibi kaldı eget Mıknatıslı kılıf kullaniyorsaniz olabilir