Samsung Galaxy S5 — S5 Mini hakkinda fikirlerinizi rica ediyorum

• Cevaplar:21
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 202

22.Nis.2015 11:46:37 via App

Merhaba şu an note 2 kullanıyorum düne kadar tüm işlerimi bu telefon ile yapıyordum su an işlerimi tablet ile yapiyorum , ufak bir cihaz almak istiyorum , s5 mini bana mantikli geliyor , ne dersiniz kronik bir sorun var mıdır ? Note 2 de oyun filan zaten hiç oyanmiyorum s peni de nadir kullanıyorum benim için ekran di önemli olan .Şu an ekran büyüklüğü önemli degil tak tersi daha küçük bir ekran istiyorum fikirleriniz benim için önemlidir

• Forum girişleri 771

22.Nis.2015 12:07:44 via Website

S5 mini güzel telefon,işini görebilecektir ben tablete karşı fobim olduğundan telefonunda işini görmeli gerektiğini düşünüyorum Şamil bey :)

This is AndroidPIT

• Forum girişleri 1.784

22.Nis.2015 19:26:07 via App

Samil bey S5 mini neden almayın hala lollpop almadı ayrıca hiç bir telefonun mini modelini almayın yazılım desteği konusunda berbat. Ayrıca telefonda ısınma sorunu var ikinci birşey telefonun orijinal stock romu yok :) yani siz HQ alıyorsunuz ama basına birsey gelirse H kurmak zorundasınız kies abi bile H kuruyor sorunlu bir cihaz tavsiye etmem

Facebook sayfamız : https://www.facebook.com/AndroidPIT.tr

Twitter adresimiz : https://twitter.com/tr_androidpit

This is Android, note joke.

• Forum girişleri 109

22.Nis.2015 19:54:40 via Website

Sakin alma eger aklin varsa almazsin yazilim konusu berbat 1 haftadir yazilim arimiyorum yok ortada arkadaslarda sahit burda

• Forum girişleri 202

22.Nis.2015 20:29:36 via App

ne alalım o zaman 1000 TL küçük bir ekran li ( htc one m 8 mini 2 var birde ne dersiniz )

— değiştirilme tarihi 22.Nis.2015 20:30:20

• Forum girişleri 1.784

22.Nis.2015 20:40:34 via App

ya ne garantisi hocam adamlar canavar gibi telefon çıkarmış diyelim ki garantilik bir durum oldu gönder yapamazlarsa yeni cihaz alırsın bunun artısını dusun bence? HTC işlemci konusunda yani ısınma konusunda sorunlu hala bile 44 C ısınıyorsa yaklaşma derim

• Forum girişleri 202

22.Nis.2015 21:01:42 via App

abi nereye göndereceğim türkiyede bildiğim kadarı ile muhattap ın yok , önce Türkiye ayağını yapsınlar , bu da onların kabahati istanbula bir servis bir bayii acmak zor olmamali , olaya ben o açıdan bakıyorum , samsungun sakaryada servisi var , garanti kapsaminda başına eksiyorsun 1 saatte ücretsiz hallediyorlar , htc one m 8 mini 2 alcem ben :) sense neymiş bakalim bir hem meuzi büyük ekran bildiğim kadari ile

• Forum girişleri 144

22.Nis.2015 21:17:42 via App

samil Altundal

abi nereye göndereceğim türkiyede bildiğim kadarı ile muhattap ın yok , önce Türkiye ayağını yapsınlar , bu da onların kabahati istanbula bir servis bir bayii acmak zor olmamali , olaya ben o açıdan bakıyorum , samsungun sakaryada servisi var , garanti kapsaminda başına eksiyorsun 1 saatte ücretsiz hallediyorlar , htc one m 8 mini 2 alcem ben :) sense neymiş bakalim bir hem meuzi büyük ekran bildiğim kadari ile

Digitalmarket.com getirip satıyor hocam garantisi de bizde diyorlar ve malesef teknosa bimeks vatan gold gibi yerlerde satilmayacak :) en azından yüz yüze konuşabileceğin birisi olurdu ama buna da şükür :) bu arada kullanıcılar da gayet memnunlar telefondan :) ayrica gm üzerinden gidersek muhattabin var diye de bir sey oldugu yok servis konusundaki başarısını( ! ) herkes biliyor. Ha son zamanlarda düzeldi deniliyor ama ne kadar düzeldi bilmiyorum :) Ayrıca amiral gemisi dedikeri telefona diger markalar lolipop dagitirken gm kitkati yeni verdi. Oysa Meizu ilk güncellemesini aldı :) ki BENCE servis konusunda da bi sıkıntı çıkmayacaktır.
Son olarak hiçbir cihazın mini modelini çoğu kişinin dediği gibi ben de tavsiye etmiyorum :)

Hayırlı olsun şimdiden htc'n :D

— değiştirilme tarihi 22.Nis.2015 21:18:36

• Forum girişleri 202

22.Nis.2015 23:16:47 via App

uzun zamandan beri telefon almıyordum , haket zormuş bu işler :) şu an kullandigim note 2 yi amiral gemisi diye aldim hiç yari yolda birakmadi ve hiç araştırma yapmamistim insan arastirdikca işin içinden çıkamıyor tam model buluyorsun bütçenin üzerinde bütçeye göre buluyorsun olumsuz yönde yorumlar var ,

• Forum girişleri 202

22.Nis.2015 23:31:05 via App

cepten giriyorum :) tamamdır

— değiştirilme tarihi 22.Nis.2015 23:49:04 moderatör tarafından

• Forum girişleri 38

23.Nis.2015 12:38:41 via Website

Orbay Boran

Samil bey S5 mini neden almayın hala lollpop almadı ayrıca hiç bir telefonun mini modelini almayın yazılım desteği konusunda berbat. Ayrıca telefonda ısınma sorunu var ikinci birşey telefonun orijinal stock romu yok :) yani siz HQ alıyorsunuz ama basına birsey gelirse H kurmak zorundasınız kies abi bile H kuruyor sorunlu bir cihaz tavsiye etmem

Orbay bey herkez bir şekilde almış olduğu ürünü metheder yorumunuz biraz garibime gitti; çünkü siz bir mod olarak cihazın hangi şartlarda kullanılacağı biçimi önemlidir eğer siz çok kurcalarım onu bunu yükler değişik yazılımsal kombinasyonda kullanacaksanız tabi bazı model ve markalar buna izin vermez yada sınırlıdır, burda yukardıda bahsettiğim gibi ne şekilde kullanılacak o önemli ....kişiler tavsiye beklerken bunu göz önüne almanız gerekir sanırım.
Bu cihazda bendede var yukarıda bahsettiğiniz ısınma sorunu vs. yok stabilde çalışmakta bu benim için önemli, zaten yazılımsal oynayacağım telefon almak istese idim araştırıp ona göre cihaz temin ederdim..cihaz tavsiye isteyenlere ihtiyacına göre yorum belirtmeniz doğru olacaktır sanırım.

İyi çalışmalar..

— değiştirilme tarihi 23.Nis.2015 12:39:21

• Forum girişleri 1.784

23.Nis.2015 19:03:19 via Website

Osman GÜRLER

Orbay Boran

Orbay bey herkez bir şekilde almış olduğu ürünü metheder yorumunuz biraz garibime gitti; çünkü siz bir mod olarak cihazın hangi şartlarda kullanılacağı biçimi önemlidir eğer siz çok kurcalarım onu bunu yükler değişik yazılımsal kombinasyonda kullanacaksanız tabi bazı model ve markalar buna izin vermez yada sınırlıdır, burda yukardıda bahsettiğim gibi ne şekilde kullanılacak o önemli ....kişiler tavsiye beklerken bunu göz önüne almanız gerekir sanırım.
Bu cihazda bendede var yukarıda bahsettiğiniz ısınma sorunu vs. yok stabilde çalışmakta bu benim için önemli, zaten yazılımsal oynayacağım telefon almak istese idim araştırıp ona göre cihaz temin ederdim..cihaz tavsiye isteyenlere ihtiyacına göre yorum belirtmeniz doğru olacaktır sanırım.

İyi çalışmalar..

Samil beyi tanıdığım için zaten bu tarz bir yorumda bulundum. İlleri ki dönemlerde rom kurmak isteyecektir. :) Kullanım amacı tabi ki çok önemli ama en basit örneğini S4 minide gördük. Türkiye'de satılan S4 mini modeli hala 4.2.2'de sizce mantıklı mı? Abisi 5.0.1 alırken hala o 4.2.2de kalması can sıkıcı.

• Forum girişleri 771

23.Nis.2015 19:17:39 via App

Samsung yetkililerine sorsan bizim öyle bir telefonumuz mu vardı derler :)

This is AndroidPIT