Beklenen Uygulama. Türkiye Mobese Tüm iller Bir arada Tam 22 Şehiri Canlı izleyin

• Cevaplar:8
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 26

30.Nis.2015 09:13:34 via Website

Merhaba arkadaşlar, daha önce istanbul izmir bursa rize maraş gibi birçok il için özel mobese uygulamaları geliştirip paylaşmıştım.

Bu sefer daha önceki taleplerin olduğu yönde aynı zamanda aklımdan geçen uygulamayı da yapmış oldum. Tüm illeri bir arada topladım ve ilave bulduğum bütün mobese kameralarını da ekledim. Buyrun Türkiye Mobese Uygulamam deneyin destek olun 5 yıldız vermeyi unutmayın.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.hd.turkiyemobese

image

image

image

image

image

Ve bir tane daha : İstanbul Trafik Kameraları: tam 98 Kamera ile yollar artık cebinizde hemde isimleriyle birlikte...

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.hd.istanbultrafikkameralari

image

image

image

image

Bir diğer uygulamam İstanbul Mobese:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.hd.istanbulmobese

image

image

image

image

image

• Forum girişleri 488

30.Nis.2015 10:58:24 via Website

indirdiğim yükledim bana hitap etmediği için kaldırdım yinede emeğe saygı.

— değiştirilme tarihi 30.Nis.2015 10:58:33

Rom'du, Root'tu uğraşmam, orjinal kullanırım. :)
Dertsiz başım tuzsuz aşım..

• Forum girişleri 202

30.Nis.2015 17:48:04 via App

Merhaba , Istanbul mobese bazi uygumalar da görmüştüm ama Türkiye mobese böyle toplu ve düzenli şekilde ilk defa gördüm hakketten hd ve çok hızlı , merak ettigim gitmek istediğim bir çok şehir merkezine gittim sayenizde :) markette de reklamlar biraz fazla denilmis , her taraftan adnan oktarin kedicikleri çıkıyor :) siz daha iyi bilirsiniz reklam seçme şansınız var mi ? Eğer var ise bu uygulamayı indirip izleyen adam misal ben doğa sever gezmeyi seven sağlığına düşkün maceraci adamlardir ona göre reklam seçme imkani var mı o zaman güzel olurdu.

Tebrikler

• Forum girişleri 26

07.May.2015 14:43:09 via Website

Muhlis Soysal

indirdiğim yükledim bana hitap etmediği için kaldırdım yinede emeğe saygı.

teşekkürler hocam

• Forum girişleri 26

07.May.2015 14:44:24 via Website

samil Altundal

Merhaba , Istanbul mobese bazi uygumalar da görmüştüm ama Türkiye mobese böyle toplu ve düzenli şekilde ilk defa gördüm hakketten hd ve çok hızlı , merak ettigim gitmek istediğim bir çok şehir merkezine gittim sayenizde :) markette de reklamlar biraz fazla denilmis , her taraftan adnan oktarin kedicikleri çıkıyor :) siz daha iyi bilirsiniz reklam seçme şansınız var mi ? Eğer var ise bu uygulamayı indirip izleyen adam misal ben doğa sever gezmeyi seven sağlığına düşkün maceraci adamlardir ona göre reklam seçme imkani var mı o zaman güzel olurdu.

Tebrikler

teşekkürler hocam :) reklamları google otomatik çıkartıyor sanırım çok üzerinde durmadım reklam tiplerinin ama bi ara yine araştırabilrim varsa öyle bir yapılandırma güzel olabilir :) destek için sağolun :)

• Forum girişleri 26

07.May.2015 22:47:17 via Website

Ali Kahya

Adana için mobese var mı

şuan yok sanırım hocam gözden geçiririm yine

• Forum girişleri 202

07.May.2015 23:46:26 via App

Merhaba Sakarya var ise seviniriz :) , ayrıca yurt dışı için yapmayı dusunurmusunuz

• Forum girişleri 26

08.May.2015 10:23:24 via Website

samil Altundal

Merhaba Sakarya var ise seviniriz :) , ayrıca yurt dışı için yapmayı dusunurmusunuz

sakarya yok sanırım hocam bulabildiğim iller bunlardı yine araştırırım varsa güncelleme gönderirim. Evet yurtdışı için planım var yakında hayata geçebilir teşekkürler :)