Easy Task

• Cevaplar:8
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 4

14.Nis.2015 23:13:46 via Website

Beyler bayanlar yeni uygulamamız yayınlandı. Destek, görüş ve önerilerinizi bekliyoruz. Teşekkürler.
(ladies and gentlemen our new app has been published. support , ideas and suggestions welcome. thanx)

play.google.com/store/apps/details?id=com.quabitros.easytask

— değiştirilme tarihi 17.Nis.2015 20:22:11

• Forum girişleri 202

15.Nis.2015 00:04:10 via App

Merhaba öneri olarak : kisitli free bir versiyon lazim bu tip uygulamalara , tanımıyor insanlar bilmiyor programi

• Forum girişleri 771

15.Nis.2015 01:11:07 via Website

Uygulama yapımcısı siz misiniz İbrahim bey ?

This is AndroidPIT

• Forum girişleri 4

17.Nis.2015 10:38:59 via Website

haklısınız kısıtlı bir free versiyon şart. Evet yapımcısı benim Selçuk bey

• Forum girişleri 4

30.Nis.2015 18:57:36 via Website

samil Altundal

Merhaba öneri olarak : kisitli free bir versiyon lazim bu tip uygulamalara , tanımıyor insanlar bilmiyor programi

Tekrar merhabalar. Easy Task isimli uygulamızın free versionunu da yaptık. İnceleyip fikir vermenizi bekliyoruz. Çok teşekkürler

http://play.google.com/store/apps/details?id=com.quabitros.easytask.free

— değiştirilme tarihi 30.Nis.2015 18:58:44 moderatör tarafından

• Forum girişleri 87

30.Nis.2015 23:31:11 via Website

İbrahim Ender

samil Altundal

Tekrar merhabalar. Easy Task isimli uygulamızın free versionunu da yaptık. İnceleyip fikir vermenizi bekliyoruz. Çok teşekkürler

http://play.google.com/store/apps/details?id=com.quabitros.easytask.free

Uygulamayı şimdi denedim. Oldukça basit olmuş. Gözüme çarpan ilk şey reklamın konumu ve holo tasarım idi. Reklam bence aşağıda olmalı. Aksiyon tuşları ile arasına koymamalısınız. Holo tasarım ise iyice bayatladı, materyal olmalıydı. Ayrıca söylemek istiyorum neden böyle bir uygulama yazdınız? Onlarca kaliteli örneği olan bir sektöre girmek yürek ister diye düşünüyorum. Mesela Google Keep yerine neden bunu kullanmalıyım?

• Forum girişleri 202

01.May.2015 14:21:03 via App

Merhaba , arkadasin da dediği gibi alaninda amiral uygulamalar var bir fark olur diye düşündüm ama maalesef yok , örnek vermek gerekirse haber uygulamaları var nice ajanslar ama günün haberleri diye bir uygulama çıktı tamamen farklı , bu farki beklemistim