s4 wifi sorunu bi bakarmısınız

• Cevaplar:6
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 30

20.Nis.2015 12:13:42 via Website

arkadaşlar twrp ile backup almıştım onu restore ettm fakat wifi açılmıyor tıklıyorum yeşıi olup hemen sönüyor internette araştırdım herkeste wifi sembolu yeşil silik oluyomuş bende hemen açılıp kapanıyor butona tıklıyorum daha tam yeşil olmadan kapanıyor çözüm nedir ?

• Forum girişleri 1.784

20.Nis.2015 12:37:09 via Website

Samet Yiğit

arkadaşlar twrp ile backup almıştım onu restore ettm fakat wifi açılmıyor tıklıyorum yeşıi olup hemen sönüyor internette araştırdım herkeste wifi sembolu yeşil silik oluyomuş bende hemen açılıp kapanıyor butona tıklıyorum daha tam yeşil olmadan kapanıyor çözüm nedir ?

çözüm için tıklayınız.

Facebook sayfamız : https://www.facebook.com/AndroidPIT.tr

Twitter adresimiz : https://twitter.com/tr_androidpit

This is Android, note joke.

• Forum girişleri 72

27.Nis.2015 22:42:22 via Website

Bazı custom romlada wifi veya kamera gibi sorunlar meydana gelebiliyor.Kurduğunuz romda sıkıntı var.Temiz bir stock rom öneririm.

• Forum girişleri 30

08.May.2015 16:42:46 via Website

Hocam napicam ben ? Sammobileden 4.4.2 lere baktm yok t-mobileymis yok black editionmus vodafoneymis felan anlamadim ciktm bende :/ hocam 4.4.2 saglam link atarmisiniz yada su wifi sorununa cozum bulalim WIFI SIFRE UNUTUYO DEGIL WIFI AÇILMIYOR. BASIYORUM BUTONA 1SN ICINDE HEMEN ACILIP KAPANIYOR COZUM ?

• Forum girişleri 109

08.May.2015 17:54:31 via App

Samet Yiğit

Hocam napicam ben ? Sammobileden 4.4.2 lere baktm yok t-mobileymis yok black editionmus vodafoneymis felan anlamadim ciktm bende :/ hocam 4.4.2 saglam link atarmisiniz yada su wifi sorununa cozum bulalim WIFI SIFRE UNUTUYO DEGIL WIFI AÇILMIYOR. BASIYORUM BUTONA 1SN ICINDE HEMEN ACILIP KAPANIYOR COZUM ?

cihazin modeli nedir?

• Forum girişleri 30

08.May.2015 18:04:42 via Website

Atakan Okur

Samet Yiğit

cihazin modeli nedir?

s4 i9505 az önce twrp ile aldıgım 4.4.2 yi restore ettim wifi açılmıyor wifiye basıyorum yanıyor hemen geri sönüyor silik değil 1sn içinde açılıp kapanıyor 2.si galeride resimler yüklenemiyor hatası alıyorum