navigasyon wireless ilişkisi

• Cevaplar:16
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 38

05.May.2015 19:02:53 via Website

Yandex navigasyon deniyorum rota hesaplamada hareket halinde iken internet olmadan rota hesaplaması takılmakda (bulamiyor) bunun için illa internet olması mi lazim.diğeri sabit halde internet olmadan konum bilgilerinin detayı yok ancak interneti actigimda daha detaylı bilgi ve görsel oluşmakta eksik bilgimmi var yoksa tüm nav.larda boylemi.şimdiden tesekkurler

— değiştirilme tarihi 05.May.2015 19:14:43

• Forum girişleri 1.784

05.May.2015 21:10:45 via Website

Osman GÜRLER

Yandex navigasyon deniyorum rota hesaplamada hareket halinde iken internet olmadan rota hesaplaması takılmakda (bulamiyor) bunun için illa internet olması mi lazim.diğeri sabit halde internet olmadan konum bilgilerinin detayı yok ancak interneti actigimda daha detaylı bilgi ve görsel oluşmakta eksik bilgimmi var yoksa tüm nav.larda boylemi.şimdiden tesekkurler

Birçok navigasyon programı internet ile çalışmakta. Onun için rota hesaplaması yapması için internet şart

Facebook sayfamız : https://www.facebook.com/AndroidPIT.tr

Twitter adresimiz : https://twitter.com/tr_androidpit

This is Android, note joke.

• Forum girişleri 38

05.May.2015 22:05:05 via Website

@orbay bey Rota hesaplamasından sonra wireless i kapadigimizda stabil calismaktami.

• Forum girişleri 488

06.May.2015 08:43:49 via Website

Osman GÜRLER

Google Harita, Yandex Harita internet bazlı çalışıyor. İnternetsiz verim alamazsınız harita yüklenmez. Size internet gerekmeden çevrim dışı kullanabileceğiniz Nokia 'nın Here uygulamasını tavsiye ederim. Ben mübtelasıyım çok detaylı gösteriyor trafik bilgisi var ve artı haritayı indirdiğinizde size çevrim dışı kullanabilme olasılığı tanıyor. Uygulama boyutu 39 MB felan google playde içerisinden Türkiye haritasınıda 650 MB indiriyorsunuz.

Harika.

Rom'du, Root'tu uğraşmam, orjinal kullanırım. :)
Dertsiz başım tuzsuz aşım..

• Forum girişleri 38

06.May.2015 10:00:07 via Website

Muhlis bey
İndirdim gerekeli ses ve TR haritası da kuruluyor şu anda trafikte deneyeceğim . sanırım ücretsiz . ilginiz için teşekkürler

rota çizdikten sonra farklı rota sunduğu güzergahı seçemedim.. örnek.. Ankara üzerinden gitmek istiyorum farklı rota çizmekte harita dada bu güzergahı belirtiyor..

düzelteme: buldum farklı güzergahı elle değile kendi belirlediği seçenekten yapıyorsunuz yandex teki gibi elle manüel ayarlanıyor sanıyordum.(angel)

— değiştirilme tarihi 06.May.2015 10:49:03

• Forum girişleri 1.784

06.May.2015 10:03:36 via Website

Osman GÜRLER

@orbay bey Rota hesaplamasından sonra wireless i kapadigimizda stabil calismaktami.

Hesaplama işlemini yaptıktan sonra sağa sola dönüş kısımlarında bile doğru çalışmayabilir. Onun için internet şart

Facebook sayfamız : https://www.facebook.com/AndroidPIT.tr

Twitter adresimiz : https://twitter.com/tr_androidpit

This is Android, note joke.

• Forum girişleri 38

06.May.2015 10:24:31 via Website

Orbay Boran

Osman GÜRLER

Hesaplama işlemini yaptıktan sonra sağa sola dönüş kısımlarında bile doğru çalışmayabilir. Onun için internet şart

teşekkürler..

• Forum girişleri 488

06.May.2015 12:30:07 via Website

Osman GÜRLER

Muhlis bey
İndirdim gerekeli ses ve TR haritası da kuruluyor şu anda trafikte deneyeceğim . sanırım ücretsiz . ilginiz için teşekkürler

rota çizdikten sonra farklı rota sunduğu güzergahı seçemedim.. örnek.. Ankara üzerinden gitmek istiyorum farklı rota çizmekte harita dada bu güzergahı belirtiyor..

düzelteme: buldum farklı güzergahı elle değile kendi belirlediği seçenekten yapıyorsunuz yandex teki gibi elle manüel ayarlanıyor sanıyordum.(angel)

Rota planını gösterdiği ekranda sola veya sağa ekranı geçerseniz, alternatif rotaları görebilirsiniz.

• Forum girişleri 488

06.May.2015 12:31:04 via Website

Kutsan K.

Bence en iyi navigasyon budur.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sygic.aura

Bu deneme sürümü ama ücretine değer. Deneyin derim. Ayrıca Google Maps'in uğraşıp Türkiye'de kapalı olan navigasyon kilidini açarsanız o da baya iyi.

ben 1-2 sene kullandım o kadar parayı vermeye hiç değmez. Here artı trafik verisinide sağlıyor konum paylaştırıyor. Ücretsiz olması cabası.

• Forum girişleri 87

06.May.2015 18:13:04 via Website

Muhlis Soysal

Kutsan K.

Bu deneme sürümü ama ücretine değer. Deneyin derim. Ayrıca Google Maps'in uğraşıp Türkiye'de kapalı olan navigasyon kilidini açarsanız o da baya iyi.

ben 1-2 sene kullandım o kadar parayı vermeye hiç değmez. Here artı trafik verisinide sağlıyor konum paylaştırıyor. Ücretsiz olması cabası.

Ben değmeyeceği fikrine katılmıyorum. Eğer kullanacak kişi trafiği önemsemiyor konum paylaşma özelliği de olsa da olur olmasa da diyorsa bence Here'den kat kat iyi.

• Forum girişleri 488

06.May.2015 20:54:42 via App

Kutsan K.

Muhlis Soysal

Kutsan K.

Ben değmeyeceği fikrine katılmıyorum. Eğer kullanacak kişi trafiği önemsemiyor konum paylaşma özelliği de olsa da olur olmasa da diyorsa bence Here'den kat kat iyi.

evet daha kapsamlı ama ekonomik düşünürsek para vermek yerine işini fazlası ile gören ücretsiz uygulayı tercih ederim :)

• Forum girişleri 38

07.May.2015 20:09:47 via App

Muhlis bey biraz test ettim gayet iyi.. bende tavsiyede bulunacagim en önemlisi offline çalışması vede sade ücretsiz olusuda cabasi.

• Forum girişleri 488

08.May.2015 08:11:46 via Website

Osman GÜRLER

Muhlis bey biraz test ettim gayet iyi.. bende tavsiyede bulunacagim en önemlisi offline çalışması vede sade ücretsiz olusuda cabasi.

En önemlisinide söylim mi size biri whatsapp tan konum attığında google harita gibi doğru çıkarıyor yeri. Sygic da denediğimde verim alamadım. Atılan konumu sygic ile açtığımda bulmuyordu. (Belki bunu düzeltmişlerdir de.) Here bu konuda çok iyi. Bakkal market benzinci otel vs hepsini gösteriyor da.

• Forum girişleri 38

08.May.2015 08:36:30 via Website

Biraz acarmisin whatsap tan konum acmayi nasıl yapıyorsun + benzin lokanta Otel gibi seçenekler offline durumdami gösteriyor.

— değiştirilme tarihi 08.May.2015 08:44:13

• Forum girişleri 488

08.May.2015 09:12:00 via Website

Osman GÜRLER

Biraz acarmisin whatsap tan konum acmayi nasıl yapıyorsun + benzin lokanta Otel gibi seçenekler offline durumdami gösteriyor.

Evet Ofline durumda da gösteriyor Hatiraya kayıtlı ise.

Whatsapp 'tan arkadaşın yerini göstermek için sana konum paylaşıyor ya?

Sende ona tıkladığın zaman uygulamayı ne ile açıyım diye soruyor. G. Harita, Yandex, Sygic, Here gibi.

Onu direk Here 'den açtığın zaman doğru konum gösteriyor.

User uploaded photo