yeter artık !

• Cevaplar:15
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 36

27.Nis.2015 11:17:32 via Website

Merhaba s4 GT-I9500 kulanıcısıyım hala guncelleme gelmedı root ta atmak ıstemıyorum nezaman gelır dagıtıldı dıyor ama benımkını es mi geçtı :(

Devre dışı bırakılan hesap
  • Mod
  • Forum girişleri 162

27.Nis.2015 11:21:12 via Website

Merhaba

Onur bey Samsung güncelleme manıtğı biraz farklı ülke iççinde dahi farklı zamanlarda olabiliyor.

Telefonunuz Tr cihaz mı acaba?

İnternet bağımlısı olduğumu söylüyorlar, çokta Wi-Fi.

• Forum girişleri 36

27.Nis.2015 12:15:33 via Website

ahmet fatih y.

Merhaba

Onur bey Samsung güncelleme manıtğı biraz farklı ülke iççinde dahi farklı zamanlarda olabiliyor.

SORDUNUZ GERISI YOK :D

• Mod
  • Forum girişleri 162

27.Nis.2015 12:23:52 via Website

Onur Kahveci

ahmet fatih y.

Merhaba

Onur bey dediğim gibi Türkiyeye güncelleme geldiği zaman aynı anda tüm cihazlara gönderilmiyor. Biraz beklemek zorundasınız ya da root atıp çeşitli romlar yükleyebilirsiniz

• Forum girişleri 36

27.Nis.2015 12:32:44 via Website

ahmet fatih y.

Onur Kahveci

ahmet fatih y.

Merhaba

Onur bey dediğim gibi Türkiyeye güncelleme geldiği zaman aynı anda tüm cihazlara gönderilmiyor. Biraz beklemek zorundasınız ya da root atıp çeşitli romlar yükleyebilirsiniz

Anlasıldı ozaman daha beklıcez ağustos gibi gelir sanırım neyse bılgıler ıcın tesekkur ederım root atmayı bılmıyorum yanlıs yapıp telefonu rıske atmıyım :)

• Mod
  • Forum girişleri 162

27.Nis.2015 12:55:03 via Website

Onur Kahveci

ahmet fatih y.

Onur Kahveci

ahmet fatih y.

Merhaba

Anlasıldı ozaman daha beklıcez ağustos gibi gelir sanırım neyse bılgıler ıcın tesekkur ederım root atmayı bılmıyorum yanlıs yapıp telefonu rıske atmıyım :)

Forumda S4 root atma rehberimiz mevcut.

İyi forumlar.

• Forum girişleri 771

27.Nis.2015 12:59:02 via App

Ota güncellemesi gelmediyse kendiniz rom yükleyebilirsiniz root atmadan orjinal stock olan bir rom atılabilir.

This is AndroidPIT

• Forum girişleri 87

27.Nis.2015 13:58:51 via Website

OTA güncellemeleri aşamalı olarak dağıtılırlar. O yüzden gecikebilir.

— değiştirilme tarihi 27.Nis.2015 14:00:31

• Forum girişleri 36

27.Nis.2015 14:52:20 via Website

Selçuk A.

Ota güncellemesi gelmediyse kendiniz rom yükleyebilirsiniz root atmadan orjinal stock olan bir rom atılabilir.

rom atmayı bılmıyorum sorun o :D yanı yanlıslıkla bıyer atlarım falan gıder telefon

• Forum girişleri 36

27.Nis.2015 14:52:52 via Website

acaba bı telefoncuya gotursem bana nekadara patlar =??

• Forum girişleri 87

27.Nis.2015 14:56:35 via Website

Onur Kahveci

Bence sadece bekleyin bir şey yapmayın. Rom atmanın da riskleri var ve tecrübeniz yoksa hiç o işe bulaşmayın.

• Forum girişleri 36

27.Nis.2015 15:05:32 via Website

Kutsan K.

Onur Kahveci

Bence sadece bekleyin bir şey yapmayın. Rom atmanın da riskleri var ve tecrübeniz yoksa hiç o işe bulaşmayın.

rıskını bıldııgm ııcn atmak ıstemıyorum telefoncuya attırmak ıstıyorum o bakmdan fıyat lazım :)

• Forum girişleri 87

27.Nis.2015 15:07:35 via Website

Onur Kahveci

Kutsan K.

Onur Kahveci

rıskını bıldııgm ııcn atmak ıstemıyorum telefoncuya attırmak ıstıyorum o bakmdan fıyat lazım :)

Garantisi varsa gidebileceğini de göz önünde bulundurmalısınız. Rom ve root'u telefoncuya attırmanıza gerek yok. Şu an bulunduğunuz sitede bununla ilgili bir sürü rehber mevcut. Hepsi de herkesin anlayabileceği dilde yazıldı.

• Forum girişleri 36

27.Nis.2015 15:16:43 via Website

tamamdır bı bakarım bırazdan tesekkur ederım hersey ıcın saolun

• Forum girişleri 72

27.Nis.2015 22:32:53 via Website

Henüz Türkiye için gelmedi.İsterseniz sitemizden Rusya veya Suudi Arabistan romlarını kurabilirsiniz.