Samsung Galaxy S5 — BİLGİSAYARDAN TELEFONUMA KAYIT

• Cevaplar:10
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 5

04.May.2015 17:17:24 via Website

Bilgisayarımda kayıtlı pdf uzantılı bir dosyayı telefonuma yüklemek istiyorum.
Bu konuda lütfen yardımcı olur musunuz.
Saygılarımla,

• Forum girişleri 1.784

04.May.2015 17:25:15 via Website

selçuk

Saygılarımla,

Telefonunuzun modeli nedir? USB kablosu ile bağlantı yapabilirsiniz. Veya mail yolu ile kendinize atabilirsiniz.

Facebook sayfamız : https://www.facebook.com/AndroidPIT.tr

Twitter adresimiz : https://twitter.com/tr_androidpit

This is Android, note joke.

• Forum girişleri 5

05.May.2015 07:42:53 via Website

Değerli kardeşim, ilgin için çok teşekkür ederim. Telefonumun markası samsung galaks s5 usb kablosu var bilgisayara taktığımda kamera gibi algılıyor, bir aracı program mı var bilemedim, bilgisayar telefonun hafıza alanına geçiş yapamıyor, içerisini araştıramıyorum, telefon içinde dosyalara erişebilsem dosyayı inderebilirim. eposta oturduğum semt de malesef alt yapı sıkıntısı nedeniyle gönderemiyorum. İlginiz için şimdiden teşekkür ederim. saygılarımla,

• Forum girişleri 488

05.May.2015 08:03:31 via Website

selçuk

Saygılarımla,

Cihaz ayarlar bölümünde depolamanın içinde seçeneklerin arasında usb bağlantı ayarı olması lazım oradan MTP seçiceksin. aslında ilk usb taktığında da soruyor ama sen kamera ile bağlan seçeneği işaretlemişsin sanırım.

Rom'du, Root'tu uğraşmam, orjinal kullanırım. :)
Dertsiz başım tuzsuz aşım..

• Forum girişleri 5

05.May.2015 08:10:58 via Website

Sayın Muhlis,
Telefonun "AYARLAR" bölümünde "DEPOLAMA" başlığını bulamadım. Lütfen yöntemi algoritmik anlatırmısınız, bu tip telefonlara yabancıyım. İlginiz için çok teşekkür ederim. Saygılarımla,

• Forum girişleri 488

05.May.2015 08:51:48 via Website

selçuk

Sayın Muhlis,
Telefonun "AYARLAR" bölümünde "DEPOLAMA" başlığını bulamadım. Lütfen yöntemi algoritmik anlatırmısınız, bu tip telefonlara yabancıyım. İlginiz için çok teşekkür ederim. Saygılarımla,

Geliştirici Seçeneklerinden USB Hata Aykılmayı aktif edip usb bağlantısını tekrar takar mısın bildirim alanında sorması gerekiyor. Ortam Cihazı yada Kamera diye, oradan ORtam cihazı demen gerekir. ayarlarda nereden bulamadım şimdi bende s6 var direk bildirim alanında çıkıyor o menü.

• Forum girişleri 5

05.May.2015 12:47:45 via Website

Sayın muhlis,
ilginiz için teşekkür ederim, söylediklerinizde yaptım ama halen kamera olarak görmeye devam ediyor, bilgisayarın işletim sistemi eski xp olduğundan mıdır? araştırmaya devam ediyorum, bulursam sizinlede paylaşacağım. saygılarımla,

• Forum girişleri 488

05.May.2015 13:35:40 via Website

Bilemedim XP olduğundan mı denemek için başka bir pc ye bağlaman gerekiyor. Sana bir diğer önerim eğer bilgisayarın ile telefon aynı ağda ise, telefonun wifi ile. Size "Es Dosya Yöneticisi" uygulamasını tavsiye ederim. Bu uygulama ile Ağ bölümünden Uzaktan Erişimi açtığınızda telefon bir ftp adresi veriyor bununla bilgisayarınızdan ftp programı yada windows gezgini ile telefonun içerisindeki dosyalarınıza kablosuz erişebiliyorsunuz. Ağ yolu ile içerisine dosya atabilir yada alabilirsin.

Ben sıklıkla kullanıyorum tavsiye ederim.

• Forum girişleri 5

07.May.2015 15:18:56 via Website

Muhlis bey merhaba,
En son şunu anladık, evde ki bilgisayarın işletim sistemi xp olduğundan telefonu görmüyor, büroda kullandığım windows 8 işletim sistemi yüklü bilgisayarımda hiç bir sorunla karşılaşmadan veri transferini sağlayabiliyorum.
Bilgilerinize rica ederim.
Saygılarımla,
SMMM Selçuk

• Forum girişleri 488

07.May.2015 16:30:19 via Website

selçuk

Muhlis bey merhaba,
En son şunu anladık, evde ki bilgisayarın işletim sistemi xp olduğundan telefonu görmüyor, büroda kullandığım windows 8 işletim sistemi yüklü bilgisayarımda hiç bir sorunla karşılaşmadan veri transferini sağlayabiliyorum.
Bilgilerinize rica ederim.
Saygılarımla,
SMMM Selçuk

Rica ederim evde de dediğim gibi Wifi yolu ile transfer sağlıyabilirsin.