m8 ws g3(32bg)

• Cevaplar:12
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 442

22.Nis.2015 19:53:52 via Website

iyi forumlar
yeni bi cihaz alıcam ve 2 şık arasında kaldım fikir almak istiyorum.
iki cihazın eksık ve artılarının farkındayım normal şartlarda htc m8 daha ağır basmakta.
bugun teknoloji sitelerınde fıyatlara bakarken g3 32gb rom 3 gb ram li versiyonunu 1499 tl ye gördüm m8 ise 1900 tl civarında tasarım cok onemli ses cıkısı cok onemlı ama 2 gb ram su an için sıkıntı olmasada yakın bi tarıhte yetersiz olacaktır.g3 ün en eksik yanı ise 2k ekran-işlemci farkı bi kaç kez deneme fırsatım oldu cok akıcı deıl oyunlarda.
arayuze gelince sesnse arayuzu cok cok stabil lg nın arayuzu sade şu an lg g3 bi adım onde GOLD TEK. UZM. g3 32 gb herhangi bi renk için özel bi fiyat verir ise hemen şu an alabilirim.
iki cihaz arasında farklı fıkırlerı olan arkadaşlardan yorum beklıyorum tekrar iyi forumlar.

Android Candır

• Forum girişleri 598

22.Nis.2015 20:15:42 via App

ersun şenturk

iyi forumlar
yeni bi cihaz alıcam ve 2 şık arasında kaldım fikir almak istiyorum.
iki cihazın eksık ve artılarının farkındayım normal şartlarda htc m8 daha ağır basmakta.
bugun teknoloji sitelerınde fıyatlara bakarken g3 32gb rom 3 gb ram li versiyonunu 1499 tl ye gördüm m8 ise 1900 tl civarında tasarım cok onemli ses cıkısı cok onemlı ama 2 gb ram su an için sıkıntı olmasada yakın bi tarıhte yetersiz olacaktır.g3 ün en eksik yanı ise 2k ekran-işlemci farkı bi kaç kez deneme fırsatım oldu cok akıcı deıl oyunlarda.
arayuze gelince sesnse arayuzu cok cok stabil lg nın arayuzu sade şu an lg g3 bi adım onde GOLD TEK. UZM. g3 32 gb herhangi bi renk için özel bi fiyat verir ise hemen şu an alabilirim.
iki cihaz arasında farklı fıkırlerı olan arkadaşlardan yorum beklıyorum tekrar iyi forumlar.

Kardeşim 2gb ram sense arayuzunde hicbir olumsuzluk yaratmiyor ben kullaniyorum 1gb bos ram var. dolu bir uyg. alanina sahip oldugum halde

• Forum girişleri 442

22.Nis.2015 20:20:31 via Website

ali gold tek uzmanı iyi bi fiyat verir ise alırım bu arada senın tekrar burda gormek guzel uzun zamandır goremıyodum senı forumda

Android Candır

• Forum girişleri 442

22.Nis.2015 20:24:16 via Website

orbay bu iki cihaz hakkında senin fıkrını alabılırmıyım ufakta olsa kararsızım hala

Android Candır

• Forum girişleri 1.784

22.Nis.2015 20:38:18 via App

açıkcası ben her iki ürünü de tavsiye etmiyorum sebebi ise aşırı ısınmaları ayrıca LG G3 şarj konusunda cok cüretkar çabuk sarjı bitiyor diyebilirim. etrafımda LG G3 kullananların genel şikayeti bu. hatta keske LG G2 alsaydım diye yandıklarını bilirim HTC konusuna gelince HTC Tasarımsal olarak bütün modelleri hemen hemen aynı diyebilirim kamera sorunları oldukça ön planda. hangi cihazı tavsiye ediyorsun dersen buyuk ekran seviyorsan bir ay daha bekle note 4 al derim ısınma sorunu yok ayrıca lollipop güncellemesi de aldı. kamera konusunda çok başarılı. bataryası yeterli düzeyde 3 gb ram ve S pende artısı

Facebook sayfamız : https://www.facebook.com/AndroidPIT.tr

Twitter adresimiz : https://twitter.com/tr_androidpit

This is Android, note joke.

• Forum girişleri 442

22.Nis.2015 20:47:45 via Website

Orbay Boran

açıkcası ben her iki ürünü de tavsiye etmiyorum sebebi ise aşırı ısınmaları ayrıca LG G3 şarj konusunda cok cüretkar çabuk sarjı bitiyor diyebilirim. etrafımda LG G3 kullananların genel şikayeti bu. hatta keske LG G2 alsaydım diye yandıklarını bilirim HTC konusuna gelince HTC Tasarımsal olarak bütün modelleri hemen hemen aynı diyebilirim kamera sorunları oldukça ön planda. hangi cihazı tavsiye ediyorsun dersen buyuk ekran seviyorsan bir ay daha bekle note 4 al derim ısınma sorunu yok ayrıca lollipop güncellemesi de aldı. kamera konusunda çok başarılı. bataryası yeterli düzeyde 3 gb ram ve S pende artısı

samsung note 4 cok basarılı ama buyuk benım için maksimum ekran boyutu 5 veya 5,5 inc
isinma konusuna gelince lg 3 daha fazla isiniyor m8 kabul edılebılır ama onunda eksı yanı kamera ve ram cok kararsız kaldım
2 bin tl butcem var farklı bi cihaz aklıma gelmıyor
farklı dusuncesı olan varsa yazsın. ayrıca gold tek. uzm. özel mesaj gonderdim donus yapar insallah

— değiştirilme tarihi 22.Nis.2015 20:48:32

Android Candır

• Forum girişleri 598

23.Nis.2015 09:55:39 via App

aynen kardeşim öyle oldu. aslina bakarsan son zamanlar da acilan abuk subuk forum konularindan dolayi yorumsuz kaldim bircok seye. Orbayin dedigi gibi evet isiniyor her telefon gibi m8 ama aluminyum kasa oldgu icij cok daha cabuk isiniyor fakat soyle bir artisi var telefonu birak 1-2dk icinde buz gibi oluyor .d vala bana kalirsa sense arayuzunu tat pisman olmazsin akiyor telefon :)

• Forum girişleri 442

23.Nis.2015 10:49:23 via App

one x kulandim senseden bende cok memnun kaldim gold tek. uzm. ozel mesaj attim donerse heran m8 alabilirim donmezse yarin nolmal fiyatindan alicam 1849 tl fiyat fena deil

— değiştirilme tarihi 23.Nis.2015 10:50:44

Android Candır

• Forum girişleri 1.784

23.Nis.2015 19:06:20 via Website

ersun şenturk

one x kulandim senseden bende cok memnun kaldim gold tek. uzm. ozel mesaj attim donerse heran m8 alabilirim donmezse yarin nolmal fiyatindan alicam 1849 tl fiyat fena deil

Muhtemelen cevap vereceklerdir. Bugun biliyorsunuz ki tatil yarın dönüş sağlayacaklarını düşünüyorum.

Facebook sayfamız : https://www.facebook.com/AndroidPIT.tr

Twitter adresimiz : https://twitter.com/tr_androidpit

This is Android, note joke.

• Forum girişleri 442

23.Nis.2015 20:39:17 via App

Orbay Boran

ersun şenturk

Muhtemelen cevap vereceklerdir. Bugun biliyorsunuz ki tatil yarın dönüş sağlayacaklarını düşünüyorum.

beklemedeyim :)

Android Candır