Chrome reklam?

• Cevaplar:9
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 58

22.Nis.2015 18:06:28 via Website

Arkadaşlar pcde apk indirirken virüs bulaştı Chrome başka sayfalar açıyor başka porgram calistirmaya çalışıyor bu lanet reklami nasil kaldirabilrim yardimci olursaniZ sevinirim.

• Forum girişleri 87

22.Nis.2015 18:33:07 via Website

Chrome'da tanımadığın tüm eklentileri kaldır. Önde gelen bir antivirüs programı ile bilgisayarını tarat. Chrome'un başlangıç kısayoluna (görev çubuğunda tıkladığın yer) sağ tıklayıp ardından oradaki Google Chrome'a da sağ tıklayıp özelliklerden kısayol hedefinin sonunda link olup olmadığına bak. Link varsa sil. Ayrıca virüs hakkında daha fazla ayrıntı paylaşırsan daha fazla yardımcı olabilirim. Mesela hangi sayfayı açıyor ve çalıştırdığı programlar ne?

• Forum girişleri 58

22.Nis.2015 18:43:17 via Website

hedef yerınde bu yazıyor
"C:\Program Files (x86)\Google\Chrome\Application\chrome.exe
chrome arama motorunde netmahal yazıyor ve crossbrowse sayfa acıyor ınternet explore de kendı kendıne reklamları acıyor ?

• Forum girişleri 442

22.Nis.2015 18:56:17 via App

bu netmahal iletinden ne yaptıysam kurtulamadım tum eklentılerı kaldırdım chrumu defalarca sılıp yukledım 2 farklı virus programıyla tarama yaptım eklenti kaldıran programla tarama yaptım en son careyı kurtamada buldum eski bi tarihe aldım pc yi bence sende oyle yap .

Android Candır

• Forum girişleri 58

22.Nis.2015 19:16:44 via Website

eset porgramı ındırdım 124 tehdıt bulundu dedı pc tekrardan baslatım düzeldi tşk ederim arkadaslar yardımıcnız için

• Forum girişleri 58

22.Nis.2015 19:19:34 via Website

ya oyun için apk indirdim bu hale geldi zaten kardeşim pc format atmıştı hersey apk ile oldu