yabanci dizi hatirlatma bildirim ?

• Cevaplar:17
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 58

16.Nis.2015 09:54:57 via Website

selam arkadaşlar
çok şık yabancı dizi izleyen biriyim dizilerin hangi tarihte yayilacaği aklimda tutamiyorum bana dizilerin başlayacağı veya başladıği günü de bildirim ile hatirlatma gibi uygulama lazim eğer varsa yardimci olursaniz çok sevinirim;)

• Forum girişleri 1.784

16.Nis.2015 09:57:48 via Website

kerem e.

selam arkadaşlar
çok şık yabancı dizi izleyen biriyim dizilerin hangi tarihte yayilacaği aklimda tutamiyorum bana dizilerin başlayacağı veya başladıği günü de bildirim ile hatirlatma gibi uygulama lazim eğer varsa yardimci olursaniz çok sevinirim;)

dizi mag co sitesinde favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Facebook sayfamız : https://www.facebook.com/AndroidPIT.tr

Twitter adresimiz : https://twitter.com/tr_androidpit

This is Android, note joke.

• Forum girişleri 58

16.Nis.2015 10:12:43 via Website

Orbay Boran

kerem e.

selam arkadaşlar

dizi mag co sitesinde favorilerinize ekleyebilirsiniz.

sevmedim o siteyi aşırı reklamlara yönlendiriyor
dizibox/ dizilab da var mi ?

• Forum girişleri 159

16.Nis.2015 12:56:03 via App

orbay bey hd film izleme varmi play storda

• Forum girişleri 771

16.Nis.2015 13:03:50 via Website

Kardeşim dizibox yokken dizimag vardı,reklama katlanırsan güzeldir yani :D

This is AndroidPIT

• Forum girişleri 3

17.Nis.2015 06:40:09 via Website

kerem e.

selam arkadaşlar

Android için ben yıllardır Tv Show Favs uygulamasını kullanıyorum. Dizilerini ekledikten sonra trakt.tv ile eş zamanlı olabiliyor. Her bölüm için bildirim ayarlanabiliyor ama sanırım bildirim kısmı için ücretli versiyon almak gerekiyordu.

Bunun dışında Seriusguide isimli bir uygulama var. Hemen hemen aynı işleri yapıyor. Tabii bu uygulamalar dizilerin yayınlandığı ülkedeki başlama zamanlarını baz alıyor.

— değiştirilme tarihi 17.Nis.2015 06:41:16

• Forum girişleri 58

17.Nis.2015 10:56:41 via Website

Doğan Kelleci

kerem e.

selam arkadaşlar

Android için ben yıllardır Tv Show Favs uygulamasını kullanıyorum. Dizilerini ekledikten sonra trakt.tv ile eş zamanlı olabiliyor. Her bölüm için bildirim ayarlanabiliyor ama sanırım bildirim kısmı için ücretli versiyon almak gerekiyordu.

Bunun dışında Seriusguide isimli bir uygulama var. Hemen hemen aynı işleri yapıyor. Tabii bu uygulamalar dizilerin yayınlandığı ülkedeki ;)başlama zamanlarını baz alıyor.

doğan bey çok teşekkür ederim ikisinide indirdim gercekten harika iki uygulama😉

• Forum girişleri 3

17.Nis.2015 11:00:51 via Website

Rica ederim, işinizi görmesine sevindim. Ben de dizi hastasıyım, bu uygulamalar olmadan takip etmek imkansız. ;)

• Forum girişleri 3

17.Nis.2015 11:24:32 via Website

50'den fazla olunca buraya yazmak zor açıkçası.
Şöyle bir top 10 yazayım.
Boardwalk Empire
Game of Thorens
The Newsroom
House Of Cards
Suits
Justified
Dexter
Breaking Bad
Ray Donovan
Homeland
Hell on Wheels
Fargo
True Detective

Böyle uzuyor gidiyor liste.

• Forum girişleri 58

17.Nis.2015 11:45:22 via Website

Doğan Kelleci

50'den fazla olunca buraya yazmak zor açıkçası.
Şöyle bir top 10 yazayım.
Boardwalk Empire
Game of Thorens
The Newsroom
House Of Cards
Suits
Justified
Dexter
Breaking Bad
Ray Donovan
Homeland
Hell on Wheels
Fargo
True Detective

Böyle uzuyor gidiyor liste.

abi beni geçmişin 😆bukadar dizileri nasil izliyorsun ben haftada 5veya 6 dizi izliyorum anca:D senin yazdığın dizileri kontrol edip izleyecem😉

— değiştirilme tarihi 17.Nis.2015 12:48:12 moderatör tarafından

• Forum girişleri 3

17.Nis.2015 14:04:27 via Website

Adnroid Markette telif hakları sebebiyle bu tarz izleme uygulamalarına yer verilmiyor malesef. Uygulamamızla hala hizmet vermekteyiz, umarız istediğinizi bulmuş olursunuz. googleda "dizi x hd" diye aratırsanız bulursunuz uygulamamızı

• Forum girişleri 21

17.Nis.2015 19:03:58 via App

yabanci dizi demisken 1990larda trt de yayimlanan gorevimiz tehlike dizisini nette 4 senedir bulamadim ;) turkce tabi

• Forum girişleri 103

19.Nis.2015 11:24:35 via App

kerem e.

selam arkadaşlar

Series guide uygulamasını tavsiye ederim

• Forum girişleri 103

19.Nis.2015 11:26:20 via App

Diyarcan Bazin

kerem e.

selam arkadaşlar

Series guide uygulamasını tavsiye ederim

Zaten biri yazmış bakmamiştım yorumlara :D