Yardımınızı bekliyorum

• Cevaplar:5
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 3

22.Nis.2015 18:52:28 via Website

Öncelikle merhabaa! On gün kadar önce s4 minim rahmetli oldu. Ben de yeni telefon arayışlarına giriştim. 2,500e kadar bütçem var ama yine de daha uygun olsa daha iyi olur :D Xperia Z3, samsung s6 şuan aklımda olanlar. Çok düşürüyorum, öncekini tuvalete bile düşürmüştüm. Yani hem dayanıklı, hızlı ve özellikle iyi kamerası olan bi telefon istiyorum. Fazla oyun oynamıyorum falan ama yine de iyi bi şey olsun istiyorum. Önerileriniz neler, sizce ne almalıyım. Bu arada z3 ve z3 compact ın arasında çok fark var mı? Pek iyi değilim bu konularda. Öneride bulunabilirseniz çok mutlu olurum.

• Forum girişleri 3

22.Nis.2015 19:01:15 via Website

Not: Selfie önemli. :D

— değiştirilme tarihi 22.Nis.2015 19:02:31

• Forum girişleri 1.784

22.Nis.2015 19:03:19 via App

Yaren Bekdemir

Ekranı falan büyük olduğu için ve samsunga pek güvenemediğim için korkuyorum açıkcası biraz :/

ben bir senedir note 3 kullanıyorum ve telefon oldukça kaliteli hem telefon büyük değil diğerleri küçük :) Samsung tercih etmiyorum diyorsanız bende Sony tavsiye etmiyorum sebebi ise tasarımları hepsi aynı dilerseniz bekleyin 28 nisanda LG G4 cikacak onu alırsınız

Facebook sayfamız : https://www.facebook.com/AndroidPIT.tr

Twitter adresimiz : https://twitter.com/tr_androidpit

This is Android, note joke.

• Forum girişleri 3

22.Nis.2015 19:04:42 via Website

Orbay Boran

Yaren Bekdemir

Ekranı falan büyük olduğu için ve samsunga pek güvenemediğim için korkuyorum açıkcası biraz :/

ben bir senedir note 3 kullanıyorum ve telefon oldukça kaliteli hem telefon büyük değil diğerleri küçük :) Samsung tercih etmiyorum diyorsanız bende Sony tavsiye etmiyorum sebebi ise tasarımları hepsi aynı dilerseniz bekleyin 28 nisanda LG G4 cikacak onu alırsınız

Tasarımı o kadar önemli değil aslında. Benim için ön ve arka kamera ayrıca internet hızı önemli sadece :D Teşekkür ederim, G4 ü inceleyeceğim