Galaxy S6

• Cevaplar:12
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 6

29.Nis.2015 23:00:20 via Website

arkadaşlar galaxy s6 32 gb telefon aldım fakat boş dururken bile çok ısınıyor elimi yakarcasına. whatsapp ta takılırken bile 50 cpu z ye göre 50 dereceyi geçtiği oldu. acaba bu sadece bende mi var yoksa hepsi böyle mi ? incelemelerde ısınmadığı yazıyor kafam karıştı ??

• Forum girişleri 87

29.Nis.2015 23:22:46 via App

İşlemcinin üstünde elini koyunca sıcaklığı hissediyorsan bir servise götür derim. Normal değil çünkü.

• Forum girişleri 1.784

29.Nis.2015 23:41:00 via Website

Burak Gece

arkadaşlar galaxy s6 32 gb telefon aldım fakat boş dururken bile çok ısınıyor elimi yakarcasına. whatsapp ta takılırken bile 50 cpu z ye göre 50 dereceyi geçtiği oldu. acaba bu sadece bende mi var yoksa hepsi böyle mi ? incelemelerde ısınmadığı yazıyor kafam karıştı ??

Evet bu bazı S6 modellerinde mevcut

Facebook sayfamız : https://www.facebook.com/AndroidPIT.tr

Twitter adresimiz : https://twitter.com/tr_androidpit

This is Android, note joke.

• Forum girişleri 6

29.Nis.2015 23:42:18 via Website

Orbay Boran

Burak Gece

Evet bu bazı S6 modellerinde mevcut

Ne yapmalıyım ? daha yeni aldım telefonu garantiye mi göndermem gerekli ?

Devre dışı bırakılan hesap
  • Forum girişleri 87

30.Nis.2015 05:59:35 via Website

Burak Gece

Bende S6 kullanıyorum ama söylediğiniz şekilde bir problem yaşamadım. Sadece yoğun kullanımda sim kartın orası biraz ısınıyor sonra geçiyor. Kutsan ve Orbay bey in dediği gibi servise göndermeniz iyi olur.

• Forum girişleri 488

30.Nis.2015 09:00:39 via Website

Servise götür derim kardeş, bende de s6 var yoğun kullanımda dahi ısınmıyor. Hatta cihazın aşırı derecede endişe vericek bir şekilde ısındığınıda hiç hissetmedim. :)

Rom'du, Root'tu uğraşmam, orjinal kullanırım. :)
Dertsiz başım tuzsuz aşım..

• Forum girişleri 1.784

30.Nis.2015 15:42:29 via Website

Muhlis Soysal

Servise götür derim kardeş, bende de s6 var yoğun kullanımda dahi ısınmıyor. Hatta cihazın aşırı derecede endişe vericek bir şekilde ısındığınıda hiç hissetmedim. :)

Ben teşhir ürününün ısındığını gördüm. bence siz bi gönderin

Facebook sayfamız : https://www.facebook.com/AndroidPIT.tr

Twitter adresimiz : https://twitter.com/tr_androidpit

This is Android, note joke.

• Forum girişleri 488

30.Nis.2015 16:11:19 via Website

Orbay Boran

Muhlis Soysal

Ben teşhir ürününün ısındığını gördüm. bence siz bi gönderin

Benimki ısınmadı ama bir test yapıcam. Zorliycam. :)

• Forum girişleri 488

30.Nis.2015 16:48:31 via Website

yarım saatlik 5V pc çıkışından şarzda normal kullanım (whatsapp, kamera, instagram vs.) batarya sıcaklığı 28 derecelerde.

• Forum girişleri 6

30.Nis.2015 22:21:49 via Website

Burak Gece

User uploaded photo

telefonun en iyi hali bu normal değil mi ? normal kullanımda işlemci sıcaklığı 52 batarya sıcaklığı da 34 civarı oluyor.

Devre dışı bırakılan hesap
  • Forum girişleri 87

01.May.2015 06:18:47 via Website

Bence fazla Burak bey. Bendeki hali batarya ve max yazan bölüm 22-22,5 derece falan. Exynos ise 36-37-38 bu değerler de değişiyor. Mesela uzun bir süre kullanımın ardından telefonu bir yere bırakıp 1 dk beklesem tekrar elime aldığımda belli bir soğuklukta oluyor. Isı konusunda fazla bilgiye sahip değilim. Lakin telefonun durduğu yerde ısınması hele de elinize aldığınız zaman bunu çok iyi hissetmeniz normal değil diye düşünüyorum.

— değiştirilme tarihi 01.May.2015 08:08:12

• Forum girişleri 488

04.May.2015 08:20:49 via Website

Baki Ç.

Bence fazla Burak bey. Bendeki hali batarya ve max yazan bölüm 22-22,5 derece falan. Exynos ise 36-37-38 bu değerler de değişiyor. Mesela uzun bir süre kullanımın ardından telefonu bir yere bırakıp 1 dk beklesem tekrar elime aldığımda belli bir soğuklukta oluyor. Isı konusunda fazla bilgiye sahip değilim. Lakin telefonun durduğu yerde ısınması hele de elinize aldığınız zaman bunu çok iyi hissetmeniz normal değil diye düşünüyorum.

Katılıyorum Baki arkadaşa, yüksek ihtimal yüklediğin bir uygulama hatalı çalışıp sistemi çok yoruyordur yada değilse servise ver :)