S4 Samsung Yazısı Gelip Gidiyor

• Cevaplar:10
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 3

15.Nis.2015 09:09:40 via Website

S4 cihazımda başlıkta belirttiğim gibi samsung galaxy s4 gt-9500 yazısı gelip gidiyor. 3 gün oldu hala düzelmedi yardımcı olursanız sevinirim

(garantisi bitti ve root yapmadım eğer güç tuşu ses açma tuşu ve home tuşuna basın dersenizde işe yaramıyor)

• Forum girişleri 771

15.Nis.2015 11:25:33 via Website

Yanlış anlamadıysam samsung yazısında kalıyor ve recovery moda geçemiyorsunuz o halde Download moda geçiyor mu dener misiniz. ( Ses kısma + Menü + Güç )

This is AndroidPIT

• Forum girişleri 1.784

15.Nis.2015 11:41:10 via Website

Berken Bayır

S4 cihazımda başlıkta belirttiğim gibi samsung galaxy s4 gt-9500 yazısı gelip gidiyor. 3 gün oldu hala düzelmedi yardımcı olursanız sevinirim

(garantisi bitti ve root yapmadım eğer güç tuşu ses açma tuşu ve home tuşuna basın dersenizde işe yaramıyor)

Telefonun bataryasini çıkartin ve vir saat sonra tekrar açmayı deneyin yada telefonu download moda alamaya deneyin

Facebook sayfamız : https://www.facebook.com/AndroidPIT.tr

Twitter adresimiz : https://twitter.com/tr_androidpit

This is Android, note joke.

• Forum girişleri 3

15.Nis.2015 18:25:29 via Website

Geçiyor ama devam etmek için ses arttırma tuşuna bas diyor basıyorum olmuyor

• Forum girişleri 3

16.Nis.2015 06:16:02 via Website

Yardimlariniz için teşekkür ederim
Dün telefonumu telefon tamiri yapan bi yere verdim güç tuşu sıkışmış yapıp verdiler

• Forum girişleri 1

08.Tem.2015 01:45:05 via Website

arkdaslar aynı sorun bendede vardı surekli yazı gelip res atıyordu sarzı takmaya basladıgımdan beri 2 gun ugrastım servise goturucektim sonra son bi deneme yaptım power ana tus ses tusa 4 5 kez ardarda 3-4 saniye bastım duzeldi sasırdım biraz birde bunu deneyin olmadı servis

• Forum girişleri 488

09.Tem.2015 12:26:02 via Website

Güç tuşu mu sıkışmış :) ilginç geldi :)

Rom'du, Root'tu uğraşmam, orjinal kullanırım. :)
Dertsiz başım tuzsuz aşım..