Hata veriyor oturum açarken şöyle bi hata sunucu ile güvenilir bir bağlantı kurulamıyor

• Cevaplar:33
  • Sticky değilCevaplananlar
  • Forum girişleri 488

29.Nis.2015 15:50:10 via Website

Freedom aktifken kaldırdıysanız format attıysanız google hesabınıza bağlanamazsınız. Tekrar root atıp freedom yükleyin programın içinden Stop diyip uygulamayı durdurun öyle kaldırın. Google hesaplarınıza erişebilirsiniz. Şuan aktif olduğu için google hesabınıza bağlanmanız için tekrar uygulamayı yüklemeniz gerekiyor.

Rom'du, Root'tu uğraşmam, orjinal kullanırım. :)
Dertsiz başım tuzsuz aşım..

• Forum girişleri 1

29.Ağu.2015 02:54:26 via Website

Abi allah ne muradın varsa versin dediğin gibi yaptım oldu çok saol tam 3 4saattir bunla uğraşıyordum coooooooook saol abi

Devre dışı bırakılan hesap
  • Forum girişleri 40

29.Ağu.2015 11:34:25 via App

Vedat Kurtay

Merhaba arkadaşlar telefonum general mobile discovery. Frredom uygulamasını maalesef kullandım rootlu olarak ardından google play store hata verdi ve durduruldu dedi. Sonrasında hiç bişekilde google playa girmedi. Bende telefonu sıfırladım fakat yine aynı ve şuan telefonda açılmıyor artıkacil ne yapmam gerekiyor. Resetliyorum telefonu ilk adım olarak wifiye bağlanıyorum sonra play hesabına bağlan diyor ama yine bağlanmıyor ve telefon öylece boşuna kalıyor yani yine oturum açarken şöyle bi hata sunucu ile güvenilir bir bağlantı kurulamıyor hatası veriyor... ACİL TEŞEKKÜRLER.

ariayi burayi sifirlamaniza gerek yok. orbay beyin dedigini yapin ayni tel bendede var.

Devre dışı bırakılan hesap
  • Forum girişleri 40

29.Ağu.2015 11:35:18 via App

Vedat Kurtay

Çok doğru da hocam root ta attım yine aynı host silinemez diyor.

sag elinizi en soldan saga cekij acilan seceneklerden en assagi in root gezginini aktfilestir,

• Forum girişleri 2

25.Ara.2015 09:02:33 via Website

Arkadasim dediginiz her seyi harfi harfine yaptim yine de hosts silinemez diyor. Buna bir cozum yazin.Cihazim rootlu kingroot uygulamasiyla ve rooy izni de verdim rs es dosya yoneticisine ama hosts silinemez diyor hala. Acil cevapppp lutfennnnn.

• Forum girişleri 488

25.Ara.2015 09:33:29 via Website

Freedom u yükle , uygulamayı aç. Seçeneklerinden STOP yap. Bunu yaptığına emin ol. Sonra uygulmayı kaldır ve telefonunu yeniden başlat.

• Forum girişleri 2

25.Ara.2015 11:44:31 via Website

Abicim saol ama uygulamaya giterken engelleiyo ve google play hesabi acin diyo.(Uygulamaya root izni verdim.)hala acil cwvap lazim

— değiştirilme tarihi 25.Ara.2015 11:45:53

• Forum girişleri 488

25.Ara.2015 12:41:39 via Website

test amaçlı başka bir gmail hesabı aç,
ondan sonra freedom u yükle,
freedom aktifken diğer gmail hesabını aç,
sonra iki gmail hesabın aktifken bir google playde hesapların arasında geçmeye çalış dene,
Sonra Freedom'u stop yapıp kaldır, ondan sonra telefonu yeniden başlat.

Bu şekilde bi dener misin?

• Forum girişleri 1

19.Oca.2016 17:04:05 via Website

Root Explorer indir( Es dosya root izni kabul etmez kullanmayın ) içeriden system /etc host klasör ünü bulup kaldırın bu sefer kaldirabileceksiniz
Google play a tekrar giriş yapmayı deneyin
eğer olmazsa freedom indirip stop diyin sonra google Play e girmeye çalışın
Olmazsa freedom u stoplayip telefonu sifirlayin olmazsa / Allah rahmet eylesin telefon tuğla oldu ..

— değiştirilme tarihi 19.Oca.2016 17:09:20

• Forum girişleri 1

11.Nis.2016 17:05:00 via Website

Hocam dediğinin aynısını yaptım. Hosts'u sildim fakat halen aynı hatayı veriyor. (Freedom falan kurmadım)

• Forum girişleri 1

12.Nis.2016 17:50:40 via Website

Arkadaşlar ben Google Play'den program indirmediği için fabrika ayarlarına döndürdüm dün tableti. Tekrar açıldığında "Sunucu ile güvenli bir bağlantı kurulamıyor" diye hata uyarısı aldım Google Play'e girmeye çalıştığımda. Defalarca girmeyi denedim ama olmadı. Sonra önbelleği ve verileri temizle dedim Google Play için ama yine sonuç aynı. Daha sonra tableti rootlayıp system, etc içindeki "hosts" dosyasını sildim yine olmadı. Sonra da tabletin sitesinden tabletin orjinal rom'unu buldum ve formatladım tableti. Ama şimdi yine aynı, değişen hiçbir şey yok. Saat tarih ayarı da doğru ama girmiyor. Yeni bir google hesabı oluşturdum internet sitesinden. O üyelikle girmeye çalıştım yine girmiyor. Freedom falan da kullanmadım hiç daha önce, çok program indirip sildim ama. Ondan mı oldu ki?? Ve başka ne yapabilirim bu sorunu düzeltmek için? İnternete giriyor Google Chrome'dan ama Play Store'a girmiyor. Lütfen yardım.